BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



…joj,joj…ako vi budete tako griješili u aktivnoj i pasivnoj legitimaciji,pa u nadležnosti suda,pa u visini tužbenog zahtjeva,pa u kamatama na tužbeni zahtjev,pa u vremenskom periodu obračunavanja…

…bit će to tužba puna rupa ko švicarski sir…otegnut će vam se to ko gladna godina,a hijene sa druge strane samo čekaju…

Kod eventualne sudske tuzbe tocna cjena koja po kojoj je morala biti predana ponuda odreduje se vještačenjem, a ne "kak ko za sebe izračuna"…info od odvjetnika

BTW
Bako stvarno se jako trudiš pisati negativno na ovoj temi, baš si altruista !
[/quote]

je, jaki altruista..ovaj tvoj sarkazam je najblizi istini…
jako je zabrinuta za nas i vrlo je vrlo skepticna i boji se da ne izgubimo novce pa nas tako odvraca od naseg nauma samo da mi nebi izgubili novce i vrijeme. da je bar vise takvih na ovom forumu. mislim da bi nam svima bilo bolje [smiley]

vrlo zanimljivo, vec par dana jaca akumulacija na pocetku trgovanja i onda hladenje, kao da se ceka istresanje, ali nema ga bas… 🙂

@Hao Ren

BAKICAAA, 24.10.2011. u 13:47
Kod eventualne sudske tuzbe tocna cjena koja po kojoj je morala biti predana ponuda odreduje se vještačenjem, a ne "kak ko za sebe izračuna"…info od odvjetnika

…a jel,vi ćete napraviti vještačenje i prije tužbenog zahtjeva…hm…a što ćete reći fin vještaku,evo ti zakon,pa ti računaj…njima znate isto morate sve reći,ako im ne kažete,oni ne znaju što bi i kako bi…

…obično fin vještaka odredi sud,a ne vi…i kažu mu na koji način izračunati…

…zanimljivo,toliko kolega ovdje imate i ni jedan ne zna izračunati tu čarobnu brojkicu…

…a svi od reda busate se u prsa…a na kraju se utvrdi da ni kamatu ne znate koju ćete primjeniti…

Kod eventualne sudske tuzbe tocna cjena koja po kojoj je morala biti predana ponuda odreduje se vještačenjem, a ne "kak ko za sebe izračuna"…info od odvjetnika

BTW
Bako stvarno se jako trudiš pisati negativno na ovoj temi, baš si altruista !

razlika prometa i volumena počev 90dana prije dana 12. rujna 2007 i zatim porosjek svakih narednih 90 dana, s time da je ponuditelj obvezan u ponudi za preuzimanje ponuditi najmanje najvišu tromjesečnu prosječnu cijenu izračunatu u navedenom razdoblju

Vještaci su suradnici suda i angažiraju se na zahtjev strana u postupku ukoliko postoji nesuglasje, ovo je jednostavna računarska radnja koju može napraviti učenik 2.razreda OŠ. i mislim da tu vještak nije potreban jer eventualna odstupanja kalkulacija strana u postupku će biti toliko minorna da su zanemariva.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

bako ti si se vec tolko zabrinula za nase novce da si mi skoro vec sumnjiva..
a vjerujem i vecini ovdje [huh]



@dunlop

a što ako u međuvremenu naša "neovisna" vlast popusti pritiscima raznih Todorića, Tipurića itd. i promijeni Zakon o preuzimanju na način da oslobodi vlasnike te obveze? A mali dioničari pokrenuli sudske postupke, platili vještake itd.? Pa svi troškovi padnu na njih?
Svašta je kod nas moguće, zato i kod LRH tek rijetki tuže jer se boje upravo ovog scenarija!

dečko moj baš sam danas razgovaro sa advokatom pa sam usput pito o ovom slučaju zapiso sam sve jer je stručno pa ču reči što je reko
kaže mi on da se može promjenit zakon al to se odnosi na buduče događaje jer se zakon ne može primjenit retroaktivno znači ništ od te solucije još je reko da je toda močan igrač i da to ne ide tako ali da je šta se tiče zakona sve čisto al je spomenuo da je zbog europske unije malo delikatna situacija za todorića jer se ovakvi slučajevi pažljivo prate

Živjeli

[thumbsup]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


bako ti si se vec tolko zabrinula za nase novce da si mi skoro vec sumnjiva..
a vjerujem i vecini ovdje [huh]

meni je bakica baš simpa, kad nema nje nema ni živosti na forumu, a što se tiče kojekakvih izračuna, t o je bar lako rješivo, to će rješavati odvjetnici, oni su upućeni i kako doći do točne cijene dionuice i koliku kamatu pripisati, moje je samo da s njima dogovorim postoitak i to je to

Ne sramim se svojega siromaštva, Do njega sam dosao postenim radom !!!

Modobradi jelte jestel ga pitali dal će Toda da uspe na Ustavnom i Upravnom sudu,jer onda ćemo da igramo mečku [lol] [lol]

zanimljivo… ako će se navodno mnogi ovjde tužiti… tko to onda ovjde skroz kupuje/prodaje… prodaje/kupuje….

Ide ovo lagano opet gore ma koliko mi šutjeli o tome!

;;;;;;;;;; IVANO7 ;;;;;;;;;;;;

slatki su ovi što svako malo kupe 1 dionicu s aska da mogu gledati + 8,7% i sl.

Todorić nudi dionice Konzuma umjesto gotovine .

New Report

Close