BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pozdrav,

da li netko zna tko je dotična Arijana Boras?


Ne vjerujem da je samostalna igračica nego samo posrednik… nešto kao Kostrenčić.

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Nema više prodaje ispod 100, promet je nikakav danas. Čini se da se trend okreće gore.

aha, znači danas si opet kupio pa sad drukaš za rast! [bye]
[/quote]

i kupio i prodao, više puta, zadnjih dana. konačno se može trejdati sa malo životinjskog instinkta.

Tko će na kraju biti dobitnik…? Samodol vs. …
http://www.poslovni.hr/vijesti/samodol-pokusava-me-se-osobno-diskreditirati-188306.aspx

Ponuda ide 100%, a razni nickovi s mrtvačkim glavama i demonima pokušavaju nagovoriti male da prodaju po 100 nešto što će prodat za 300 i nitko ne reagira. Hanfino rješenje je uredni i ostaje upravni sud, a onda je Todorić u banani jer kad krenu tužbe gubi sve + zatezne kamate i troškove postupka. Navedeno je potvrđeno od odvjetnika, a lešinari koji kruže ovim forumom pokušavaju sve ne bili došli do što jeftinijij dionica, bez obzira na laži.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

S400, e da je sve toliko jednostavno….

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”



ja ušao s pola jučer i danas… mada mi je bilo žao prodavat adpl.

ovo je najbolje upozorenje, eto tko kupuje Belje: mali ulagači i to tako da rasprodaju ostale dionice na ZSE! nema ovdje kruha, veliki izlaze, mali masovno ulaze!
[/quote]

otkrivaš toplu vodu. zamisli, ako nemaš keša moraju se prodati jedne dionice da bi kupio druge. samo je problem što ja zbilja napišem kaj radim, a drugima lova očito raste u vrtu na granama pa da samo kupuju.

BTW odluka o prodaji adpl nije bila laka, ali previše sam INA, KORFova i sličnih propustio pa mi fali adrenalina. Kao što rekoh, rizik mi je prihvatljiv.

p.s. BTW a cijena je pravi odraz stanja na tržištu. U nekim drugim vremenima bi cijena bila preko 200 komotno, samo su očito mali dioničari ovdje toliko izmasakrirani da se ovo čini predobro da bi bilo istinito. Možda i je, vidjet ćemo…


…gosn pero,to vam je inače metafora…al vi se izgleda u metafore ne kužite,al u pištolje da…

….pogotovo ako su prazni,zar ne?

…usput ja vam ne držim pištolj da ne kupujete…

…al mogu slobodno komentirati,zar ne?

U Rusiji nisam bio, pištolj u ruci nisam držao…metafore su mi nepoznanica…ja sam u biti jedan neuki mangup koji uz to sve ne daje ni mogućnost drugima njihovo Ustavno pravo izražavanja svog mišljenja. E sad…od toga je jedino istina da u Rusiji nisam bio i da nisam držao pištolj, sve ostalo je potpuna laž (možda bih samo htio od toga svega još i biti mangup [thumbsup] ).

Ma ne branim ja iznošenje mišljenja, ali priznaj svoje stanje sa ovom dionicom…evo mog: imao sam stvarno neku sitnu sitnu sitnu siću Belja prije ovog sa Hanfom, sada imam nešto malo više, ali i to je sića i moji planovi su isključivo dokupljivanje u trenutku ako bi veliki ostavili malo prostora za to u njihovim valovima spuštanja i dizanja. Ako uhvatim i koji val prodaje na recimo iznad 30% dobiti, naravno da ću to i napraviti i onda ponovno kupiti na nekoj nižoj razini i ponovno strpljivo čekati sljedeći val. Najbitnije mi je da se napokon nešto događa na ovom mrtvilu od Burze, a mislim da je ovdje većini takva priča…Burza je živnula i hvala Hanfi/Todi/trejderima/investitorima na tome.

P.S. Ispričavam se što oslovljavam sa TI, ali ovo je internet/forum i ovdje nema VIkanja jednih na druge. [cool] Isto tako se ispričavam i ako sam izjavio nekakvu uvredu, to mi nije namjera niti želja. Želim samo da ljudi stave svoje karte na stol i da kažu točno što rade.

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

…gosn pero,pa nismo mi ovdje na Uskokovom ispitivanju,pa da stavljamo karte na stol…

…zašto bih ja morala vama a i drugima davati svoje stanje sa dionicama????

…a da biste vi i ostali smatrali da su moji komentari vjerodostojniji…

…ako sam izjavila da je sadašnje trgovanje za mene ruski rulet,valjda i sami možete zaključiti što to znači…

Da budem iskren meni je čudno što HANFA nije ostavila dionice blokiranim nakon prvog dana. Neovisno o tome da li je razlog tomu da je stvar (po HANFAi) kristalno jasna i da toda mora dat 300-350 kn (pa si samodol misli ako ste već toliko glupi da prodajete nešto što vrijedi 300 za 100) ili neka druga stvar mislim da su dionice trebale ostati blokirane do predavanja ponude.

Također, iskreno čudi me smirenost Agrokora i ona izjava da ta odluka neće naštetiti likvidnosti firme mi daje više razloga za optimizam nego pesimizam. Imali su vremena od 5. mjeseca kad su saznali za odluku suda da nešto poduzmu u vezi s tim. Koliko vidim i za Škegru je stvar gotova, a sad on može na sudu tražit svoju pravdu koliko hoće, no rješenje je konačno.


Da budem iskren meni je čudno što HANFA nije ostavila dionice blokiranim nakon prvog dana….mislim da su dionice trebale ostati blokirane do predavanja ponude.

a što ako se Agrokor krene natezati na sudu i odugovlačiti s ponudom 2-3 godine? pa se onda izmijeni zakon i oslobode ga ponude? a mi ne možemo prodati dionice 2-3 godine! stvarno ti je ideja [bye]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

Nema veze natezanje kad imate priliku tužit ga na trgovačkom sudu i za 1-2 godine dobit spor + 25% kamata. Provjereno.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Nema više ovdje pada, kupnja je agresivna na 97, pitanje je trenutka dizanje prema 110.

New Report

Close