BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jel’ to krece druga runda?

Krece krece!

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

očekivo sam više al neka moraće podiči letvicu inače neče ništa skupit promet nije ni 10 000 dionica a juče je bio u prvi pol sata tri put više [undecid]

P.s i opet su digli 10 posto ovi koju su kupili po 94 i 95 bemti ti miša

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


Eto upravo u Sloveniji palo rješenje agencije (pandan naše Hanfe) na drugostupanjskom sudu.

NLB in Banka Celje spet lahko glasujeta v Pivovarni Laško

12.10.11 08:31
Vrhovno sodišče je odločilo, da je ATVP, ki jo vodi Damjan Žugelj, zmotno uporabila določbe zakona o prevzemih in kršila zakon o upravnem sporu.
Nova Ljubljanska banka in Banka Celje sta po letu dni ponovno dobili glasovalne pravice v Pivovarni Laško [PILR 11,00 +2,80%]. Kot piše Dnevnik, je vrhovno sodišče odpravilo odločbo Agencije za trg vrednostnih papirjev (ATVP), ki je v primeru zasega delnic Pivovarne ugotovila, da sta banki delovali usklajeno in jima zato do objave namere za prevzem ali zmanjšanja skupnega deleža pod 25 odstotkov prepovedala uresničevati glasovalne pravice.

Vrhovno sodišče je pri presoji tožbe, ki sta jo zoper odločbo agencije vložili NLB in Banka Celje, ugotovilo, da je agencija, ki jo vodi Damjan Žugelj (na sliki), zmotno uporabila določbe zakona o prevzemih in kršila zakon o upravnem sporu.
Vaš link

Ovaj puta je Hrvatska pod monitoringom EU .


…ovo je po meni ruski rulet,pa tko voli nek izvoli…

pa ako je mogući gubitak 20% a zarada 200%, a omjer 50-50 onda je to dobar rulet. ja ušao s pola jučer i danas… mada mi je bilo žao prodavat adpl.

Tko je opet uskočio u vlak neka je , a tko nije neka čeka iduću stanicu….

Imaaa jedan vlak, koji vozi do zemlje sreće….

…do Darde i Manastira Belog!

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”


Tko je opet uskočio u vlak neka je , a tko nije neka čeka iduću stanicu….

Imaaa jedan vlak, koji vozi do zemlje sreće….

samo ti navlači ljude unutra preko 100 kn, bit će ti uskoro "zahvalni"

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti!


…ovo je po meni ruski rulet,pa tko voli nek izvoli…

Ajme, kakav ruski rulet! Pa nitko ovdje ne koristi pištolj i metke. Nitko još nije poginuo od izgubljene love.

Ljudi smirite napetost…ovo je sigurno ulaganje u budućnost. Ako i ne bude javne ponude svi su već zaradili minimalno 15%. Dionica je tjednima bila ispod 80 kuna, pa je i 90 kuna zarada preko 15%.

Bojim se Bakice da tom kuhačom pokušavaš utjerati ljudima strah u kosti kako bi ti ponovila svoju zaradu od 40-ak posto.

Please, ljudi, budite korektni i ne drukajte prema dolje ili prema gore.

Svrha foruma je da raspravljamo a ne da drukamo jedni druge na "pametne" poteze.

BTW. Da je Bakici ova dionica tako neinteresantna (pročitajte ponovno njenu izjavu pa ćete imati dojam da ona uopće ne ulaže u tu dionicu) i da ne druka onda ne bi ovdje svako malo nešto napisala.
Evo koliko ju ne zanima Belje (skinuto sa njenog profila sa ovog foruma):

Zadnje poruke na forumu
BLJE (Belje d.d.)
BLJE (Belje d.d.)
BLJE (Belje d.d.)
BLJE (Belje d.d.)
Virtualna zajednica
Poslovni dnevnik – Disc jockey
BLJE (Belje d.d.)
BLJE (Belje d.d.)

Pametnom dovoljno!

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

…gosn pero,to vam je inače metafora…al vi se izgleda u metafore ne kužite,al u pištolje da…

….pogotovo ako su prazni,zar ne?

…usput ja vam ne držim pištolj da ne kupujete…

…al mogu slobodno komentirati,zar ne?



…ovo je po meni ruski rulet,pa tko voli nek izvoli…

pa ako je mogući gubitak 20% a zarada 200%, a omjer 50-50 onda je to dobar rulet. ja ušao s pola jučer i danas… mada mi je bilo žao prodavat adpl.
[/quote]
Slažem se. Osim sa prodajom ADPL-a.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


ja ušao s pola jučer i danas… mada mi je bilo žao prodavat adpl.

ovo je najbolje upozorenje, eto tko kupuje Belje: mali ulagači i to tako da rasprodaju ostale dionice na ZSE! nema ovdje kruha, veliki izlaze, mali masovno ulaze!

Sve što pišem je osobno mišljenje, ne invest. savjet!

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Samodol-Zbog-posljednjih-odluka-Hanfe-dobivam-prijetnje?homesrclink=carousel

New Report

Close