BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudskoj pohlepi nema kraja. Todorić nema namjeru dati nikome ništa. Zašto? Zato jer ga u životu nisu naučili dijeliti, već samo oduzimati, množiti i zbrajati.


–915 kom…po 118,00…nisam više izdržao..zarada 44,86 %…

Idem sad kupit neko dobro vino od Belja…

Ostalo mi još 435 kom da čekam rasplet…sretno svima na ovoj ludoj kockarnici.. [thumbsup]

Čestitke za keširanje! [thumbsup]

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.


Ljudskoj pohlepi nema kraja. Todorić nema namjeru dati nikome ništa. Zašto? Zato jer ga u životu nisu naučili dijeliti, već samo oduzimati, množiti i zbrajati.

***zar mislis da su ovi kupili za 15-20 milja preko 100 da bi kasnije dijelili po 80? mislis da oni neznaju samo "oduzimati, množiti i zbrajati"

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Bit če zanimljivo 5 minprije 16h vidjeti lupanje po asku [cool]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

Sve mi nekako izgleda da se veliki špekulant namirio i otišao.

Hoće li sad netko napisat šta će se dogodit sa zlatnim teletom?

Evo ja ću prvi, dionica belja je krenula u korekciju jedne vrlo bearish formacije.

never surrender

potpisujem !!!!! 😉 …

tipavac, 10.10.2011. u 15:31
stoput me pohlepa kostala..mislim da ce i ovaj put 🙂

John Maynard Keynes:dugoročno gledano ionako smo svi mrtvi....veni, vidi......uložih u dionice :) Aristotel kaže - ...pare nisu za budale... :)

Ja samo hoću reći da Todorić nema namjeru platiti za nešto što već posjeduje. Jel mu tko išta može? Lijepo i elegantno će potegnuti tužbu i to po našim vrlim zakonima može trajati još godinama. I ispast će fer i korektan. Upravo zbog toga nisam ulazio u ovu dionicu jer se ponavlja situacija Dalekovoda od prije nekoliko dana.

počelo unovčavanje dobiti

ajde, radi kakve takve korektnosti kouminikacije na forumu moram ovo napisati. agrokor u svojoj žalbi neosporava da je obveza nastala nego osporava kad je nastala. Svima to treba biti jasno kad se zalječu ko muve bez glave, jer rizik kupnje preko 100kn postoji.


ajde, radi kakve takve korektnosti kouminikacije na forumu moram ovo napisati. agrokor u svojoj žalbi neosporava da je obveza nastala nego osporava kad je nastala. Svima to treba biti jasno kad se zalječu ko muve bez glave, jer rizik kupnje preko 100kn postoji.

Tu je bar sve jasno, obveza je nastala 12.09.2007. upisom povečanja temeljnog kapitala, izdavanjem 2,7 milijuna dionica, u sudski registar Trgovačkog suda u Osjeku te preknjiženjem istih na Agrokorov račun u SKDD-u 31.10.2007.

12.09.2007-BLJE-R–A 267,01kn
31.10.2007-BLJE-R-A 305,00kn

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

ocekujem da ce ujutro bikovi nasrnuti ponovo jer ce se po noci mozda napuniti pozitivnom energijom te ako ne uspiju probiti 119 kn slijedi korekcija. kakva ce biti sam Bog zna. pozdrav

Tu je bar sve jasno, obveza je nastala 12.09.2007. upisom povečanja temeljnog kapitala, izdavanjem 2,7 milijuna dionica, u sudski registar Trgovačkog suda u Osjeku te preknjiženjem istih na Agrokorov račun u SKDD-u 31.10.2007.

Ajde mi, molim te, objasni: ako je sve jasno bilo još 2007., zašto se čekalo 4 godine i 2 mjeseca?

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

New Report

Close