BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Svi prvi nalozi na asku su skriveni, čemu to ?

kako ti to znaš?

[/quote]

nazoveš 988

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.




Svi prvi nalozi na asku su skriveni, čemu to ?

kako ti to znaš?

[/quote]

nazoveš 988
[/quote]
Ćemu ovakvi odgovori.
Lijepo sam te pitao, kako ti možeš znati da je nalog skriven?
Možeš mi molim te objasniti, jer ja nemam opciju da vidim koji je a koji nije nalog skriven?

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

Skriveni nalozi.
Nemojte slušati svakoga.



Svi prvi nalozi na asku su skriveni, čemu to ?

kako ti to znaš?

[/quote]

Vjerojatno trguje preko HITE… oni imaju mogućnost prikaza skrivenog naloga… nekakvi mali upitnici kraj naloga je oznaka za skriveni nalog ukoliko se ne varam.

strogo kontrolirana dionica

Kolega T1000

ukoliko na BLJE pa i svim ostalim dionicama želite vidjeti koji su dnevni nalozi, do opoziva, do datuma i skriveni, te grafički prikaz trenda svake dionice u real time to možete preko Hita vrijednsnica d.o.o..
Dobar progam ima i Interkapital, ali ovaj novi od Hite sada je potpuniji i bolji za naše tržište.

Program HIta vrijednosnice toliko brzo radi da lako vidite i automatske programe kako sami i neumoljivo pumpaju ili spuštaju cijenu neke dionice.

Zadovoljni ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

14 tisuća dionica na kupnji,a?

No pain no Game


to onda 11 tisuća dionica na kupnji

Ne, prodaja ( ask) se pumpa skrivenim dionicama na prva dva naloga

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Kolega T1000

ukoliko na BLJE pa i svim ostalim dionicama želite vidjeti koji su dnevni nalozi, do opoziva, do datuma i skriveni, te grafički prikaz trenda svake dionice u real time to možete preko Hita vrijednsnica d.o.o..
Dobar progam ima i Interkapital, ali ovaj novi od Hite sada je potpuniji i bolji za naše tržište.

Program HIta vrijednosnice toliko brzo radi da lako vidite i automatske programe kako sami i neumoljivo pumpaju ili spuštaju cijenu .

Zadovoljni ?


Pa ne baš

Možete mi objasniti kako se to pumpa ili spušta cijena, kako vi pišete?

Moji postovi nisu poziv niti na kupnju niti na prodaju dionica, niti na bavljenje dionicama, niti su investicijski savjeti

pa daj pogledaj na kojoj su strani tih 11 tisuća?

No pain no Game

@jadran16

daj nam ti pojasni skrivene na tom tvom screenu, ovo kumulativno 14 tis jel to bid ili ask??

No pain no Game

očito se nešto dogadja, ako ste pratili trgovanje zadnjih pola sata..
4 tisućice na bidu, i to ne skrivene.bid se pojačao za 5 tisuća u zadnjih pola sata.
ili izvješće ili mercator.ima netko kakav info???

New Report

Close