BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U budućnosti po meni odlična dionica iako sam na 117 sve rasprodao a sada čekam da uletim pa vidjet ću kada i koliko zarada je bila odlična.Nešto sam računao i čini mi se da je ovo dionica budućnosti.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh


…lijepo od tebe da si shvatio…ja sam to već nekoliko puta javno objasnila…

pa ne citam ja po svim topicima

Ako ja danas kupim,jeli dobivam 330 kn +kamate= NEKIH 400Kn po dionici kako su stručnjaci ovdje izračunali…. [shocked] [shocked]…nadam se dok neko od stručnjaka odgovori da neće nestat dionica [cool]

tone belje i dalje….znači ništa od javne ponude, tko hoće pare može probati tužiti pa nek se javi za 3-4 godine kako je završilo [smiley]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

…prihod je odličan,ali dobit je u mikronima…a nas zanima dosta ta stavka zar ne???

…to je premala dobit u odnosu na ovakav prihod…

…naravno,da to ne znači da dobiti u budućnosti neće biti…

…ali,zato je dionica danas kažnjena…

Problem je samo šta su ti svi stručnjaci u debelom minusu.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

@agnostik

BAKICAAA, 28.10.2011. u 14:23
Problem je samo šta su ti svi stručnjaci u debelom minusu.

…vrlo vjerojatno…jaki mi stručnjaci…prepisivat brojke iz izvješća…,a komentara nigdje…


…prihod je odličan,ali dobit je u mikronima…a nas zanima dosta ta stavka zar ne???

…to je premala dobit u odnosu na ovakav prihod…

***da, baš me zanima da živi od te firme da li bi prikazao dobit od 1 kune na 1 171 kune prihoda… baš me zanima tko bi se maletretirao s firmom koja na milju kuna donese dobit od 1 000 kuna(što je odnos prihoda i dobiti belja)… no, pošto sam očekivao da će iskazati gubitak kao i obično, očito su ga turistički mjeseci prisilili za neki light dobitak… prihod turbo ogroman, dobit komično mala – todino računovodstvo

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

…činjenica je da je dobit "katastrofična"…pa se postavlja pitanje…zašto je tako mala…

…jel to zbog velikih ulaganja,odlijevanja prihoda na druge povezane tvrtke,malih marži…

…što će nama ovakav potencijal,koji odnese sve Todoriću,a nama ništa..?????

…naime,i druge tvrtke ulažu,pa nemaju ovako mizernu dobit…


…činjenica je da je dobit "katastrofična"…pa se postavlja pitanje…zašto je tako mala…

…jel to zbog velikih ulaganja,odlijevanja prihoda na druge povezane tvrtke,malih marži…

…što će nama ovakav potencijal,koji odnese sve Todoriću,a nama ništa..?????

…naime,i druge tvrtke ulažu,pa nemaju ovako mizernu dobit…

***pa kad isisava svu dobit u središnjicu… sad je maknuo brat bratu 45-50 milja ovako letimično kad gledam izvješće… valjda nebu sve zdrobil na spužvice za prati helikopter nego bude ošlo u ponudu

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Članak je od prošle godine… ali možda nekom bude malo poučan…
Zakonske obveze
Čak 14 tvrtki kasni o objavom ponude za preuzimanjem
http://www.vecernji.hr/biznis/cak-14-tvrtki-kasni-objavom-ponude-preuzimanjem-clanak-154256

@DemiZon

BAKICAAA, 28.10.2011. u 15:09
prihod turbo ogroman, dobit komično mala – todino računovodstvo

…cijena dioničice mršava…

New Report

Close