BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije to bilo rušenje. To je bio short squeeze na ZSE način.
Kad nema shortanja, to se tako radi.
Ne znam kako nitko nije stavio ovaj zanimljiv članak i ovdje. Stoji na PODR, ali spominje se i Belje.
http://www.poslovni.hr/vijesti/jelusickasic-podravka-jos-moze-jace-iskoraciti-u-regiju-za-neke-druge-je-kasno-188653.aspx

@gez..

Jašta ćemo

Zašto bi Toda javno izrekao rečenicu (sad neznam dal on osobno ili glasnogovornik) "novac za preuzimanje Belja ne predstavlja problem…." ako nebi namjeravao dati ponudu?? Pa rekao bi valda nešto u smislu " vidjet ćemo,još razmatramo itd.. ali on je rekao Lova nije problem.
Zašto bi Todorić bio iznad zakona? Zašto se njega nebi diralo kad su pali svi slovenski tajkuni ( Šrot,Bavčar itd. ). Todorić je "dirnut" već samim time što je dobio pismo od Hanfe [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

No, vidjet ćemo to još. Bojim se da to i neće ići tako glatko.
A ovo oko marginaša sam možda malo i uranio. Ako me sjećanje dobro služi kupovao sam u petak kad su paničari rasprodavali, tako da se ta panika još ne vidi u SKDDu [wink]


@gez..

Jašta ćemo

Zašto bi Toda javno izrekao rečenicu (sad neznam dal on osobno ili glasnogovornik) "novac za preuzimanje Belja ne predstavlja problem…." ako nebi namjeravao dati ponudu?? Pa rekao bi valda nešto u smislu " vidjet ćemo,još razmatramo itd.. ali on je rekao Lova nije problem.
Zašto bi Todorić bio iznad zakona? Zašto se njega nebi diralo kad su pali svi slovenski tajkuni ( Šrot,Bavčar itd. ). Todorić je "dirnut" već samim time što je dobio pismo od Hanfe [proud]

kolega vidim da ste dobro upućeni u sve ovo….samo me zanima što sam već pitao a niko nije odgovorio,fižulić(magma)je u istoj situaciji par godina prije i nema pomaka?????

Zar vi svi vjerujete da Todorić nije znao što ga čeka kad tad ? Ja nebih rekao… Znao je on i prije Hanfe i cijenjenog gospodina Samodola samo je čekao bez forsanja njemu u korist.

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo

@domobran

O Magmi neznam skoro ništa pa ne mogu komentirati. Znam da su kao greškom kupili nešto dionica pa su pali u obvezu ali dalje neznam. Zašto mali ne tuže neznam…možda i tuže? Ali znam da Toda neće dobiti Merkator ni ako ponudi 300€ jer Big Brader gleda sve. Ako se ogluši na odluku Hanfe onda je izgorio u Evropi. Imaju oni takvih za izvoz. A ako ne dobije Merkator onda je skroz izgorio.
Ali prije svega treba znati da je Todorić samo lutka na koncu banaka koje su u stvari vlasnici svega. A te iste banke su posredno preko Tode do sad uložile nekoliko miljardi kuna. A nisu trebali,po ugovoru su trebali uložiti samo 420 milijona kuna. Pa zašto onda dobrovolno ulažu toliko [proud]
Nešto će izmisliti da ne mora kupiti sve dionice,mogu fondovi uskočiti kao kod Ine pa mu tobože pred nosom pokupiti hartiju [rolleyes]. No moram priznati, ako dionicu naguraju na 300 neće mi više biti bitno tko kupuje….Imaju dosta krava pa bi mogli jednu koja je dobra u gurkanju ofarbati u ljubičasto

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@golubv
hvala na iscrpnom odgovoru….neznam ništa više sada kao ni prije…
mislim da je nezahvalno govoriti o bilo kojim ciframa…siguran sam da je tako cjena bi bila već blizu tih 300kn,živi bili pa vidjeli

@domobran
ma ne sekirajte se… ne zna vam Vlado ništa više nego vi i ja te večina ovdje…

@golubv

@ZZtop

Svaka čast na odgovorima i nemam ništa protiv,isto što mislim da nije u redu da i vi imate protiv mog mišljenja to je da su ljudi popušili na KSST tako i na BELJU..ko voli nek izvoli


Netko je od kolega usporedio Magmu…javna ponuda je trebala bit ima ohho a nema je,sa dionicom se normalno trguje…hoće li tako biti i sa Beljem?????

Najvjerovatnije a javna ponuda je morala ići i za Kamensko ali je Samadol izjavio da nema načina da prisili lopove koji su kasnije opljačkali firmu i odveli u stečaj da objave ponudu o preuzimanju. Radnici su završili na ulici a dioničari si dionicama mogu d… obrisati , tako da nema kod nas garancije da je nešto obavezno i da će biti srovedeno kako treba.


@gez..

Jašta ćemo

Zašto bi Toda javno izrekao rečenicu (sad neznam dal on osobno ili glasnogovornik) "novac za preuzimanje Belja ne predstavlja problem…." ako nebi namjeravao dati ponudu?? Pa rekao bi valda nešto u smislu " vidjet ćemo,još razmatramo itd.. ali on je rekao Lova nije problem.

LAŽEŠ! Toda ni nitko od njegovih nije rekao da lova nije problem! namjerno si izokrenuo njegove riječi da zvuče kako tebi paše, sramotno!

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi



@gez..

Jašta ćemo

Zašto bi Toda javno izrekao rečenicu (sad neznam dal on osobno ili glasnogovornik) "novac za preuzimanje Belja ne predstavlja problem…." ako nebi namjeravao dati ponudu?? Pa rekao bi valda nešto u smislu " vidjet ćemo,još razmatramo itd.. ali on je rekao Lova nije problem.
[/quote]

LAŽEŠ! Toda ni nitko od njegovih nije rekao da lova nije problem! namjerno si izokrenuo njegove riječi da zvuče kako tebi paše, sramotno!
[/quote]

Smiri živce,to ti jako škodi na ljepotu.. [tongue]

Na što je ovdje mislio…na vremenske uvjete možda [lol]

[/u]"Upoznati smo sa rješenjem Hanfe, ono ne predstavlja problem poslovanju Agrokora, a očitovati ćemo se u zakonski predviđenom roku", poručeno nam je iz Agrokora

http://www.poslovni.hr/vijesti/nakon-skegre-samodol-opalio-po-todoricu-zbog-belja-187991.aspx

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close