BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajmesto se tu desava ,pa u 40 sekundi cijena padne 10 %..ostat ce se tu bez love…



Ovdje je sve kristalno jasno. Hanfa je izdala rješenje. Rješenje je konačno. Dozvoljena je tužba upravnom sudu ali ona NE odgađa izvršenje. Agrokor se izjasnio da novac nije problem. Toda se nesmije blamirati pred svijetom ako ne želi da postane predmet sprdnje.
Agrokor zna da je u obvezi ali je odugovlačio i tako okretao te silne miljune. Veliki brat sve snima.

[proud]

Ko je tankih živaca sutra nek ode lovit ribe [smiley]


Evo ti stotka.U par rečenica sve kristalno jasno.To su činjenice kojih se moramo držati.Do službenih informacija pojavit će se još more plaćenih članaka koji će imati zadatak rušiti cijenu ali
na to nitko pametan ne bi trebao reagirati jer je to već valjda ustaljena praksa.U svakom slučaju ovaj promet rade oni koji jako dobro znaju što dolazi.
[/quote]

To je sve ok, ali meni svejedno nije jasan ovaj dio

6) Ako ponuditelj zahtjev za odobrenje objavljivanja ponude za preuzimanje ne podnese u roku iz članka 24. stavka 1. ovoga Zakona, prosječna cijena iz stavka 3. ovoga članka izračunava se kao ponderirani prosjek svih cijena ostvarenih na burzi ili uređenom javnom tržištu za svako sljedeće tromjesečje posebno, počevši od tromjesječja koje prethodi danu nastanka obveze na objavljivanje ponude za preuzimanje do dana podnošenja zahtjeva, s tim da je ponuditelj obvezan u ponudi za preuzimanje ponuditi najmanje najvišu tromjesečnu prosječnu cijenu izračunatu u navedenom razdoblju, ako je ta cijena viša od cijene iz stavka 2. ovoga članka.

Znači li to da se uzima ponderirana cijena iz razdoblja odn. tromjesečja 12.12.2007-12.03.2008 ?

O čemu vi baljezgate? I mala beba vidi da je stoka sitnog zuba izbačena iz sedla. No koliko su love veliki reskirali, nebudu više ni dobili jer odmah idemo ponovo prema 120. Najneiskusniji su ispali…

Malo se pričekalo da se lijeva strana popuni, jer glupo je ovima koji istovaruju prodavati ispod 100 kuna.
Manje su zarade. A žurbe nema jer još uvijek ima optimista koji pred očima vide brojku "300".

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

panicari je sruse a sa sitnisem se podigne posto cekic zaustavi,i onda se opet iskrcavaju po naivnima [bye]

Kako sad kupnja opet ojačala….ne kužim [lol] [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

xcd, glupo je ovima koji kupuju da plaćaju više, kad mogu manje.

Prije bi rekao da je jedan "veći" iskočio pošto poto na šuplji bid. Ne mora biti da zna informaciju nego mu je jednostavno dosta profita

a neko se iskrco i to je to…lupao je panicno pa bidu jer je vidio da nema euforije danas.

čeka se podne da ljudi skoknu na ručak. a kad se vrate imaju štra i vidjet – dionica ošla u nebo [bye]

Da, sve dok na zse ne jave da nema nikakvih novih situacija koje bi djelovalo na pad cijene.Svima je dosta belja jer mali prodaju druge dionice da bi kupili belje pa te druge padaju .Veliki igrači kontroliraju igru i kad oni odluče događaj on se dogodi.To su sve kratkoročne situacije.Što bi u par minuta korigiralo cijenu ako informacija nema?

brišu mi postove iako sam za sva tri dana dao točnu procjenu i zatvarajuće cijene i danas kad sam reko da sad kad sam vidio da plavi piše dizertacije o win.win situaciji na Belju kao što je pisao na LKPC kad je bila 1800 da ču ja onda odmah prodati i evo što se dogodi. dogodi se točno to. ode sve kvragu

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.

New Report

Close