BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ima puno i previše informacija, pro/kontra rasta i pada. Ipak Agrokor se još nije oglasio i konkretno još ništa neznamo kao niti prvog dana.

Nebitno je kako će se Agrokor oglasiti.
Ok, daj bože da bude ponuda, ali ako je i ne bude, poanta priče je da se utuženjem može realizirati ca. 300 kuna po dionici.
Agrokor hvala bogu ima imovine iz čega se dioničari mogu naplatiti. To je najgora solucija naravno, kako sada stvari stoje.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Ima puno i previše informacija, pro/kontra rasta i pada. Ipak Agrokor se još nije oglasio i konkretno još ništa neznamo kao niti prvog dana.

Nebitno je kako će se Agrokor oglasiti.
Ok, daj bože da bude ponuda, ali ako je i ne bude, poanta priče je da se utuženjem može realizirati ca. 300 kuna po dionici.
Agrokor hvala bogu ima imovine iz čega se dioničari mogu naplatiti. To je najgora solucija naravno, kako sada stvari stoje.

lp
[/quote]

Zato se sada treba nakrcati ko ima love jer ne isplati se tužiti za 300tinjak komada ali na 3000 komada već se radi o 100.000€ [proud]

@gismund

ako toda potvrdi ponudu baš ćeš se jako uspjeti ukrcati [rolleyes]…ima igrača kao ja koji će čekati na obaraču i u sekundi će nestati aska [proud]….ili u suprotnom bida

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

hmmm… predizborno vrijeme… izbori nikad neizvjesniji… shodno tome – a ponajviše zbog sve više neodlučnih – kampanje postaju sve skuplje… novca u crnim i službenim fondovima stranaka sve manje… itd. … največi sponzor stranaka vazda je?

@golubv

mislim da isto tako nebi bio problem da se nas više nađe u slučaju da ponuda ne krene pa grupa malih dioničara tuži Agrokor. Tako da bi troškovi odvjetnika bili zanemarivi u usporedbi s dobiti.

@gismund
Mislim da je malo naivno vjerovati da ćeš se uspjeti ukrcati nakon što se objavi ponuda. To jednostavno spada u SF domenu.

Pozdrav svima,

da li se radi na zajedničkoj žalbi?Bilo bi dobro da se udružimo i zajednički uzmemo dobrog odvjetnika.Ja sam prvi za.
Iako se nadam pozitivnoj i pravednoj ponudi od Agrokora ( 330 kn ).
U svakom slučaju ujedinjeni smo puno jači.

a Todorić sam… najjači…

Mislim da većina malih dijoničara čeka da se o problemu izjasni Nenad Bakić, kad već Dnevnik malog dijoničara nije.

Ima se, ima
http://hr.seebiz.eu/industrija/agrokor-u-nove-pogone-u-pik-u-vrbovec-ulaze-350-milijuna-kuna/ar-15504/

U ovih par dana kupljeno je puno dionica po srednjoj cijeni od 104kn.
Po ovoj cijeni ukupni gubitak je oko 2.5 milijuna kuna.
Znači netko je i izgubio u ovoj priči…

ma ka se ide na tužbu, onda se radi na postotak, nije bitno jel imas 100 ili 10000 komada..

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

…eto,kocka je bačena…idu na Upravni sud…

…nezavisno od svega,ima nešto drugo što mene smeta…

…nismo li mi kao mali dioničari dužni biti obaviješteni o činjenicama važnim za ulaganje…

…nije li nas glavni šef trebao zvanično obavijestiti preko burze što namjerava( mi saznamo od novinara iz PD-a ) i nismo li mi kao mali dioničari bili dužni biti upoznati da se vodi tako važan spor na Visokom trgovačkom sudu…i o njegovom konačnom ishodu…

…ako za išta treba ih tužiti za uskraćivanje pravodobnih informacija…


…eto,kocka je bačena…idu na Upravni sud…

…nezavisno od svega,ima nešto drugo što mene smeta…

…nismo li mi kao mali dioničari dužni biti obaviješteni o činjenicama važnim za ulaganje…

…nije li nas glavni šef trebao zvanično obavijestiti preko burze što namjerava( mi saznamo od novinara iz PD-a ) i nismo li mi kao mali dioničari bili dužni biti upoznati da se vodi tako važan spor na Visokom trgovačkom sudu…i o njegovom konačnom ishodu…

…ako za išta treba ih tužiti za uskraćivanje pravodobnih informacija…

eto … nije ti ni uprava belja puno bolja od dalekovodove :-)))

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....

New Report

Close