BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i ja očekujem hladjenje…
tehničari ima nekakav graf???

Agencija za izdavanje kreditnih rejtinga Standard & Poor’s potvrdila je dugoročni rejting Agrokora na ‘B’, objavila da više ne razmatra njegovo snižavanje i da mu je prognoza stabilna. Potvrda Agrokorova postojećeg rejtinga odražava istek njegove ponude za 23 posto udjela u slovenskom trgovačkom lancu Mercatoru, koja na koncu nije prihvaćena. Kako se navodi u priopćenju, odraz je to i stajališta S&P-a da Agrokor vjerovatno neće u bližoj budućnosti davati novu ponudu.
S&P je tako potvrdio Agrokorov rejting za dugoročno korporativno zaduživanje te rejtinge za osigurane i neosigurane zajmove s prvenstvom naplate na ‘B’. Ujedno, agencija je uklonila sve Agrokorove rejtinge iz CreditWatcha, gdje ih je smjestila još 7. travnja uz negativnu prognozu. S&P je ustvrdio da je prognoza Agrokorova rejtinga stabilna zbog tvrtkine sposobnosti reprogramiranja kratkoročnog duga.

ako se pogleda prošli rast do 120 u komadu sa razina kako je krenulo belja i sada, stanje oscilatora, trend etc. nema još mjesta za hlađenje

http://hr.seebiz.eu/prehrana/oxfam-cijene-hrane-udvostrucit-ce-se-do-2030/ar-4616/
Oscilacije DA, ali sa prvim boljim izvješčem blje ode vertikalno…

"It's gonna be legen ... wait for it ... dary!!!"

Kako sam jučer rekao hladenje do 98-100, zasad sam pogodio, sad mozemo dalje, nadam se da cu i danas biti uspjesan iako ove tumbacije oko 100 mogu i potrajati koji dan…ali idemo up up

No pain no Game

neka padne još jednom do cca 98,50kn, meni odgovara…danas upalo po 99,03,al ja bi još.. [pray]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Kako sam jučer rekao hladenje do 98-100, zasad sam pogodio, sad mozemo dalje, nadam se da cu i danas biti uspjesan iako ove tumbacije oko 100 mogu i potrajati koji dan…ali idemo up up

Svaka cast…

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”



Kako sam jučer rekao hladenje do 98-100, zasad sam pogodio, sad mozemo dalje, nadam se da cu i danas biti uspjesan iako ove tumbacije oko 100 mogu i potrajati koji dan…ali idemo up up

Svaka cast…

[/quote]

Ovo danas, za sada, izgleda dobro, bas dobro

Jesam ti burze i dioničara! Jučer su mlatili po 104.** kn ko mutavi evo sad niko neće ni po 100 kn, a što se to promjenilo u 24 sata?
Da bi ovdje zaradio trebaš znati osnove ekonomije i biti doktor psihologije. Osim ako imaš dovoljno novaca da sam kreiraš situaciju na burzi, a najbolje povlaštene informacije pa ti ne treba ni jedno ni drugo!
Osobno bio bi zahvalan kad bi ovo još malo spustili pa da se dokupi!

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)




Kako sam jučer rekao hladenje do 98-100, zasad sam pogodio, sad mozemo dalje, nadam se da cu i danas biti uspjesan iako ove tumbacije oko 100 mogu i potrajati koji dan…ali idemo up up

Svaka cast…

[/quote]

Ovo danas, za sada, izgleda dobro, bas dobro
[/quote]
Ma ne može bolje, pogotovo za vas koji ste jućer prodali!

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Ekonomija/Puljic-Tri-trgovca-uskoro-ce-imati-70-posto-hrvatskog-trzista?homesrclink=carousel

Mozda ovaj log graf pokazuje gdje smo jucer zapeli a i danas ostali ispod.

Po linearnom grafu smo taj otpor probili.

Grafovi ne sadrze danasnje trgovanje.

Jos uvijek posjedujem BLJE-R-A. I ovo nije nagovor na kupnju/prodaju.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close