BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

još jedan mali koračić !
hoćemo li ? [rolleyes]


još jedan mali koračić !
hoćemo li ? [rolleyes]

treba nam "mlat" do 100-tke

No pain no Game

Probilo.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

i to još kako … [thumbsup]
2.5 milja prometa !

krasno ovo izgleda….mislim da će nam puno manje vremena za 110 kn nego za ovih 100 [thumbsup]

prva ključna razina je na 102,40

Po nacinu i obujmu trgovanja cini mi se da ovdje PBZ mirovinac nije jedini veci igrac u zadnje vrijeme. I danas su se skidale vece kolicine s prodaje bez znacajnijeg dizanja (potpore) na strani kupnje.

Opcenito, mislim da se novac poceo vracati na burzu.

Sto se tice TA razina. Otpore vidim na 108-109, 114-115.

Posjedujem BLJE-R-A. Nije nagovor na kupnji ili prodaju.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Kolega VedroNebo jel može graf???

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

Ja danas ušao u BELJE na 101 kn , jer mi se čini da je malo prodaja popustila. Mislim da ćemo otpor na 108 lakše sredit nego ovaj na 100. Nadam se da će prodavatlej otpustiti kočnicu.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Ja danas ušao u BELJE na 101 kn , jer mi se čini da je malo prodaja popustila.

Kolega, ima daleko boljih pickova!
A) DUGOROČNE OBVEZE 1.695.644.000 KN
B) KRATKOROČNE OBVEZE 685.373.000 KN

Ovo je uistinu balončina!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Ja danas ušao u BELJE na 101 kn , jer mi se čini da je malo prodaja popustila. Mislim da ćemo otpor na 108 lakše sredit nego ovaj na 100. Nadam se da će prodavatlej otpustiti kočnicu.

Nikad nije kasno, BELJE je sigurno jedna od 5 najboljih investicija danas na zseU

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Ma nisam nešto pretjerano ušao, kad sam vidio da je probilo 100 kn, malo samo gricnuo.Belje je zaduženo ali pogledajte imovinu.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

New Report

Close