BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…daklen,ako na Ustavnom sudu već postoje te tužbe,eventualni pozitivni ishod vrijedi za svih,znači i za Agrokor…ne znamo koliko dugo već te tužbe stoje na Ustavnom sudu,ali podsjetit ću vas na nešto…

…Ustavni sud je nažalost često u funkciji vladajućih struktura…

kako EU zakonodavstvo regulira ove stvari? da ne bi Todorić odugovlačio do ulaska u EU,a onda da nam kažu da po EU pravu više nije u obvezi??? [undecid]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje

…da sve bude u korist malih dioničara problem je što su ti dionice zaleđene na duži rok…

…prvo tužba na Trgovački sud,pa njihova žalba na Visoki trgovački….pa onda ovrha…pa žalba na ovrhu…pa čekanje…

…a dionica u međuvremenu ima svoj život…za očekivat je da će rasti…za tri četiri godine tko zna što će biti s njom,možda odleti u nebo…a ti ih tužiš za sitnicu????

Kako bi itko mogao znati što će reći US kad ni oni sami ne znaj.

Sjetite se kazni za parkiranje, US je prije otprilike 2 godine poništio svoju odluku(staru4-5..godina) i rekao da su kazne neustavne, onda su koncesionari promjenili naziv iz Kazne u Dnevnu kartu i sve 5.

Isto tako kad je uveden krizni porez, rekli su da nije ustavan ali zbog krize to je iznimna situacija i opet sve u redu.

Bakice ovo za vladajuću strukturu i US, apsolutno točno.

my,

Koja shizoidna situacija: da nema obaveze o preuzimanju ako kupi Mekator to bi se smatralo pozitivnom vijesti i dijonica bi rasla, no ako preuzme Merkator uz obavezu preuzimanja Belja, Belje neće rasti jer Agrokor neće imati novaca za preuzimanej Belja.

pa ne pita njega nitko jel ima novaca ili nema..ni mene banka ne pita jel imam novce da vratim kredit neko aktivira elemente osiguranja kredita..
a i od kud svima da on nema love?
u krajnjem slucaju nek proda ledo ili/i jamnicu i evo love..
pa to je nas najbogatijij gospodarstvenik i sire a tu se prica da nema love..a svaki dan mu se kroz konzum uliju milioni kuna..radi sa zivom lovom…ne sa odgodom.

jel ja to dobro vidim da je kupnja skočila sa 9k na 59k!!!

Mene jako zanima što će se desiti sa cijenom dionice na burzi ako agencija koja procjenjuje Belje kaže da Belje vrijedi 2.5 milijardi kuna ili cca 400 kn po dionici…..

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.


Ma, da itko od ulagača vjeruje da će pravna država profunkcionirati, danas ne bi lelujali oko cijene od 90 kuna, već oko cijene od 290 kuna….to je poanta. Izgleda da nitko, ali nitko ne vjeruje da će sve ići po zakonu, odnosno po rješenju hanfice nam drage. Nisam izgubio nadu, samo konstatiram činjenice..
🙂

vremena se mjenaju..nekad je sanader bio nedodirljiv sad je 20kg mrsaviji…
ja vise vjerujem da ce se tu izvuc neka pravna zackoljica ili ustavni sud..a ne da ce on bit zakonski kriv i izvuc se.

da krivi sam vidio…možda sam samo to želio vidjeti 🙂


…da sve bude u korist malih dioničara problem je što su ti dionice zaleđene na duži rok…

…prvo tužba na Trgovački sud,pa njihova žalba na Visoki trgovački….pa onda ovrha…pa žalba na ovrhu…pa čekanje…

…a dionica u međuvremenu ima svoj život…za očekivat je da će rasti…za tri četiri godine tko zna što će biti s njom,možda odleti u nebo…a ti ih tužiš za sitnicu????

uvijek možeš odustat od tužbe… ako tužite agrokor sigurno imate pare sa kamatama, samo je pitanje vremena i zajebancije.

Cookie Monster

…možeš ti odustati od tužbe,al svi troškovi padaju na tebe,a vjeruj mi oni nisu mali…

…odvjetnici se iživljavaju…


Ma, da itko od ulagača vjeruje da će pravna država profunkcionirati, danas ne bi lelujali oko cijene od 90 kuna, već oko cijene od 290 kuna….to je poanta. Izgleda da nitko, ali nitko ne vjeruje da će sve ići po zakonu, odnosno po rješenju hanfice nam drage. Nisam izgubio nadu, samo konstatiram činjenice..
🙂

***to ne da je poanta nego istinit opis države Hrvatske, postoje desetine tisuća zakona koji ne vrijede za neke močnike… srećom tome je uskoro kraj

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


…možeš ti odustati od tužbe,al svi troškovi padaju na tebe,a vjeruj mi oni nisu mali…

…odvjetnici se iživljavaju…

nema tu bakice previše ročišta, tu je sve jasno ko dan …. pa unaprijed znaš koliki je trošak odvjetnika

Cookie Monster

New Report

Close