BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam stvarno očajan trader ali imam osjećaj da je sve na burzi namještaljka, pa tko normalan prodaje po 98 kn i to forsira prodaju osim ako nema interesa da skupi šta veći broj komada.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.




Baš se fino skuplja tu danas, a onaj tko to radi, radi jako pametno…


Zadnjih pola sata 3.670 komada, skoro pola današnje trgovine
[/quote]

da, netko se na veliko iskipava [embarass]
[/quote]
A netko jako pametan skuplja i trlja ruke,i govori pa ljudi moji jeli ovo moguče



Toda nikad ne bi postao to što je da je imao tako darežljivu ruku, pa jel možeš zamisliti koju vojsku odvjetnika i stručnjaka će angažirati da bi sačuvao toliku lovu…

btw. za domaću zadaću pogledaj kako to rade u esadeju koji nisu banana republika kao i mi, koliko poreza plaća GE i kako je to moguće????? sirotinja i mali ljudi MORAJU platiti porez, korporacije imaju jako puno maštovitih načina za izbjegavanje svojih financijskih obaveza, bilo prema državi, bilo prema zaposlenicima
[/quote]
Ne treba A. imati darežljivu ruku, treba poštivati Zakon RH. On je već angažirao vojsku odvjetnika koji su se četiri godine sporili s Hanfom nakon čehga je Hanfa donijela Rješenje.
Nitko ne misli da je to 100% sigurno da će objaviti Ponudu zato i cijena je 95-100 kn. Međutim, ovdje se može jako puno zaraditi bilo prodajom po ponudi bilo sudskim putom. S druge strane ima dosta dobrih ostalih vijesti vezano za Belje i njegovu budućnost [wink]

btw. Pa i Agrokor plaća porez nije on oslobođen zato što je tako velik, a ne voli se razbacivati… Nekad moraš i platiti
[/quote]
————————————————————————————————–
danas je iz EU stiglo upozorenje da se zakoni sinchroniziraju sa EU I TK u Hrvatskoj.

Nema to veze s darezljivoscu, nije ni Sanader htio zavrsiti u zatvoru pa je, eto, zavrsio jer je morao.

Mislim da pricu sa Beljem treba gledati na ovakav nacin: firma je sama po sebi fundamentalno jeftina i perspektivna, znaci i kad ne bi bilo Todorica ulaz po ovoj cijeni ne bi bio nimalo nerazuman. S druge strane, mogucnost prisilne javne objave znaci cijenu 3 puta vecu od danasnje.

Ukratko receno, situacija moze biti ili dobra ili fenomenalna, a neki genijalci prodaju…

EU prati kako se primjenjuju – monitoring – zakoni na tržištu kaapitala . Obaveze se u EU poštivaju.

Evo malo možebitne pomoći… za sve one… tzv. dugoročne koji kane tužiti… a navodno ima ih… zar ne….
http://www.zse.hr/akademija.aspx?id=36566


Evo malo možebitne pomoći… za sve one… tzv. dugoročne koji kane tužiti… a navodno ima ih… zar ne….
http://www.zse.hr/akademija.aspx?id=36566


…moga bi toda zakazat termin da mu malo popjasne sta ga čeka ako neda ponudu


Evo malo možebitne pomoći… za sve one… tzv. dugoročne koji kane tužiti… a navodno ima ih… zar ne….
http://www.zse.hr/akademija.aspx?id=36566

a pazi tek datum odrzavanja :)…svakako ovo vrjedi doc posjetiti ..hvala na linku

...

Bankamagazin

Objavljeno 27.10.2011

Prvu poziciju na regionalnoj ljestvici tvrtki prema prihodima od prodaje zauzela je Agrokor grupa, a T-HT grupa je najprofitabilnija tvrtka regije, pokazuje najnovija Deloitteova lista Adria Top 100, priopćeno je iz spomenute agencije.

Adria Top 100 je ranking vodećih tvrtki u Adria regiji, među kojima se plasirala 31 hrvatska tvrtka.

Treću godinu za redom Agrokor je, s 3,638 milijardi eura prihoda prva tvrtka na listi, a među deset najvećih tvrtki u Adria regiji nalaze se još dvije hrvatske tvrtke, INA (2. mjesto, s 3,55 milijardi eura) i HEP grupa (5. mjesto, s 1.678 milijardi eura).

Iskrcavanje………u pravi trenutak.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Agrokor grupa

s 3,638 milijardi Eura prihoda X 7,5 = 27.285.000.000 Kn.

Više od INE.


Agrokor grupa

s 3,638 milijardi Eura prihoda X 7,5 = 27.285.000.000 Kn.

Više od INE.

i mi pričamo da se nema para za dat ponudu za belje
[bye]

jako jako brzo biče neki razočarni šta su izišli iz belja

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

New Report

Close