BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


dočekao si ih
niko ne jede?

Taj koji ih je stavio fino skuplja po bidu a ja se šlepam uz njega. Danas prodajem auto i kupujem sutra Blje-r-a. [thumbsup]

james molim te tvoju procjenu za kretanje cijene dionice….

kajja znam…
možda 91
a možda i ne

Ide preokret, možda i u plusu završimo? Ovi s aska su ustvari kupovali. Ali naivaca na ZSE ima koliko hoćeš.

tko nije kupio još mozda stigne sutra 🙂


Taj koji ih je stavio fino skuplja po bidu a ja se šlepam uz njega. Danas prodajem auto i kupujem sutra Blje-r-a.


Ide preokret, možda i u plusu završimo? Ovi s aska su ustvari kupovali. Ali naivaca na ZSE ima koliko hoćeš.

Da, vidimo! Neki idu i pješice od danas.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


tko nije kupio još mozda stigne sutra 🙂

zašto kupiti može "još sutra"? što od prekosutra ukidaju uvrštenje Belja na ZSE? [rolleyes]


zašto kupiti može "još sutra"? što od prekosutra ukidaju uvrštenje Belja na ZSE? [rolleyes]

pjesnička sloboda, možda sam trebao dadati – …dok vak ne ode. [rolleyes] daleko od toga da nam ne treba puno onih koji će uskakati kad već vlak bude u punoj brzini.


Danas prodajem auto i kupujem sutra Blje-r-a. [thumbsup]

jučer auto, sutra kuća…a što ćeš onda prodavati?
nije mati Muju klela što se kockao, nego što se vadio…..

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!


tko nije kupio još mozda stigne sutra 🙂

Sad nek kupuju, svaka cast..!

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”



ovo je na vrhu . ne kupovati prije 80 kuna. pa onda opet vožnja do 100. mirovinci se uvijek trpaju na vrhu pa ne znam zašto bi sad bilo drukčije. dobra firma skupa dionica

nemoj biti smješan neće to ni na 90 a kamoli 80…max 95..
[/quote]
kao što sam rekao najniže 95…a james1 je rekao 91…vrlo loše..




ovo je na vrhu . ne kupovati prije 80 kuna. pa onda opet vožnja do 100. mirovinci se uvijek trpaju na vrhu pa ne znam zašto bi sad bilo drukčije. dobra firma skupa dionica

nemoj biti smješan neće to ni na 90 a kamoli 80…max 95..
[/quote]
kao što sam rekao najniže 95…a james1 je rekao 91…vrlo loše..
[/quote]
Šteta što jems 1 nije bio u pravu. Ja se taman spremao za ozbiljniji dokup između 92 i 93 ali i ovako nije loše. Ipak mi je BLJE jedna od glavnijih investicija.
Lijep pozdrav !

New Report

Close