BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


HR pravosuđe je najveća kočnica rasta gospodarstva u HR, koliko samo para stoji u tim sporovima, potraživanjima itd itd.. činjenica: pravosuđe ne radi svoj posao. Pa poglavlje 23 nismo mogli zatvoriti iz razloga što oni ne rade svoj posao kako treba … , kome god je HANFA poslala da treba objavit ponudu (DLKV, Opatija, Todorić, INDG, Magma itd) nitko ih ne ferma 2% … to je biznis na HR način, svakoj budali jasno ali "biznismeni" govore suprotno … a di su tek mali dioničari 🙂

http://www.hanfa.hr/index.php?ID=0&AKCIJA=neobjavljene_ponude_za_preuzimanja&LANG=HR




Po starom zakonu Todorić mora platiti cijenu veću od 300 Kn, a obveza je nastala radi nezastare starog zakona…

http://www.bankamagazine.hr/Naslovnica/Hrvatska/tabid/102/View/Details/ItemID/72643/Default.aspx
Očito je mislio da se može proći, ali ovako su mali dioničari dobili jack pot, samo moraju da čekaju, i ništa više, kada unovčite svoju vrijednost dođite u PTKM……… Pozdrav
[/quote]

tko vjeruje da se u ovoj zemlji provode zakoni treba mu dići spomenik na trgu republike u zagrebu

Postanite Eu-robovi

rookie sam u ovoj igri, al nisam glup i pohlepan.
čitajući sve vas izašao iz belja i utržio 30%.
ako bude prilike, eto mene ponovno u igri 🙂



…eto ode mast u propast…

A ti si izašla pa sad drukaš prema dolje da opet uđeš, ok kužim ali providno je.
[/quote]

Pa nije baš ni da treba drukat, ide to samo od sebe dolje!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


BAKICAAA, 11.10.2011. u 13:09

…eto ode mast u propast…

A ti si izašla pa sad drukaš prema dolje da opet uđeš, ok kužim ali providno je.
[/quote]
…dušice draga,komentiram trenutnu situaciju…ti drukaj na gore,pa možda poraste…



…eto ode mast u propast…

A ti si izašla pa sad drukaš prema dolje da opet uđeš, ok kužim ali providno je.
[/quote]

Sta ti ima biti providno ovdje, drukala ne drukala stvar je da nista nemoze uciniti cak ni manjim dijelom.
Svaki uspjeh ovisi iskljucivo o vama i vasim odlukama a ne o necijim komentarima po forumima.

Kupujem od pesimista / prodajem optimistima..

Eto špekulanti omastili brk na naivni kratkotrajnim burek “ulagačima”…Belje je zlatna koka burze a vi je mjenjajte…



hadzibaba, 11.10.2011. u 13:17

…eto ode mast u propast…

A ti si izašla pa sad drukaš prema dolje da opet uđeš, ok kužim ali providno je.
[/quote]
…dušice draga,komentiram trenutnu situaciju…ti drukaj na gore,pa možda poraste…
[/quote]

Potpisujem-!

Kupujem od pesimista / prodajem optimistima..

Ok, kupim sad dionice po 99 kn i šta onda ? Dobijem ponudu od Agrokora na (recimo) 300kn? Kako to ide? Ne razumijen ništa..

Interes na kupnji i dalje postoji.
Smirite duhove i pričekajte. Todorić je gospodin te će i nakon ovog ostati.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.



domach1984, 11.10.2011. u 13:20

…eto ode mast u propast…

A ti si izašla pa sad drukaš prema dolje da opet uđeš, ok kužim ali providno je.
[/quote]
…dušice draga,komentiram trenutnu situaciju…ti drukaj na gore,pa možda poraste…
[/quote]
Dušice draga – atributi koji mi se svidjaju:)

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


rookie sam u ovoj igri, al nisam glup i pohlepan.
čitajući sve vas izašao iz belja i utržio 30%.
ako bude prilike, eto mene ponovno u igri 🙂

tako, tako, kao da si mene pitao

New Report

Close