BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



…gosn Barbosa,ta vaša opcija je apsolutno nerealna…uostalom i sami će te se za par minuta uvjeriti…

Kolegice, ovo što ste napisala ( podcrtano ) sa očitom zlom namjerom ( jer ništa se nije dogodilo " za par minuta " ), podliježe nekoj odgovornosti ( čitaj : Hanfa ).
Osim što podliježe odgovornosti, puno više govori o vama kao osobi.

Da ste malo pametniji, znali bi ste da vam se dobro dobrim vraća, a vrijedi i obrnuto.

lp

[/quote]

Loše čitaš. Nije rekla da će se nešto dogoditi, nego da se ništa neće dogoditi. Uostalom, odgovor je bio na postavljenu tezu da se "za pet minuta može nešto dogoditi". Znači, ako nekome ide zlonamjerno komentiranje, onda može ići samo onome kome je odgovarano.

Nije da sam njen odvjetnik Bakiceeee , al eto.




…gosn Barbosa,ta vaša opcija je apsolutno nerealna…uostalom i sami će te se za par minuta uvjeriti…

Kolegice, ovo što ste napisala ( podcrtano ) sa očitom zlom namjerom ( jer ništa se nije dogodilo " za par minuta " ), podliježe nekoj odgovornosti ( čitaj : Hanfa ).
Osim što podliježe odgovornosti, puno više govori o vama kao osobi.

Da ste malo pametniji, znali bi ste da vam se dobro dobrim vraća, a vrijedi i obrnuto.

lp

[/quote]

Loše čitaš. Nije rekla da će se nešto dogoditi, nego da se ništa neće dogoditi. Uostalom, odgovor je bio na postavljenu tezu da se "za pet minuta može nešto dogoditi". Znači, ako nekome ide zlonamjerno komentiranje, onda može ići samo onome kome je odgovarano.

Nije da sam njen odvjetnik Bakiceeee , al eto.
[/quote]

Možda ste i u pravu.

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

…gosn plavi…brzopletost nije vrlina…pročitati pažljivo što b..kicaaa napiše pa onda komentirati…karakter,zlu namjeru,odgovornost,Ustavne tužbe…

…osobito kad se prijetite,makar i Hanfom…


…gosn plavi…brzopletost nije vrlina…pročitati pažljivo što b..kicaaa napiše pa onda komentirati…karakter,zlu namjeru,odgovornost,Ustavne tužbe…

…osobito kad se prijetite,makar i Hanfom…

Ne prijetim se jaa Hanfom, nisam niti vidio taj blesavi post, nego mo je poznanik rekao da vas je prijavio.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

***Bakice, zanima me kako Vi gledate na razvoj situacije oko toga hoće li biti ponude ili ne i kako zamišljate razvoj ovog slučaja?

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

@plavi

…zanimljivo je da visite na forumu cijeli dan a onda komentirate nešto što niste vidjeli…pa pogledajte,pa onda komentirajte…

…ako su i vaši prijatelji tako veleumni,bit će mi zadovoljstvo popiti kavicu sa gosn Samodolom…

…problem je da do toga neće doći,pa od te kavice ništa…

…razmislite radije da li se vaš posao kosi možda sa kojim od Hanfinih propisa…

…lp…

Na stranu vaše prepucavanje…
Ovo i dalje izgleda kao školska akumulacija uz trejd…
Sve ide u korist Belja…..
Ovdje će se zaradit koja kunica…
Ali samo strpljivi i hladne glave…
Best buy trenutno…s obzirom na sve…

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Vijesti/Agrokor-istisnuo-male-dionicare-PIK-Vrbovca

Pametnom dosta…..

We Will Not Assimilate


Na stranu vaše prepucavanje…
Ovo i dalje izgleda kao školska akumulacija uz trejd…
Sve ide u korist Belja…..
Ovdje će se zaradit koja kunica…
Ali samo strpljivi i hladne glave…
Best buy trenutno…s obzirom na sve…

jel isto kao i JDPL bestbuy ili čak i malo više? ostavi se drukanja, vidiš da ti slabo ide…

a svi koji sanjaju da će im Toda iskeširati 700 milijuna kuna bolje neka počnu sanjati kako im monica ili scarlet kucaju na vrata, prije će se ostvariti…od tode nećete dobiti ni kunu, kako to nije jasno ljudima meni zbilja nije jasno [lol]

U neobvezujućoj ponudi Agrokora i partnera za Mercator vrijednoj 832 milijuna eura (računa se i obveza ponude za preuzimanje) istodobno će se oformiti i trgovački holding, koji će poslije biti izlistan na Londonskoj burzi. Agrokorovi partneri ulaze u "equity" holdinga na račun danih 600 milijuna eura, dok je ostatak od 232 milijuna eura kredit. Agrokor u holding ulaže Konzum (oko 900 milijuna eura), dok će od partnera najviše uložiti One Equity Partners – oko 450 milijuna eura, a ostali po dogovoru.

Tu sam malo padobranac jer me uopce ne zanimaju Todoriceve dionice, ali imam pitanje za ljubitelje lika i djela – ako ste toliko uvjereni da ce Agrokorova ponuda za Mercator biti prihvacena, da li ste i kupili Mercatorove dionice? One se jos uvijek trguju sa diskontom od cca 30% u odnosu na ponudjenu cijenu.



Na stranu vaše prepucavanje…
Ovo i dalje izgleda kao školska akumulacija uz trejd…
Sve ide u korist Belja…..
Ovdje će se zaradit koja kunica…
Ali samo strpljivi i hladne glave…
Best buy trenutno…s obzirom na sve…

jel isto kao i JDPL bestbuy ili čak i malo više? ostavi se drukanja, vidiš da ti slabo ide…

a svi koji sanjaju da će im Toda iskeširati 700 milijuna kuna bolje neka počnu sanjati kako im monica ili scarlet kucaju na vrata, prije će se ostvariti…od tode nećete dobiti ni kunu, kako to nije jasno ljudima meni zbilja nije jasno [lol]
[/quote]

Naravno da nećemo vidjeti ni kune.Toda je velik. I bog je velik. Zakoni su za sirotinju. Todorić će najprije ukrasti Merkator a onda i Belje. Jesi to htio reći?
Nego što si htio reći?? Da imaš pogled u budućnost,kristalnu kuglu ili ti se telefonom javio ili si samo jako pametan. Daj link gdje se Todorić izjasnio ili ne prosipaj pamet….na pamet.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close