BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

3.
GAŠPAR ANTE
123.385 1,50 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA +235

6.
PBZ D.D.
18.358 0,22 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA +300

10.
ZAGREBAČKA BANKA D.D.
14.078 0,17 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA +193

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

banke se dogovorile o prodaji.
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Znači vraćamo se na 54 kn???? [sad]


banke se dogovorile o prodaji.
Vaš link

to je super za Todorića, a i Belje, uskoro opet preko 110 kn [thumbsup]

Moje pisanje je isključivo odraz mojeg razmišljanja u određenom trenutku, a ne savjet za kupnju/prodaju dionica.

AZ skuplja Mercator.
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

vidim da bi mnogi koji su u panici prodali Belje na 100,xx sada rado kupovali na 90 kn…. i ja bih kolege, i ja bih [thumbsup]
ali pratite li vi kako veliki ulagači iz top10 redovno kupuju BLJE, a nitko ne prodaje? to vam ništa ne govori kolike su šanse da kupite belje na 90 kn?
osciliranje cijene na 99-109 kn ima za cilj jedino vama malima pobrati što više dionica, a vidim da su mnogi nasjeli na te igre, zato pametu glavu i ne nasjedajte na fore kako ćete Belje kupovati na rasprodaji na 90 kn ili niže [rolleyes]

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!

Vaš link

Napokon da cijela priča dobiva prave obrise i da iz slovenskih krugova dolazi realno objašnjenje cijele situacije.
Jednostavno, Merkator je dobra i zdrava kompanija, ali većinski vlasnici temeljnog kapitala društva trebaju sada dobro uložen novac ( u Merkator), da sada iskoriste za pokrivanje dugova iz njihovih osnovnih djelatnosti.
Da kojim slučajem globalni igrač kupi Merkator, posljedice bi za mnoge u regiji bile potresne, a da ne govorimo o slovenskoj poljoprivredi, koja bi po napomeni u članku bila uništena po već iskušanom i viđenom receptu u Slovačkoj, Mađarskoj, Češkoj.

Ovo će za Todorića biti pravi trenutak, za biti ili ne biti.

lp.

9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 14.437 0,18 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA +359

drugih promjena nema

Blue Horseshoe loves Anacott Steel (moje postove shvatite kao moje osobno razmišljanje, ne kao nagovor na kupnju ili prodaju)

problem likvidnosti NLB banke.
Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

ovo je na vrhu . ne kupovati prije 80 kuna. pa onda opet vožnja do 100. mirovinci se uvijek trpaju na vrhu pa ne znam zašto bi sad bilo drukčije. dobra firma skupa dionica

Moji postovi predstavljaju nagovor na kupnju i prodaju dionica a sve u cilju zarade na tuđoj nesreći.


ovo je na vrhu . ne kupovati prije 80 kuna. pa onda opet vožnja do 100. mirovinci se uvijek trpaju na vrhu pa ne znam zašto bi sad bilo drukčije. dobra firma skupa dionica

Kolega nominala je 100 kn… potencijal ogroman… tržište osigurano za lijep rast prihoda… potencijal širenja ogroman preko Agrokora…vrijednost neprocjenjiva… [lol]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


ovo je na vrhu . ne kupovati prije 80 kuna. pa onda opet vožnja do 100. mirovinci se uvijek trpaju na vrhu pa ne znam zašto bi sad bilo drukčije. dobra firma skupa dionica

nemoj biti smješan neće to ni na 90 a kamoli 80…max 95..

New Report

Close