BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Interesantno. Sutra navečer će valjda početi izlijetati iz TOP10 pretpostavljam ovaj skrbnički Partner banke ako se radilo o marginašima.


Agrokor je angažirao konzultantsku kuću PricewaterhouseCoopers radi detaljne analize vrijednosti Belja (koje je Todorić preuzeo za kunu, a povrat Agrokrovih ulaganja od nekoliko milijardi kuna očekuje za 20 godina).

Bar ćemo biti na čisto s tim koliko Belje stvarno vrijedi.


pa tu si napisao koliko vrijedi-ako je povrat za 20 godina dakle vrijedi otprilike koliko je bila prije ovog rasta…. [shocked]



Agrokor je angažirao konzultantsku kuću PricewaterhouseCoopers radi detaljne analize vrijednosti Belja (koje je Todorić preuzeo za kunu, a povrat Agrokrovih ulaganja od nekoliko milijardi kuna očekuje za 20 godina).

Bar ćemo biti na čisto s tim koliko Belje stvarno vrijedi.


pa tu si napisao koliko vrijedi-ako je povrat za 20 godina dakle vrijedi otprilike koliko je bila prije ovog rasta…. [shocked]
[/quote]

brkaš pojmove kao i na KSST… kolegica je citirala dio jednog članka: povrat [/u]Agrokrovih ulaganja od nekoliko milijardi kuna



…što ti vrijedi tužba ako nakon 3-4 godine dionica višestruko poraste ili vidiš da si mogao tri put više zaraditi da si njome malo trejdao…

…i parica malo potrošio u međuvremenu…

…da se razumijemo nikog ne odvaćam,ali ja sam veliki protivnik sudskog sporenja…

pa ako ti dionica poraste odustaneš od tužbe. Imati ćeš jedno ročište max dva, uostalom ovo je situacija di je sve jasno i di dobijaš ziher … znam jer sam u jednom takvom sporu osobno. Problem je što traje sporo ali si siguran da ćeš za tu dionicu dobit 300+ kamate a ovako nisi!
[/quote]
nevjerojatno kakve filozofske rasprave i dalje traju… [bye]
todo je zadnji kojega ovdje mozete tuziti [shocked]


Vi niste normalni koji govorite da treba prodati sad, ok da kažete na 200 ali na 93 , kad je sigurno da 330 + kamate dolaze. Onaj koji misli da će na 70 pasti nije svoj.

a koliko je tvoj ulaz?na kojoj cijeni? [shocked]



Agrokor je angažirao konzultantsku kuću PricewaterhouseCoopers radi detaljne analize vrijednosti Belja (koje je Todorić preuzeo za kunu, a povrat Agrokrovih ulaganja od nekoliko milijardi kuna očekuje za 20 godina).

Bar ćemo biti na čisto s tim koliko Belje stvarno vrijedi.


pa tu si napisao koliko vrijedi-ako je povrat za 20 godina dakle vrijedi otprilike koliko je bila prije ovog rasta…. [shocked]
[/quote]

Evo stručnjaka za procjenu vrijednosti Belja [lol] Ajd napiši crno na bjelo koliko to Belje trenutno vrijedi. Pa ćemo onda usporediti kad agencija za procjenu završi posao.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Mnogi se ovdje pitaju dali se prava raspolaganja/prava glasa u slučaju nepoštivanja Hanfine odluke blokiraju ili ne pa evo da se osvrnemo na tu problematiku kad je Dalekovod u pitanju:

Drastična opcija
"Kako bi ipak istjerala ponudu, Hanfa, očito poučena prijašnjim slučajevima izbjegavanja obveze, odlučila se za drastičnu zakonsku opciju: dionicama ponuditelja i s njima povezanim tvrtkama suspedirano je pravo glasa na dioničkoj skupštini. "

Mislite da će Hanfa praviti budalu od sebe pa će od slučaja do slučaja donositi različite mjere….Veliki Brat sve vidi [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Da jedan Todorić sa najjačim menadžmentom u RH plaća nekog da mu veli kolko mu vrijedi njegova firma ?
Pa u ovoj recesiji i krizi koja se sve srušila ..što vam znači da vrijedi i više..

Najskupljom slikom moglo se izgraditi 2000 kuća..usporedba funckionalnosti jedne "umjetničke" slike i 2000 kuća, snobizam=zlo


Da jedan Todorić sa najjačim menadžmentom u RH plaća nekog da mu veli kolko mu vrijedi njegova firma ?
Pa u ovoj recesiji i krizi koja se sve srušila ..što vam znači da vrijedi i više..

Todorić će vjerojatno pokušati napumpati vrijednost svojih firmi radi ogromnih kredita koje imaju njegove firme, ali nama na burzi to ne znači puno, a banke to mogu i ne moraju prihvatiti za odobrenje kredita.
S druge strane, ulagači svaki dan pokazuju koliko im Belje vrijedi, po zadnjem tečaju 89,73 kn….i to je sva mudrost.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

pa nego sta bi trebao.ljudi idu na procjenu vrijednosti jednog obicnog automobila a ti mislis da bi on valjda trebao znati sam procjeniti kolko trzisno vrijedi jedna takva firmetina sa toliko pogona, toliko zemlje i ko zna kolko cega.helikopter mu treba da sve obidje.


pa nego sta bi trebao.ljudi idu na procjenu vrijednosti jednog obicnog automobila a ti mislis da bi on valjda trebao znati sam procjeniti kolko trzisno vrijedi jedna takva firmetina sa toliko pogona, toliko zemlje i ko zna kolko cega.helikopter mu treba da sve obidje.

Da helikopter… Lihtenštajn ima površinu 16.000 hektara,dakle Belje je veće od Lihtenštajna a Agrokor ima u vlasništvu DVA Lihtenštajna [proud]…plus silni Kooperanti koji proizvode za Belje.Nekad je svako jutro avio uzljetao sa proizvodima Belja i opet će [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

http://www.seebiz.eu/agrokor-za-dionicu-mercatora-nudi-221-euro-ali-opet-mu-sanse-nisu-velike/ar-15817/

mislite da će nakon ovog izkrcat 100 mil e za blje?? hm hm…

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close