BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

da nisu blokirali u petak bili bi na 100. danas ćemo sigurno do 110 osim ako opet ne bblokiraju [sad] čemu služe te blokade uopće? da se zabrrani trgovina? [angry]

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.



S Beljem se trgovalo do 16.15 min..koji je pak sad to k…. zadnja ipak 90 kn!!!!

Melješ li ga melješ…zadnja transakcija točno u 16.09.07…sve po planu i programu. Ko se nije ukrcao magarac…
[/quote]
u redu je što se tiče transakcije ali čini mi se da se je zatvorilo tj. blicnulo u 16.15 [wink]

Kolega pa noravno da je na temelju špekulacije, pa nije valjda na temelju nekog novog posla ili osvajanja tržišta. Samo što sada cijena može i na 100kn, a može i na 80kn.

neki govore kao da znaju 100% da će bit ili neće bit ponude … pošto sam siguran da nemaju pojma o čemu pričaju nisu li ti isti špekulanti!?

Cookie Monster


neki govore kao da znaju 100% da će bit ili neće bit ponude … pošto sam siguran da nemaju pojma o čemu pričaju nisu li ti isti špekulanti!?

prije bi se moglo reći: drukeri!….pogotovo ovi što se kunu da ponuda ide i to po 300 kn, a cijena na burzi je jedva 90 kn?!? [lol]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Zašto je Samodolu Belje tako napeto?

Todorić sad mora osigurati još gotovo milijardu kuna za ponudu o preuzimanju, a da je tako nešto predlagano kad je potpisivao ugovor s državom, teško da bi ga ‘kupio’

Ljudi moji, je li moguće da Belje vrijedi više od pola milijarde eura? Legendarni komentar Mladena Delića iz 1983. dobro bi opisao situaciju u kojoj se nakon prošlotjednog rješenja Hanfe zatekao Agrokor. Koncern Ivice Todorića mora u roku od 60 dana dati ponudu za preuzimanje Belja, i to zbog dokapitalizacije društva koja je bila još prije četiri godine.

U Agrokoru smatraju da je dokapitalizacija dio jednoga pravnog posla: preuzimanja Belja za jednu kunu od države 2005. godine. No šef Hanfe Samodol čini se neumoljiv: nakon što je kaznio Borislava Škegru i njegov Quaestus Invest, na red je očito došao Agrokor iako je pomalo nejasno zašto tek, i baš, sad. Nejasno je i jesu li u ovoj priči zapravo pravnici Agrokora bili nespretni. Jer prema važećim propisima, ništa od ovoga se nije trebalo ni dogoditi. Prema Zakonu o preuzimanju dioničkih društava tijekom postupaka povećanja temeljnoga kapitala izdavanjem dionica, što je ovdje bio slučaj, Skupština je o tome trebala …
PD

pa ako je sve greška, odnosno propust pravne službe Agrokora, onda će to država riješiti izmjenama zakona jer upravo ona je prodala Belje za 1 kn todoriću koji ga je spasio i postavio na noge. pa ne može Todorić zbog toga biti još i kažnjen plaćajući dodatnih i nepotrebnih 800 milijuna kuna?!?!?

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Otvaranje opet dražba…, vjerojatno oko 96-97 kn…

[lol]

Opet ćekići…

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

…i gdje su sada oni koji su u petak pisali da je sve ovo navlakuša i da su pravi igrači odmah na otvaranju prodali svoje dionice naivcima…
… a njima je eto stalo do tih naivaca i davali su im savjete prodajte odmah, iskoristite porast cijene jer sve odlazi u ambis….

eto, hiljada na prodaji se maknula, sluzila je samo da uplasi malo.
a drukeri sad bleje [lol]

bit će da se mali igraju tako sa hiljadarkama…
5milja prometa u petak, sa vrlo pametnom kupovinom…
ne znam šta će biti, ali se radujem, šta god da bude
[thumbsup]

http://www.kucilooro.com/forum/11-kutak-za-retardirane-investitore


…i gdje su sada oni koji su u petak pisali da je sve ovo navlakuša i da su pravi igrači odmah na otvaranju prodali svoje dionice naivcima…
… a njima je eto stalo do tih naivaca i davali su im savjete prodajte odmah, iskoristite porast cijene jer sve odlazi u ambis….

Pa na kupnji… [lol]

Ma ja ću svoje prodati po 200kn i baš me onda briga hoće li biti ponude ili neće 🙂

New Report

Close