BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolega vi ste u krivu i to 100%. Ako se neka obveza desila po starom zakonu tada je sud dužan primijeniti taj zakon u koliko je to povoljnije za oštećenu osobu. Molim vas nemojte pričati gluposti

nije točno, ako je neki naš propis suprotan EU propisima, onda se NE smije primijeniti jer je EU zakonodavstvo nadređeno našem, to je sabor izglasao!! zato ne piši gluposti u svom neznanju!

Papiri su mi stigli prošli petak.Sestra,odvjetnica,lijepo sve proučila,danas sastavili tužbu sa danom 7.12.2011.E sad,ili će lijepo gospodski dati ponudu za preuzimanje ili ćemo 7.12.2011. gospodski predati tužbu.Meni svejedno.

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Svaki dan se pojave novi likovi koji pišu gluposti u želji da nadokupe belje. Kolega joka vidi se da vam zakoni baš nisu bliski. No sutra će te vjerojatno još uvijek imati priliku kupiti belja po ovim cijenama. A ukoliko bi vi kupovali po 70kn, kupovao bi i ja. Pa se preskačemo

Svejedno ja ovo ne kupujem opet prije 70.

Pa pogledajte šta se vani dešava?
Koji Toda koje ponude, koji bakrači?

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;


Papiri su mi stigli prošli petak.Sestra,odvjetnica,lijepo sve proučila,danas sastavili tužbu sa danom 7.12.2011.E sad,ili će lijepo gospodski dati ponudu za preuzimanje ili ćemo 7.12.2011. gospodski predati tužbu.Meni svejedno.

Sorrym kakvi papiri?



kolega vi ste u krivu i to 100%. Ako se neka obveza desila po starom zakonu tada je sud dužan primijeniti taj zakon u koliko je to povoljnije za oštećenu osobu. Molim vas nemojte pričati gluposti

nije točno, ako je neki naš propis suprotan EU propisima, onda se NE smije primijeniti jer je EU zakonodavstvo nadređeno našem, to je sabor izglasao!! zato ne piši gluposti u svom neznanju!
[/quote]

mamo



kolega vi ste u krivu i to 100%. Ako se neka obveza desila po starom zakonu tada je sud dužan primijeniti taj zakon u koliko je to povoljnije za oštećenu osobu. Molim vas nemojte pričati gluposti

nije točno, ako je neki naš propis suprotan EU propisima, onda se NE smije primijeniti jer je EU zakonodavstvo nadređeno našem, to je sabor izglasao!! zato ne piši gluposti u svom neznanju!
[/quote]

Monitoring EU nas prati.



Papiri su mi stigli prošli petak.Sestra,odvjetnica,lijepo sve proučila,danas sastavili tužbu sa danom 7.12.2011.E sad,ili će lijepo gospodski dati ponudu za preuzimanje ili ćemo 7.12.2011. gospodski predati tužbu.Meni svejedno.

Sorrym kakvi papiri?

[/quote]

ovo: http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/kBEsmfBeWeAfw6LOCJ5exA==.pdf


Koliko kontradiktornosti.
Pozivanje na zajedničko djelovanje s državom, a to ne napisati u nijednom službenom dokumentu, pa ni u ponudi za preuzimanje koju je već dao. Priče za malu djecu.
Jedan veliki cilj je ispunjen. S odugovlačenjem objave ponude je već dobio na vremenu pune 4 godine, od 2007. do danas. Daljnje odugovlačenje kako i sami kažu "ako uspije uspije, ako ne, dati ćemo ponudu, nije problem" pred ulazak u EU,osobno tumačim da su svjesni da više ne mogu raditi što su radili.
FI izvešća od tada do danas puno mogu reći ako ih se dobro proanalizira.
Osobno mislim da će ključno biti kako će se postaviti država sa svojim dionicama.
Pa koju bi oni to akviziciju u dogledno vrijeme uspjeli napraviti ne bude li ovdje ponude? Ne vjerujem da će preuzeti takvu etiketu u današnje vrijeme pogotovo ako preuzmu Mercator te tako postanu stvarno lider na ovim prostorima.

znači li to… da možda ima još samo 2 god. za tzv. odugovlaćnje… – pa da ponuda ode u zastaru???
ZASTARA
Članak 60.

(1) Prekršajni postupak za prekršaje predviđene ovim Zakonom ne može se pokrenuti protekom roka od 3 godine od dana saznanja da je prekršaj učinjen.
(2) Zastara nastupa u svakom slučaju kada od dana kad je prekršaj učinjen protekne 6 godina.(3) Izrečene kazne ne mogu se izvršiti kada od dana pravomoćnosti rješenja o prekršaju istekne 5 godina.
http://www.zakon.hr/z/360/Zakon-o-preuzimanju-dioni%C4%8Dkih-dru%C5%A1tava

…gosn ZTtop ovo kaj ste naveli odnosi se na zastaru,ali u prekršajnom postupku…

…sa zastarom na koju ste vi mislili nema veze…



Koliko kontradiktornosti.
Pozivanje na zajedničko djelovanje s državom, a to ne napisati u nijednom službenom dokumentu, pa ni u ponudi za preuzimanje koju je već dao. Priče za malu djecu.
Jedan veliki cilj je ispunjen. S odugovlačenjem objave ponude je već dobio na vremenu pune 4 godine, od 2007. do danas. Daljnje odugovlačenje kako i sami kažu "ako uspije uspije, ako ne, dati ćemo ponudu, nije problem" pred ulazak u EU,osobno tumačim da su svjesni da više ne mogu raditi što su radili.
FI izvešća od tada do danas puno mogu reći ako ih se dobro proanalizira.
Osobno mislim da će ključno biti kako će se postaviti država sa svojim dionicama.
Pa koju bi oni to akviziciju u dogledno vrijeme uspjeli napraviti ne bude li ovdje ponude? Ne vjerujem da će preuzeti takvu etiketu u današnje vrijeme pogotovo ako preuzmu Mercator te tako postanu stvarno lider na ovim prostorima.

znači li to… da možda ima još samo 2 god. za tzv. odugovlaćnje… – pa da ponuda ode u zastaru???
ZASTARA
Članak 60.

(1) Prekršajni postupak za prekršaje predviđene ovim Zakonom ne može se pokrenuti protekom roka od 3 godine od dana saznanja da je prekršaj učinjen.
(2) Zastara nastupa u svakom slučaju kada od dana kad je prekršaj učinjen protekne 6 godina.(3) Izrečene kazne ne mogu se izvršiti kada od dana pravomoćnosti rješenja o prekršaju istekne 5 godina.
http://www.zakon.hr/z/360/Zakon-o-preuzimanju-dioni%C4%8Dkih-dru%C5%A1tava
[/quote]

A pogle točku 1. Po tome postupak ne bi mogli ni pokrenuti. Vjerojatno se prekršaj računa ako sad ne preda ponudu.

Zoran Janković: Mercator je već prodan Agrokoru Autor/izvor: SEEbiz
Datum objave: 02.11.2011. – 08:33:39
LJUBLJANA – Bivši direktor slovenskog trgovačkog društva Mercator i sadašnji gradonačelnik Ljubljane Zoran Janković smatra da je odluka o prodaji Mercatora hrvatskom Agrokoru već donesena. ’’Agrokor jedini može ponuditi pravu cijenu i premiju za Mercator. Naime, samo on može pronaći sinergije. Mercator je, takoreći, već prodan, preostaju još samo tehnički detalji’’, uvjeren je Janković.

Dodao je da ne podupire prodaju i da bi radije vidio da Mercator preuzme Konzum.

Janković vjeruje obećanju Ivice Todorića da će ugovori Mercatorovih dobavljača još barem tri godine ostati isti i da neće povećavati udio svojih proizvoda na policama udruženog trgovačkog društva.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Todorićevim perjanicama s burze rasli i prihodi i dobit

Agrokorove kompanije izlistane na burzi ove godine su ostvarile 16,5 milijardi kuna prihoda i više od 400 milijuna kuna dobiti

New Report

Close