BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…i gdje su sada oni koji su u petak pisali da je sve ovo navlakuša i da su pravi igrači odmah na otvaranju prodali svoje dionice naivcima…
… a njima je eto stalo do tih naivaca i davali su im savjete prodajte odmah, iskoristite porast cijene jer sve odlazi u ambis….

ti si ovo znao? ma nemoj me nasmijavat
[lol]

Mogao si kupit tek u petak iza 15.50h da budeš definitivno siguran u rast, a puno njih je kupovalo ranije iz žešće špekulacije..

Ljudi pročitajte moj zadnji post na ovoj temi i pogledajte graf! Ako sad kupujete to je čista navlakuša, belje samo ispunjava target zastavice koji se otvorio rastom cijene u zadnjih 10 minuta trgovine u petak.

never surrender

sad ide skupljannje na 100-110 i onda za kraj dana opet 111.
tako je bilo u petak, vidjet cemo

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore

Ja sam u petak uzeo veće količine prosjek 85,XX ali mi nije bilo svejedno, nije običaj da kupujem dionicu koja naraste u jednom danu 25 %.

Nakon ovog rasta od 20 %, odmah mi je malo lakše.
U svakom slučaju BLJE 1. uzdanica u portfelju.

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

izišo sam u prvom cugu za prvi krug meni dosta opet ću kupit ispod 100 [kiss]

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


Ja sam u petak uzeo veće količine prosjek 85,XX ali mi nije bilo svejedno, nije običaj da kupujem dionicu koja naraste u jednom danu 25 %.

Nakon ovog rasta od 20 %, odmah mi je malo lakše.
U svakom slučaju BLJE 1. uzdanica u portfelju.

[thumbsup]

lp

dobro je..
dosad si kupovao poslije 16.00

a evo sad i poslije dobro prospavanog vikenda si ipak odlucio da si kupio u petak po 85.
mašala
[thumbsup]

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore


Ja sam u petak uzeo veće količine prosjek 85,XX ali mi nije bilo svejedno, nije običaj da kupujem dionicu koja naraste u jednom danu 25 %.

Nakon ovog rasta od 20 %, odmah mi je malo lakše.
U svakom slučaju BLJE 1. uzdanica u portfelju.

[thumbsup]

lp


—-lijepa zarada od 20% preko vikenda [proud]

Kune nisu problem, kuna nema

Netko stavio 7500 komada po 1 lipu. takve bi ja u haps odmah strpao.


Ja sam u petak uzeo veće količine prosjek 85,XX ali mi nije bilo svejedno, nije običaj da kupujem dionicu koja naraste u jednom danu 25 %.

Nakon ovog rasta od 20 %, odmah mi je malo lakše.
U svakom slučaju BLJE 1. uzdanica u portfelju.

[thumbsup]

lp

Nije da ti ne vjerujem, al da je danas odklizalo -20% onda bi potencirao kako si u pekat iskrcao konvoj kipera na 9x,xx..kupljenih po 68-72
tipično.
Nego nije li to danas bio dvostruki vrh od 14.01.2011.

free flow information

Ja nedam ispod 1000 kn za najveću firmu takve vrste u Jugoistočnoj Evropi….Pa makar čekao 5 godina. [thumbsup]

@
lojtra

falio si dionicu

Kune nisu problem, kuna nema

jebale vas cenzure,koda smo u staljinovom sibiru



Ja sam u petak uzeo veće količine prosjek 85,XX ali mi nije bilo svejedno, nije običaj da kupujem dionicu koja naraste u jednom danu 25 %.

Nakon ovog rasta od 20 %, odmah mi je malo lakše.
U svakom slučaju BLJE 1. uzdanica u portfelju.

[thumbsup]

lp

Nije da ti ne vjerujem, al da je danas odklizalo -20% onda bi potencirao kako si u pekat iskrcao konvoj kipera na 9x,xx..kupljenih po 68-72
tipično.
Nego nije li to danas bio dvostruki vrh od 14.01.2011.
[/quote]

Kolega, pripomognimo nekoj humanitarnoj akciji, ako se slažete.
Po 1000 kuna svatko, ako se pokaže da ja ne govorim istinu, ja platim, ako se pokaže da govorim istinu vi platite. Naravno dostavljamo presliku uplatnice kao potvrdu, da sve bude transparentno.

Da je danas palo, kako sam se nadao, ja bih kupio još danas, nažalost nije.
Ali dobro je i ovako, zadovoljan sam.

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close