BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…pa dobro gosn Dunlop,kaj sa tom vašom prijateljicom i informacijama…???

jos cekam..al kolko ljubomore, zloce i prevrtljivost na ovom forumu ima mislim da ce to biti samo za odabrane usi 😛


jos cekam..al kolko ljubomore, zloce i prevrtljivost na ovom forumu ima mislim da ce to biti samo za odabrane usi 😛

…a jel,zanimljivo…a htjeli bi se udruživati i zajednički djelovati,a kad treba podijeliti informacije onda ne bi…

…ili one nisu baš tako povoljne…na kraju nitko vas nije povlačio za jezik,kad ste neke stvari obećavali…


najvise me na ovoj dionici smeta (a isti slucaj je i sa drugim nasim dionicama) izostanak bilo kakve inicijative malih dionicara. pa nema nas bas tolko malo. nazalost imamo premalo ljudi ala B.akich koji neke stvari kuze i koji mogu okupiti "male", sudjelovati na skupstinama sa nekom tezinom i zajednicki djelovati.
u tom svjetlu bi nam bilo i puno lakse kad bi bila neka udruga malih dionicara da i ovu tuzbu zajedno lakse sprovedemo i da taka narodski kazem nedamo se zaje..

malo je to sad oftopic u svjetlu ovih izvjestaja i sl. ali je s druge strane i vise nego aktualno zbog hanfinog rjesenja. bojim se da ne ostanemo ovce kao sta i inace ovdje u nasoj drzavi vise manje nitko ne poduzima nikakvu inicijativu i svi smo podlozni pasivizirat se totalno.
da nema bas nijedan ko se kuzi u zakone i prava dionicara i koji ima u sebi inicijative i hrabrosti.

Mislim da dobar dio čeka da vidi da li će Agrokor dati ponudu, pa onda dalje razmišljati.

Moje skromno mišljenje je da bi bilo jako glupo da se, ako ništa drugo, mi forumaši okupimo i nađemo dobrog odvjetnika zajednički jer će nas a)manje koštati b)više glava je pametnije od jedne.

informacije se djele sa ljudima s kojima ste u zajednickom djelovanju (naravno ako vam to ide u korist) a ovdje na forumu nisam sa nikim u zajednickom djelovanju..barem ne jos. ako do toga ikad dodje onda se moze o tom razgovarati.
naravno ja bi volio da postoji udruga jer se onda smanjuje i rizik od nekih troskova itd. i moze se bolje informirati i zajedno samo jaci jel..

a ovjde ima svega par ljudi koje cjenim, hrpa drukera kojima je cilj samo navuci koju kn vise da se istresu..sa takvima ja nisam u nikakvoj udruzi niti bi zelio biti niti bi oni htjeli samnom jer za to nemaju interes…

a obecao jesam da cu podjelit sa svima (doduse to se odnosilo na neki placeni pravni savjet al ajde) al jebes covjeka koji nezna obecat [bye]


Moje skromno mišljenje je da bi bilo jako glupo da se, ako ništa drugo, mi forumaši okupimo i nađemo dobrog odvjetnika zajednički jer će nas a)manje koštati b)više glava je pametnije od jedne.

ja podrzavam skroz…mada mi sve ovisi o ovim savjetima struke koje cekam. ako bude info da se to moze izgubit jako tesko i da tu nema ni rocista ni prevelikih troskova onda bi bio spreman ici i sam u to.
ako bude malo grbavije onda mislim da nam je puno bolje zajednicki uzet jednog dobro odvjetnika pa riskirat ako i dodje do eventualnog gubitka da ne snosimo troskove postupka svako sam za sebe.

draga b.ako
mislim da sam te krivo optuzio oko ovog moderiranja..malo sam razmisljao i mislim da ti jednotavno imas nezgodan nick. ovjde se neki drugi gospodin kojeg svi znamo filtira a njegovo ime sadrzi prvih 5 slova tvog nicka..
tako da te nezgodno i citirat i spominjat a da nebudes moderiran.



jos cekam..al kolko ljubomore, zloce i prevrtljivost na ovom forumu ima mislim da ce to biti samo za odabrane usi 😛

…a jel,zanimljivo…a htjeli bi se udruživati i zajednički djelovati,a kad treba podijeliti informacije onda ne bi…

…ili one nisu baš tako povoljne…na kraju nitko vas nije povlačio za jezik,kad ste neke stvari obećavali…
[/quote]

Hehehe kolegice, info nisu za vaše niti forumske uši…
A infoa ima raznih…
Samo ja ovdje neću biti taj koji druka niti gore niti dolje.
Kad činjenice izađu na svjetlo, cijena će ići u odgovarajućem smjeru.
Kakve činjenice, nije bitno, jer na ovoj dionici ima ionako previše mulja.

@Dunlop

Pa velim, udrugu možemo osnovat, zašto ne. Mogli bi smo se ugledati na dražena s LRH. Samo treba naći nekoga tko će imati volje i snage ići po odvjetnicima. Sebe, ako ništa drugo, odmah diskvalificiram za taj posao zbog svog posla.

Postavlja se pitanje da li bi ti htio biti predstavnik malih dioničara?



@Dunlop

Pa velim, udrugu možemo osnovat, zašto ne. Mogli bi smo se ugledati na dražena s LRH. Samo treba naći nekoga tko će imati volje i snage ići po odvjetnicima. Sebe, ako ništa drugo, odmah diskvalificiram za taj posao zbog svog posla.

Postavlja se pitanje da li bi ti htio biti predstavnik malih dioničara?

ja imam i volje i inicijative al ni meni poso (a ni znanje bas. rupav sam po pravnom pitanju i sl..) ne dozvoljava. dosta putovanja po inozemstvu na duze periode a i inace dosta posla dok sam ovdje.


draga b.ako
mislim da sam te krivo optuzio oko ovog moderiranja..

…lijepo od tebe da si shvatio…ja sam to već nekoliko puta javno objasnila…

scenarij:
– gazda Toda neda ponudu za otkup dionica
– gazda Toda gubi prava, glasove…što god
– mali dioničari sazovu skupštinu Belja…kao jedini u tom trenu sa pravima, glasovima…čime god
– mali dioničari donesu odluku da Belje otkupi njihove dionice
– win win situacija za male dioničare

znam, nemoguće, al da si barem malo uljepšam snovima ovaj tmuran dan…

New Report

Close