BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prodaja Mercatora: Zamka za Agrokor u informacijskom memorandumu

Od zainteresiranih kupaca traži se da potpišu informacijski memorandum koji sadrži odredbu koja im u slučaju neuspješnog natječaja brani da daju ponudu za preuzimanje Mercatora u idućih 18 mjeseci. Agrokor to ne želi potpisati, pišu Finance




da će se ovo u svezi ponude eventualno desit… znao je Todorić već 19.05.2011… od TS Osijek… shodno tome neka svatko za sebe donese zaključak…

Dakle rušilio se cijenu da "rođe" zaradde nešto, to želiš reći =?

A čuj, nikad ne znaš cijelo carstvo mu je jedan Ogroman kredit, realno – nema ništa, a ovo na burzi je ipak živa lova – keš
[/quote]

… želim reći da osobno mislim da je Todorić dosad bio… te će i nadalje biti Nr. 1 igrač u "državi" … shodno tome svaka igra sa njime… ili obrnuto… završava u korist…?
[/quote]

A što je bio Sanader?? …Zar nije bio namber 1? Poslat ću ovo Hanfino rješenje Janezu Janši na razmatranje pa ćemo onda vidjeti…..možda će mu zatrebati kad se bude odlučivalo o Merkatoru.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@XceeD
pa možda čeka onih 11 milijuna da se vrate…

@golubv
mislim da nikada niti jedan političar nije bio niti će biti Nr. 1… Nije u Americi i sl., a kamoli kod nas…

ZZtop,
ipak otkazivanje punomoći odvjetničkom društvu 27.9.2011. godine govori da, tada buduće Rješenje Hanfe, nije tako nebitno za Agrokor. Oni su se zubima borili da do toga ne dođe.


ZZtop,
ipak otkazivanje punomoći odvjetničkom društvu 27.9.2011. godine govori da, tada buduće Rješenje Hanfe, nije tako nebitno za Agrokor. Oni su se zubima borili da do toga ne dođe.

Isti manevar
Agrokor angažirao pa otkazao Tusa
Agrokor je u sporu sa Hanfom iskoristio isti manevar kao i mađarski Mol. Prvo ih je zastupao odvjetnik Tomislav Tus iz odvjetničkog ureda Žurić i partneri, a onda pred samo rješenje Hanfe, 27. rujna Agrokor mu je otkazao punomoć. Agrokor je potom zatražio "izvođenje novih dokaza".

nema više velikih kupaca i cijena pada…mali su se danas zaletjeli kupnjom preko 100 kn, a sutra će u panici time tući po bidu i rezati gubitke…..

moji postovi nisu savjet niti poziv na kupnju ili prodaju dionica


nema više velikih kupaca i cijena pada…mali su se danas zaletjeli kupnjom preko 100 kn, a sutra će u panici time tući po bidu i rezati gubitke…..

velikih kupaca nije niti bilo, bilo je samo dizanje preko 100 bodova, kako bi se veliki prodavači istovarili u još jednom krugu blje-6x-11x-r-a

free flow information


Dvadeset milijuna je ušlo. Jedanaest je izašlo. Devet je još unutra i čeka ne znam što.

što ušlo, što izašlo? o čemu pričaš?


@golubv

mislim da nikada niti jedan političar nije bio niti će biti Nr. 1… Nije u Americi i sl., a kamoli kod nas…

a Tito?


ZZtop,
ipak otkazivanje punomoći odvjetničkom društvu 27.9.2011. godine govori da, tada buduće Rješenje Hanfe, nije tako nebitno za Agrokor. Oni su se zubima borili da do toga ne dođe.

Vjerojatno je Hanfa bolje plaćala [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.



ZZtop,
ipak otkazivanje punomoći odvjetničkom društvu 27.9.2011. godine govori da, tada buduće Rješenje Hanfe, nije tako nebitno za Agrokor. Oni su se zubima borili da do toga ne dođe.

Vjerojatno je Hanfa bolje plaćala [lol]
[/quote]

Zamjerio ti se Samodol zbog Questasa [lol]

New Report

Close