BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

slijedeća stanica 95?

@james1
ne bih rekao, evo novih 3000 komada na kupnji na 97 kn [yawn]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


slijedeća stanica 95?

Neka, bar ćemo jeftino dokupiti… ali ova brana na 97 mi izgleda teško probojna… [cool]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."



@james1

ne bih rekao, evo novih 3000 komada na kupnji na 97 kn [yawn]

Maknut će se on čim rasproda koliko je mislio.

hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

uz ovih 3000 komada na kupnji na 97 kn, sad je došlo još 2000 komada na 97,01 kn….pa ajde tucite po bidu, tko vas drži? [yawn] [bye]

otklanjam svaku odgovornost za mišljenje izraženo kroz forumske postove

Pa jesam Vam rekao da je 96kn ključno , ako izdrži može se UP. Osobno ne vidim veliki potencijal u Belju niti ga imam više niti bi ga kupovao uz onakve fundamente.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Vaš link

"MERCATOR i Konzum započeli su razgovore o strateškom povezivanju, potvrdio je Žiga Debeljak, predsjednik Uprave slovenskog trgovačkog lanca."


uz ovih 3000 komada na kupnji na 97 kn, sad je došlo još 2000 komada na 97,01 kn….pa ajde tucite po bidu, tko vas drži? [yawn] [bye]

kakve veze ima tih 3000 ili 2000 na bidu ili asku, pa to su jedni te isti, stalno u krug. Na cijeloj ZSE nema velikih igrača i sve se vrti oko mirovinaca i pojedinih fondova, kako oni dogovore tako će biti, ti skupa samnom samo pogađaj što će i kako će

i još da nadodam, ova mizerija od prometa, a pogotovo danas, ti sve govori, burza nam je koma, uostalom ona je odraz cjelokupnog stanja u gospodarstvu i društvu, što će reći katastrofa.

Ovo na asku nema ništa, samo za sitne igrače. jedva čekam tisućicu na asku , mislim da će je odmah pojesti.
P.S. krcat sam Beljem….

dočekao si ih
niko ne jede?

zašto kulja?
istina boli?

New Report

Close