BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Buduće kretanje Belja itaekako ima utjecaja u formiranju trenda na ZSE, a iz priloga može zaključiti da je cijena Belja na ZSE u protekle 2 godine doživjela oporavak, ne samo radi toga što je Belje podignulo kvalitetu poslovanja, već i prilike koju mu nudi stabilizacija regionalnog tržišta i ulazak u EU. Što očekivati nakon kreiranja – "mašne", teško je za pretpostaviti, ali zatvarnje otovrenog trokuta i formiranje novoga prema istoga smjera sasvim je realno očekivati. Koliko će sve to biti interesantno fondovima, na nama je da vidimo i da prema tome donosimo odluke. Sve u svemu zaista zanimljiva dionica.

Autor nema dionice BELJA, niti je ovo preporuka na kupnju/prodaju dionica.

All money is a matter of belief

Promjene u TOP 10:

1. AGROKOR D.D. 5.579.663 67,92%
2. REPUBLIKA HRVATSKA 661.241 8,05%
3. GAŠPAR ANTE 123.783 1,51% +200
4. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 42.462 0,52%
5. PBZ D.D. 21.451 0,26% +228
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 19.021 0,23%
7. PBZ Croatia osiguranje OMF 17.662 0,21%
8. PBZ D.D. 15.857 0,19%
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 15.719 0,19% +500
10. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D. 14.172 0,17% +150

Uvijek je lijepo vidjeti kad TOP 10 nadokupljuje… [thumbsup]

Ovdje se nesto kuha, nemam nikakvu informaciju, cisto prateci igru bida i aska.

dali netko može napraviti usporedbu sa lukom kada je bila 6000kn i danas(npr dobit,kapital i rezerve)

ne ide ovo ništa na dobro…do kad treba fin bit objavljeno…

Šteta što je se smanjila kupnja… da nije, ne bismo imali ni ovaj pad prouzročen paničnim izlazom nekolicine pojedinaca ne bi li uhvatili ADPL… šteta, no prilika za dokup. [thumbsup]

Financijsko izvješče bi trebalo biti objavljeno do kraja mjeseca, možda 29.07… i sumnjam da ne bu dobro, rekao bih baš suprotno. Bolje nego li lanjsko… nadajmo se! [wink]

jesmo udarili o donju liniju trenda?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

skriveni na kupnji 93,24

Što taj čovjek sve neće kupiti [smiley]

Vaš link

zakaj blje pada? jel bi to moglo opet na 85?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

… ceka se izvjesce. Gledam sad graf od veljace i ono istresanje do 118 na velikom prometu i nije mi jasno tko to prodaje sad po ovoj cijeni – dok top 10 dokupljuje. Moglo se fino istrejdati ovdje u preko nekoliko navrata, ovak sam na nuli. A tko bi znao [rolleyes]?
Nista nije nemoguce ovdje, ali ako ga -50tak mil. kn na godisnjem izvjescu nije bacilo ispod 87… osobno mislim dokupiti ako padne jos koji %.


… ceka se izvjesce. Gledam sad graf od veljace i ono istresanje do 118 na velikom prometu i nije mi jasno tko to prodaje sad po ovoj cijeni – dok top 10 dokupljuje. Moglo se fino istrejdati ovdje u preko nekoliko navrata, ovak sam na nuli. A tko bi znao [rolleyes]?
Nista nije nemoguce ovdje, ali ako ga -50tak mil. kn na godisnjem izvjescu nije bacilo ispod 87… osobno mislim dokupiti ako padne jos koji %.


Bas tako kolega Soxy, prometa vise uopce nema, ceka se izvjesce, a po tome sto top 10 kupuje dalo bi se zakljucit da bi trebalo biti dobro, pa valjda ljudi znaju zasto jos dokupljuju. U svakom slucaju to je samo moje skromno misljenje.

New Report

Close