BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa to je ocekivano da ide na US.

Pogledajte kako su ovi do sad prosli:
Vaš link

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

NIšta tako i tako ne možemo dok nema službenog očitovanja, kako od strane Hanfe, tako od strane Agrokora.

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

…pa nismo mi svoj novac našli na cesti…Uprava se ne može ovako indolentno ponašati…

…nitko im ne brani da se žale i da šalju tužbu na Upravni sud,ali dužni su i prema nama biti profesionalni…

…dakle,obavijestiti nas službeno prema zakonu,a ne preko nemuštih novinskih članaka…


…eto,kocka je bačena…idu na Upravni sud…

…nezavisno od svega,ima nešto drugo što mene smeta…

nismo li mi kao mali dioničari dužni biti obaviješteni o činjenicama važnim za ulaganje…

…nije li nas glavni šef trebao zvanično obavijestiti preko burze što namjerava( mi saznamo od novinara iz PD-a ) i nismo li mi kao mali dioničari bili dužni biti upoznati da se vodi tako važan spor na Visokom trgovačkom sudu…i o njegovom konačnom ishodu…

…ako za išta treba ih tužiti za uskraćivanje pravodobnih informacija…

Gdje ti živiš?

Realno je očekivati da će i oni biti odbijeni, samo, eto, kupio si je 2-3 godine vremena za manevar, a do tada, tko živ tko mrtav.

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

ovo se više ne da pratiti… što, na ovom forumu bakicaa ima prednost pred svima pa se njene poruke pojavljuju i odgovaraju na ono što će tek biti odobreno od moderatora mnogo kasnije… to su neke protekcije ili samo ja to tako vidim

Upravo to BSOD, dobit će 2-3 godine vremena, a do tada tko živ-tko mrtav.
Spor na upravnom sudu jasan je znak da Agrokor NE namjerava dobrovoljno dati javnu ponudu pa sad neka svatko sam odluči koliko ima volje, vremena i živaca čekati par godina da se sve ovo riješi. [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


…pa nismo mi svoj novac našli na cesti…Uprava se ne može ovako indolentno ponašati…

…nitko im ne brani da se žale i da šalju tužbu na Upravni sud,ali dužni su i prema nama biti profesionalni…

…dakle,obavijestiti nas službeno prema zakonu,a ne preko nemuštih novinskih članaka…

Ni vrag da si jučer kupila? Ništa ne brini bakice,ako Toda očekuje povrat miljardi uloženih u Belje onda će biti mrvica i za male [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

mali se dalje guraju na bid…pa zar ne kužite da više nema razloga za rast dionice belja i da će cijena tek potonuti?!? [bye]

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

Golube, smjesan si. Pa ne nalazis se na blogosferi pa da mozes drukati a druge prozivati. Nije ovaj forum tvoja privana prcija. Cudim se da te moderatori nisu vec sankcionirali.

Počelo je....

Koji biser sad prodaje po 90, kad je izgledno 330+ zatezna kamata. Rušenje na 70 je bilo bezrazložno, prodavati po ovim cijenama je samoubojstvo. Da čekati ali kada imaš 100% šansu za dobit za 2 godine ili čekat i čamit na burzi na drugim dionicama koje su ionako u padu.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

@ecobarbar

eto i ja sad vidim sta ti pises prije nego si odmoderiran :)…
tajna ti je u tome da vidis sve sta pisu ljudi koji su na tvojoj listi prijatelja i prije nego se odmoderira..
njoj su ti vjerovatno na listi i to ti je to..nema tu protekcije..

a evo i jedan moj post ni ja cak nemogu vidjeti al mislim da se neki postovi cekaju na grande odmoderiranje kad spominjes neke osobe u mali..filtar to automatski prepozna..
ja sam spominjao predsjednika hanfe…on je sigurno u filtru..onda gospodin koji pise blog isto tako itd.itd..

New Report

Close