BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa izgleda da kupaca ima, ali više nisu onako agresivni kao odmah ujutro. A možda je ovo formirani vrh. Vidjet ćemo koliko će se održati prije pomaka na eventualno gore ili eventualno dolje. Uglavnom, izgleda da je euforija završila. Došlo se u balans.

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.


a neko se iskrco i to je to…lupao je panicno pa bidu jer je vidio da nema euforije danas.

ja bi prije rekao da je netko navukao paničare, pa jeftino dokupio…svaka cast…

It's a kind of magic

samo se nadbidavajte. ovaj je srušio cijenu za 15kn po dionici [tongue]

biće rušenja opet ja se postavio malko iznad 100 kn juče sam prerano prodo al uhvatiču drugi krug ima puno špekulanta i fondova čak su i HT juče srušili na 240 da uđu ovdje biće vozanja vlakiča šišanja i izbrijavanja

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


a neko se iskrco i to je to…lupao je panicno pa bidu jer je vidio da nema euforije danas.

nema volje ni snage za daljnje dizanje cijene, pogotovo ne preko 120 kn….
uvjeren sam da će BELJE danas završiti ispod 110kn !!!!

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje, niti za kupoprodaju dionica ili drugih financ.-instrumenata!




Ovdje je sve kristalno jasno. Hanfa je izdala rješenje. Rješenje je konačno. Dozvoljena je tužba upravnom sudu ali ona NE odgađa izvršenje. Agrokor se izjasnio da novac nije problem. Toda se nesmije blamirati pred svijetom ako ne želi da postane predmet sprdnje.
Agrokor zna da je u obvezi ali je odugovlačio i tako okretao te silne miljune. Veliki brat sve snima.

[proud]

Ko je tankih živaca sutra nek ode lovit ribe [smiley]


Evo ti stotka.U par rečenica sve kristalno jasno.To su činjenice kojih se moramo držati.Do službenih informacija pojavit će se još more plaćenih članaka koji će imati zadatak rušiti cijenu ali
na to nitko pametan ne bi trebao reagirati jer je to već valjda ustaljena praksa.U svakom slučaju ovaj promet rade oni koji jako dobro znaju što dolazi.
[/quote]

To je sve ok, ali meni svejedno nije jasan ovaj dio

6) Ako ponuditelj zahtjev za odobrenje objavljivanja ponude za preuzimanje ne podnese u roku iz članka 24. stavka 1. ovoga Zakona, prosječna cijena iz stavka 3. ovoga članka izračunava se kao ponderirani prosjek svih cijena ostvarenih na burzi ili uređenom javnom tržištu za svako sljedeće tromjesečje posebno, počevši od tromjesječja koje prethodi danu nastanka obveze na objavljivanje ponude za preuzimanje do dana podnošenja zahtjeva, s tim da je ponuditelj obvezan u ponudi za preuzimanje ponuditi najmanje najvišu tromjesečnu prosječnu cijenu izračunatu u navedenom razdoblju, ako je ta cijena viša od cijene iz stavka 2. ovoga članka.

Znači li to da se uzima ponderirana cijena iz razdoblja odn. tromjesečja 12.12.2007-12.03.2008 ?
[/quote]

točno tako, to je 338 kn

Ne znam zašto Hanfa u rješenju ne napiše odmah i cijenu.. Ipak bi njen posao trebao biti i da "obrazuje" ulagaće.. Nije za očekivati da svatko pročita stari, novi zakon, rješenje, i sve to protumači kako treba. A kasnije bi na sudu (ako do istog dođe) bilo lakše jer se ista prića ponavlja na sudu, suprotna strana osporava cijenu, traži vještaćenje itd… da cijena piše u rješenju cijeli spor se svodi na dali tužitelj ima dionice i postoji li hanfino rješenje..

Je je, neko se samo malko iskrcao, a ova dionica je upravo doživjela odbijanac tzv poljubac smrti.

Sad će krenut zazivanje tode i pripreme za pisanje tužbi…

Lijepo sam vam napisao jučer da se napravila izrazito bearish formacija…

never surrender

za vrijeme ručka se diže cijena drugovi

To je ono što se traži. Iskonski strah i pohlepa, heheheh :))

Rekao sam ja da ovdje treba ući tek ako prijeđe 150 kn, mnogi će ovdje i gaće izgubiti loveći valove! [bye]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Dražene, upravo radi takvog određivanja cijene. Ista je prema novom zakonu promjenjiva kategorija, uvijek postoji mogućnost da u slijedećem tromjesječju prosjek bude veći …

Što se tiče oduzimanja upravljačkih prava u koje neki ulažu nade,treba reći da se isto temelji na vjerovatno protustavnoj odredbi novog zakona, koja bi ubrzo mogla biti ukinuta.

Naime, u starom zakonu je postojala identična odredba koja je ukinuta odlukom ustavnog suda, a kako su trenutno podnesena tri prijedloga za ocjenu ustavnost upravo odredbe koja propisuje oduzimanje prava glasa, to je vrlo vjerovatna istovjetna nova odluka Ustavnog suda RH.

Pretpostavljam, da kako je Todorić otkazao Žuriću i partnerima, to bi možda isto i mogao saznati.

Kuku si ga nama…
Pohvatat ću ja vas… Pohvatat ću vas, pa makar mi to bilo zadnje u životu… ihahaha
Nisam mogao izdržati…

New Report

Close