BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…eto,kocka je bačena…idu na Upravni sud…

…nezavisno od svega,ima nešto drugo što mene smeta…

…nismo li mi kao mali dioničari dužni biti obaviješteni o činjenicama važnim za ulaganje…

…nije li nas glavni šef trebao zvanično obavijestiti preko burze što namjerava( mi saznamo od novinara iz PD-a ) i nismo li mi kao mali dioničari bili dužni biti upoznati da se vodi tako važan spor na Visokom trgovačkom sudu…i o njegovom konačnom ishodu…

…ako za išta treba ih tužiti za uskraćivanje pravodobnih informacija…

ako doista ide na Upravni sud… ponuda je do dalnjeg odgođena i to možebitno čak za nekoliko god. … doduše po osnovi priloženog… tužba bi vjerovatno mogla biti odbijena…
http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&AKCIJA=neobjavljene_ponude_za_preuzimanja&LANG=HR

…naime,zar ne bi bilo pristojno obavijestiti nas preko burze…

…poštovani mali dioničari dobili smo tog i tog dana rješenje Hanfea i
dat ćemo žalbu na Upravni sud zato i zato…

…cijenimo vaše povjerenje u našu tvtku,a ne tko vas hebe…

…ajmo Hanfa opali im sad bar kaznu,pa da nam je bar ikakva satisfakcija…


…eto,kocka je bačena…idu na Upravni sud…

mogu li oni od suda tražiti nekakvu privremenu mjeru kojom bi se obustavila primjena rješenja HANFE dok se to ne okonča, a zbog velike štete koju bi mogli u pritvnom pretrpjeti (kolega gismund je već obrazložio)??

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Ne…

'ko zadnji, magarac...[img]http://www.pic4ever.com/images/www_MyEmoticons_com__fishing.gif[/img]

A di su se oni ocitovali? Ne nalazim nigdje..

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”


…naime,zar ne bi bilo pristojno obavijestiti nas preko burze…

…poštovani mali dioničari dobili smo tog i tog dana rješenje Hanfea i
dat ćemo žalbu na Upravni sud zato i zato…

…cijenimo vaše povjerenje u našu tvtku,ne tko vas hebe…

…ajmo Hanfa opali im sad bar kaznu,pa da nam je bar ikakva satisfakcija…


A gle, i nije tako loše. Ja sam 2 dana trejdao belje……..treći dan sam pretpostavljao da će stati (psihologija mase) pa sam kupovao druge dionice koje su zbog belja pale…….a sada rastu,ja ih prodajem sa zaradom. Sve u svemu…….hvala belju.
p.s. bakice, jesam li bio u pravu glede cementa?

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

hahhaah sad bu te svi prodavali belje i ulazili u one dionice koje ste prodavali prije dva dana da bi ste zaradili 300% na belju [lol]
neš ti majstora [thumbsup]

free flow information

. obrisati.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


…eto,kocka je bačena…idu na Upravni sud…

…nezavisno od svega,ima nešto drugo što mene smeta…

…nismo li mi kao mali dioničari dužni biti obaviješteni o činjenicama važnim za ulaganje…

…nije li nas glavni šef trebao zvanično obavijestiti preko burze što namjerava( mi saznamo od novinara iz PD-a ) i nismo li mi kao mali dioničari bili dužni biti upoznati da se vodi tako važan spor na Visokom trgovačkom sudu…i o njegovom konačnom ishodu…

…ako za išta treba ih tužiti za uskraćivanje pravodobnih informacija…


Se ih bum tužil.

Idu na Upravni sud
Konzultanti PwC-a procjenjuju Belje
Belje ove godine očekuje 1,5 milijardi kuna prihoda od prodaje. Ivica Todorić nije želio komentirati Hanfino rješenje (prema kojem je Agrokor dužan dati ponudu za preuzimanje Belja tešku 900 milijuna kuna), a djelovao je kao da ga ta priča uopće ne zabrinjava. Osim što će se na rješenje žaliti Upravnom sudu, Agrokor je angažirao konzultantsku kuću PricewaterhouseCoopers radi detaljne analize vrijednosti Belja (koje je Todorić preuzeo za kunu, a povrat Agrokrovih ulaganja od nekoliko milijardi kuna očekuje za 20 godina).

http://www.poslovni.hr/vijesti/todoric-u-nove-pogone-u-piku-vrbovec-ulaze-350-milijuna-kn-188341.aspx

znači sve opcije su i dalje otvorene.


Pozdrav svima,

da li se radi na zajedničkoj žalbi?Bilo bi dobro da se udružimo i zajednički uzmemo dobrog odvjetnika.Ja sam prvi za.
Iako se nadam pozitivnoj i pravednoj ponudi od Agrokora ( 330 kn ).
U svakom slučaju ujedinjeni smo puno jači.

nemam pojma o pravu ali ako se neko osjeca sposobnim da nadje nekog dobrog odvjetnika koji radi na neki postotak u slucaju dobitka ja sam za..ako neki advokat misli da je ovo utuzivo i ako misli da tu ima sanse onda mu nije glupo u to ici..pa mislim da bi mu zarada bili visemilujunska..ima nas sigurno vise stotina koji bi mu mozda dali i po 10tak tisuca kuna…

sigurno da tu ima neke sanse..pa nije ni taj Samodol budala. meni djeluje ko prilicno inteligentan covjek i ako je on neko rjesenje pisao to sigurno nije bez vraga..

…ajmo sad javno zatražiti od Uprave neka nas obavijesti kad su primili pisani otpravak Hanfinog rješenja,da se znamo kad se žaliti…

…javno zatražiti od Hanfe koliki je točni numerički iznos po kojoj Agrokor treba dati ponudu,da se ne bakćemo sa fin.vještacima…

…javno zatražiti od Uprave kad su primili presudu VTS o kojoj nas kao male dioničare nisu izvjestili…

…od Hanfe javno tražimo da se očituje i istraži da li je dionica Belja namjerno padala u periodu od primitka presude sa VTS jer je netko imao povlaštenu informaciju…

…da se Hanfa očituje i istraži tko je kupovao i prodavao posljenja tri dana…i da li je tu bilo manipulacija…

New Report

Close