BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…da se razumijemo nikog ne odvaćam,ali ja sam veliki protivnik sudskog sporenja…

Prvo moraš uvjeriti drugu stranu da im nagodba najbolji izbor… [wink]

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

moderator gadiš mi se, pa daj pusti da razgovaramo, tko si da nam govoriš šta je ok a šta nije !?

prijedlog: daj prije nego počneš nekog block-at pošalji mu upozorenje radi čega ga blokiraš, nemoj na svoju ruku

Cookie Monster

…e,dragi moji..pitajte odvjetnike kako računaju te bodove…a ćete vidjeti što je njihova matematika…


…e,dragi moji..pitajte odvjetnike kako računaju te bodove…a ćete vidjeti što je njihova matematika…

Ma koga trenutno briga za odvjetničku naknadu, to je krajnje rješenje i biti će aktualno tek za dva mjeseca a u tih 60 dana će belje doći do 200kn i bez odvj. naknada [tongue]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Mislim da je kod Belja najbitnija cinjenica da je firma i bez Todorica prespektivna i fundamentalno jako podcijenjena. S te strane gledano, tko god kupi nije pogrijesio. Ako ne dodje do javne ponude, jeftino je kupio dobru firmu. A ako do te ponude dodje, onda je dobit enormna.

Velika je razlika u slucaju Belja u odnosu na ostale slicne price poput Magme, Transadrije, Dalekovoda, itd. Ovdje se po prvi put javila situacija da je firma za koju treba predati ponudu i jeftina i perspektivna, a da onaj koji tu ponudu treba predati ima dovoljno novaca da to bez problema i napravi!

BAKICAAA, 17.10.2011. u 13:24
A ako do te ponude dodje, onda je dobit enormna.

…u budućnosti vjerojatno da…ali jesi li ti čitao zadnje izvješće????

ja samo znam da toda nema razlog za brigu..ocito je da on nemora dati ponudu i da mozes istjerati samo tuzbom…u tom slucaju preko puta ima sebe drzavu koja ima 8% i koja vjerovatno nece ici u spor..ima jos i radnike koji po meni drze jos uvjek najveci dio onoga sta su dobili i za njih mi je jos teze vjerovati da ce tuziti tvrku u kojoj rade (velika vecina sigurno nece u ovakvoj atmosferi gdje bi se svi kao trebali bojati rogatog) i ima brdo onih ciji eventualni dobitak je manji od 100 000kn ili slicno..to se vidi i iz ispisa prvih 10 gdje je nekad 10ti bio vec sa 7500 dionica..
ima nas mozda nekoliko desetaka ili mozda stotinjak ciji eventualni dobitak je motivirajuci.

a i nas ocito djele mjeseci i godine do okoncanja a i tad cjena na burzi moze biti znacajno veca…
meni ce sad sve ovisiti o pravnim savjetima koje cu platiti..
a i jos jednoj stvari..malo mi je cudno da ponuda ide na onolko dionica kolko imas sad a ne na taj dan. da ne na taj dan to se nemoze vise ni raspetljati..znaci koji dan se gleda kao zadnji?
dan podnosenja tuzbe ili?

Dovoljno da tuzi jedan. A ima tu i fondova, kolicine istinabog nisu ogromne, ali ovima koji imaju unutra nekoliko miliona po sadasnjoj cijeni tuzba bi se mogla isplatiti.

Kaj se samog izvjesca tice, da, procitao sam ga. Po pitanju dobiti jadno ali ipak pozitivno. S druge strane PB i PS su smijesno niski.

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Preuzimanja-i-spajanja/Agrokor-je-za-Mercator-ovaj-put-osigurao-832-milijuna-eura


moderator gadiš mi se, pa daj pusti da razgovaramo, tko si da nam govoriš šta je ok a šta nije !?

Hahahah! [thumbsup]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

BAKICAAA, 17.10.2011. u 13:47
znaci koji dan se gleda kao zadnji?
dan podnosenja tuzbe ili?

…po meni,onoliko dionica koliko si imao na dan podnošenja tužbe…a rok je 60 dana od primitka Hanfinog rješenja…znači sve do tog 60-og dana možeš kupovat i tužit s tolikim brojem dionica…

…hvala…molim…

Možeš kupovati kad i koliko god hoćeš. I za godinu dana neće biti kasno sve do isteka javne ponude ako ju Agrokor da.

New Report

Close