BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vidim da neki koriste danas ovdje take profit a neki vjerojatno i cut & run strategiju… moglo bi to i ispod 100 opet ako ovako nastavi.

Mene interesira zašto je ovo uopće preko 100 kuna i čime to zaslužuje, svi koji kupuju neka vide zadnji kvartal.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

dokup uspio :))))))))))))


vidim da neki koriste danas ovdje take profit a neki vjerojatno i cut & run strategiju… moglo bi to i ispod 100 opet ako ovako nastavi.

moguće, cilj je iscijediti što više dionica na ovim razinama…. pametni u top 10 kupuju, a oni drugi sad na 100 kn prodaju [yawn]

moji postovi nisu savjet niti poziv na kupnju ili prodaju dionica

još malo dokupio…nadam se da još uvijek sreća prati hrabre… [thumbsup]

Nek se javi junačina koja je prodala na 100,25! Svaka ti dala!

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Do kad će ovo padat….prognoze molim…

Nemoj tražiti prognoze od forumaša. Bolje idi kod vidi krov Milana, ipak je on priznati vidovnjak, a ovi paničari sa foruma su iracionalni kada burza pada i ponašaju se kao krdo leminga koji kolektivno trče u provaliju.

Sretno racionalnim investitorima koji imaju love za dokup.

Pozdrav!


Do kad će ovo padat….prognoze molim…


6 mjeseci



Do kad će ovo padat….prognoze molim…


6 mjeseci
[/quote]

ne znam jel gluplje pitanje ili odgovor? [yawn]




Do kad će ovo padat….prognoze molim…


6 mjeseci
[/quote]

Samo ludorije se pišu na forumu. Jedni straše druge i stvaraju kolektivnu paniku.
Stvarno smiješno 😉

Svi glume investitore a ponašaju se kao pijani špekulanti. Čitaju knjigu "Inteligentni investitor" i kreću umu nju dionica. U međuvremenu sve zaborave, izgube razum, te kupuju kada dionice rastu a prodaju kada dionice padaju.

Zatim dolaze na forum i krive osobu xy, druge forumaše i svi su im krivi jer su izgubili novc, bez obzira što su pročitali gore spomenutu knjigu o investiranju.

realno je sad da pada preko ljeta i sta je tu čudno


realno je sad da pada preko ljeta i sta je tu čudno

da je bar burza tako jednostavna. svi bi zarađivali. ovo danas je bilo u početku kako sam napisao take profit s obzirom da su mnogi ušli od 90-100 kn pa su uzeli 5-10% a kasnije cut & run onih koji su kupovali u četvrtak i petak. s obzirom da nije bilo nikakvih novih vijesti pad od 5-6% u jednom danu nije realan i sljedećih dana će se to ispraviti. po TA je također bila predljiva ova korekcijica.

New Report

Close