BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Todorić nudi dionice Konzuma umjesto gotovine .

Link [pray] [pray]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


slatki su ovi što svako malo kupe 1 dionicu s aska da mogu gledati + 8,7% i sl.

ti tvoji slatki su poceli kupovati sa malo vecim iznosima…sad im se omililo gledat +10.12 🙂


slatki su ovi što svako malo kupe 1 dionicu s aska da mogu gledati + 8,7% i sl.

još više su slatkiji ovo koji prodaju 10 dionica po bidu to znači da je skupljanje u tjeku [thumbsup]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


Todorić nudi dionice Konzuma umjesto gotovine .

vis ti ovo sad..koleginice, zasto ovakve objave bez ikakvog linka i vrlo vjerovatno cisto trolanje?

Kao svoj dio kapitala Agrokor bi u taj holding unio dionice Konzuma, kojima je trenutna tržišna vrijednost na ZSE-u 362 milijuna eura, pišu analitičari ST Investa u ponedjeljak u novom tjednom newsletteru.

“Plan osvajanja Mercatora je odličan za hrvatsku privredu, a način financiranja zvuči kao briljantna poslovna kombinacija, mada nije posve jasan, osim, dakako, u dijelu uzimanja kredita.

Slovenci, naime, očekuju da im se Mercator plati gotovinom kako bi mogli vratiti svoje dugove, a ne dionicama Konzuma ili holdinga.



slatki su ovi što svako malo kupe 1 dionicu s aska da mogu gledati + 8,7% i sl.

ti tvoji slatki su poceli kupovati sa malo vecim iznosima…sad im se omililo gledat +10.12 🙂
[/quote]
[thumbsup]


Kao svoj dio kapitala Agrokor bi u taj holding unio dionice Konzuma, kojima je trenutna tržišna vrijednost na ZSE-u 362 milijuna eura, pišu analitičari ST Investa u ponedjeljak u novom tjednom newsletteru.

“Plan osvajanja Mercatora je odličan za hrvatsku privredu, a način financiranja zvuči kao briljantna poslovna kombinacija, mada nije posve jasan, osim, dakako, u dijelu uzimanja kredita.

Slovenci, naime, očekuju da im se Mercator plati gotovinom kako bi mogli vratiti svoje dugove, a ne dionicama Konzuma ili holdinga.


ti pricas o preuzimanju mercator a ovdje trvimo vec tjednima o ponudi za belje


Ide ovo lagano opet gore ma koliko mi šutjeli o tome!

Pa normalno da ide,treba odvrtit bar još jedan krug dok se da…jedino što je program dizanja cijene malo drugačiji…
-nadam se da ću s trejderskim djelom uz malo sreće opet uspjet pogodit izlazak blizu vrha..


Todorić nudi dionice Konzuma umjesto gotovine .

..otkud ti info..jel ti to tek tako ili???

Pa Mercator ce se i kupiti gotovinom. Vlasnik Meractora ce biti holding za cije se osnivanje u ime Agrokora unose dionice Konzuma a u ime ostalih investitora gotovina.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."



Ide ovo lagano opet gore ma koliko mi šutjeli o tome!

Pa normalno da ide,treba odvrtit bar još jedan krug dok se da…jedino što je program dizanja cijene malo drugačiji…
-nadam se da ću s trejderskim djelom uz malo sreće opet uspjet pogodit izlazak blizu vrha..
[/quote]

A to je upravo prošlo danas haha.. Neznam zašto imam osjećaj da će sjutra opet na 90-ak..

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

…gosn Dunlop…a da priupitate vašu prijateljicu ško kaže "sudska praksa",

…dal bi mogao gosn Toda da dadne malo zamjenskih dionica…

…a gosn Barbosa nek odmah citira član Zakona,ipak je on povezan sa visokopozicioniranim djelatnicima suda…

New Report

Close