BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kajje ovo, sell on news?

blje popunilo gap

po meni ce dolje, ali ni prvi ni zadnji put da ja nisam u pravu…
sretno

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


blje popunilo gap

po meni ce dolje, ali ni prvi ni zadnji put da ja nisam u pravu…
sretno

Kolega tek je počeo rast…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

e moj prijatelju (james1), ova vijest nije kao druge…
mislim, znali smo je svi pa sam zaključi…

Auu, koji zaheb sam napravio na otvarnju burze.Stavim nalog pola minute prije otvaranja na kupnju 500 komada po 109,10 – potvrdim kupnju i pogledam da vidim dali mi se nalog pojavio na ekranu.Nevidim ništa od mog naloga i ja još jednom potvrdim nalog ( zbog kratkoće vremena , zaboravio poništiti prvi nalog ), u međuvremenu se burza otvara i meni prolaze dva naloga po 500 komada.E, sada ćemo vidjeti jeli bio zaheb, ili sam možda sebi napravio uslugu [smiley]!

e ruki ruki, jel ti znaš za pravilo da se nikad ne kupuje na otvaranju. [wink]


e ruki ruki, jel ti znaš za pravilo da se nikad ne kupuje na otvaranju. [wink]

Nije baš nikad – kada se očekuju neke vijesti onda se može i riskirati, npr. današnja odluka o završenim pregovorima ( iako sam ja protiv ulaska ), no uopće se ne živciram – Belje će ionako preskočiti tu vrijednost, jedino ću malo počekati [smiley]!


Auu, koji zaheb sam napravio na otvarnju burze.Stavim nalog pola minute prije otvaranja na kupnju 500 komada po 109,10 – potvrdim kupnju i pogledam da vidim dali mi se nalog pojavio na ekranu.Nevidim ništa od mog naloga i ja još jednom potvrdim nalog ( zbog kratkoće vremena , zaboravio poništiti prvi nalog ), u međuvremenu se burza otvara i meni prolaze dva naloga po 500 komada.E, sada ćemo vidjeti jeli bio zaheb, ili sam možda sebi napravio uslugu [smiley]!

zadrži dionice par mjeseci pa ćeš napraviti najpametnije [smiley]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je podložan raspravi

ma to se iskrcavaju ovi što su duže vrijeme u dionici i to negativno…ostali od prije pa konačno došli do pozitivne nule…kada se riješimo njih idemo opet gore…pozdrav svima..


blje popunilo gap

po meni ce dolje, ali ni prvi ni zadnji put da ja nisam u pravu…
sretno


čini se da si u pravu

bjeste papci
DOBRO,BOLJE,BELJE [thumbsup]

No pain no Game

Al će bit čuđenja uskoro

No pain no Game

New Report

Close