BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

skupljanje u toku kupac naslagao naloge oko 100 ko da prodaje i pušta male da se guraju ispod ali neče ovak puno skupit treba podič cjenu pa će bit više dionica

ponuda sigurno dolazi vidi šta kaže buduči premijer

http://www.vecernji.hr/vijesti/sef-sdp-a-najveci-poput-agrokora-morat-ce-racune-placati-vrijeme-clanak-334319

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Budimo fer, moglo bi se vratiti na nekih 95-96 kuna.
Šta je tu je..

Ima zainteresiranih za prodaju ( ovi koji nisu stigli prodati neki dan na 104-106 ili prije koji tjedan 112-119 )

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

a što bi uopće trebalo bit fer ?


Budimo fer, moglo bi se vratiti na nekih 95-96 kuna.
Šta je tu je..

Ima zainteresiranih za prodaju ( ovi koji nisu stigli prodati neki dan na 104-106 ili prije koji tjedan 112-119 )

[thumbsup]

lp

ispod 90 u petak.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.



Budimo fer, moglo bi se vratiti na nekih 95-96 kuna.
Šta je tu je..

Ima zainteresiranih za prodaju ( ovi koji nisu stigli prodati neki dan na 104-106 ili prije koji tjedan 112-119 )

[thumbsup]

lp

ispod 90 u petak.

[/quote]
Koji je koeficient?




Na stranu vaše prepucavanje…
Ovo i dalje izgleda kao školska akumulacija uz trejd…
Sve ide u korist Belja…..
Ovdje će se zaradit koja kunica…
Ali samo strpljivi i hladne glave…
Best buy trenutno…s obzirom na sve…

jel isto kao i JDPL bestbuy ili čak i malo više? ostavi se drukanja, vidiš da ti slabo ide…

a svi koji sanjaju da će im Toda iskeširati 700 milijuna kuna bolje neka počnu sanjati kako im monica ili scarlet kucaju na vrata, prije će se ostvariti…od tode nećete dobiti ni kunu, kako to nije jasno ljudima meni zbilja nije jasno [lol]
[/quote]

Naravno da nećemo vidjeti ni kune.Toda je velik. I bog je velik. Zakoni su za sirotinju. Todorić će najprije ukrasti Merkator a onda i Belje. Jesi to htio reći?
Nego što si htio reći?? Da imaš pogled u budućnost,kristalnu kuglu ili ti se telefonom javio ili si samo jako pametan. Daj link gdje se Todorić izjasnio ili ne prosipaj pamet….na pamet.

[/quote]
Toda nikad ne bi postao to što je da je imao tako darežljivu ruku, pa jel možeš zamisliti koju vojsku odvjetnika i stručnjaka će angažirati da bi sačuvao toliku lovu…

btw. za domaću zadaću pogledaj kako to rade u esadeju koji nisu banana republika kao i mi, koliko poreza plaća GE i kako je to moguće????? sirotinja i mali ljudi MORAJU platiti porez, korporacije imaju jako puno maštovitih načina za izbjegavanje svojih financijskih obaveza, bilo prema državi, bilo prema zaposlenicima

Toda nikad ne bi postao to što je da je imao tako darežljivu ruku, pa jel možeš zamisliti koju vojsku odvjetnika i stručnjaka će angažirati da bi sačuvao toliku lovu…

btw. za domaću zadaću pogledaj kako to rade u esadeju koji nisu banana republika kao i mi, koliko poreza plaća GE i kako je to moguće????? sirotinja i mali ljudi MORAJU platiti porez, korporacije imaju jako puno maštovitih načina za izbjegavanje svojih financijskih obaveza, bilo prema državi, bilo prema zaposlenicima
[/quote]

Dajte da nešto razjasnimo.
Zašto netko uopće misli da bi Agrokor ovdje nešto izgubio ili kako se ovdje neki laički izražavaju , "Toda bu izgubio" ili "Toda bu bacio u vjetar".
Što bu Toda konkretno izgubio molio bi lijepo odgovor??????
Pa neće on ljudima dati lovu za dionice, a da ne postane njihov vlasnik.
A te dionice će vrijediti 400-500 kuna kada uđemo u EU.
Dajte se opametite….
Lp

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

[/quote]
Toda nikad ne bi postao to što je da je imao tako darežljivu ruku, pa jel možeš zamisliti koju vojsku odvjetnika i stručnjaka će angažirati da bi sačuvao toliku lovu…

btw. za domaću zadaću pogledaj kako to rade u esadeju koji nisu banana republika kao i mi, koliko poreza plaća GE i kako je to moguće????? sirotinja i mali ljudi MORAJU platiti porez, korporacije imaju jako puno maštovitih načina za izbjegavanje svojih financijskih obaveza, bilo prema državi, bilo prema zaposlenicima
[/quote]
Ne treba A. imati darežljivu ruku, treba poštivati Zakon RH. On je već angažirao vojsku odvjetnika koji su se četiri godine sporili s Hanfom nakon čehga je Hanfa donijela Rješenje.
Nitko ne misli da je to 100% sigurno da će objaviti Ponudu zato i cijena je 95-100 kn. Međutim, ovdje se može jako puno zaraditi bilo prodajom po ponudi bilo sudskim putom. S druge strane ima dosta dobrih ostalih vijesti vezano za Belje i njegovu budućnost [wink]

btw. Pa i Agrokor plaća porez nije on oslobođen zato što je tako velik, a ne voli se razbacivati… Nekad moraš i platiti

Koja druga dionica na ZSE imam ovakav potencijal rasta trenutno?

Baš se fino skuplja tu danas, a onaj tko to radi, radi jako pametno…

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”


Baš se fino skuplja tu danas, a onaj tko to radi, radi jako pametno…


Zadnjih pola sata 3.670 komada, skoro pola današnje trgovine



Baš se fino skuplja tu danas, a onaj tko to radi, radi jako pametno…


Zadnjih pola sata 3.670 komada, skoro pola današnje trgovine
[/quote]

da, netko se na veliko iskipava [embarass]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close