BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

One tisuće sa bida postali su vlasnici dionica po 97 i nešto nisu se povukli to samo govori da j rast pred nama tek započeo

Bolje da se ovako polako priblizavamo stotici, bit ce otpora oko nje vjerujem, danas necemo,ali iduci tjedan bi ju mogli solidno probiti, a onda…

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Ko kolega ako on probije sto iduci tjedan tam nece otpora bit nikakvog i ide do 115 za dobar dan. Vidit cemo iduci tjedan ja sam optimistican i mislim da ce do izvjestaja za drugi kvartal tu biti za dobar dobar gablec

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Ovo danas je po meni bilo dizanje dionice sa ciljem da se što bolje proda. Jer oni nalozi na kupnji su imali upravo tu svrhu, inače da je netko ozbiljno mislio s njima kupiti ne bi sigurno satavljao takve naloge (svi znamo da oni dižu cijenu), nego bi kao prije tjedan dva potiho kupavo. Gotovo sam siguran da su upravo ti kupci danas i pogurali Belje. Mislim da ovo nije rast koji očekujemo i da ćemo se još neko vrijeme kiseliti negdje oko 90kn.

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)


Ovo danas je po meni bilo dizanje dionice sa ciljem da se što bolje proda. Jer oni nalozi na kupnji su imali upravo tu svrhu, inače da je netko ozbiljno mislio s njima kupiti ne bi sigurno satavljao takve naloge (svi znamo da oni dižu cijenu), nego bi kao prije tjedan dva potiho kupavo. Gotovo sam siguran da su upravo ti kupci danas i pogurali Belje. Mislim da ovo nije rast koji očekujemo i da ćemo se još neko vrijeme kiseliti negdje oko 90kn.

to su sve naklapanja bez pokrica..isti scenarij je bio i kad je dionica bila na 60kn pa je brzo doslo do 100..naglo jaca kupnja i krene skidati po asku…u svakom nacinu kupnje mozes naci i pro i kontra..ono sta je ocito je da i neko hoce kupiti ogromne kolicine to nemoze jer ih nema na prodaji a ako moras kupiti ogromne kolicine uz uvjet da dignes cjenu 50% i nije neka kupnja..da imam milijone koje moram utuci u belje radio bi na isti nacin…pometes sve do 100, skupis neke prilicne kolicine i povuces se sa prodaje..psihologija odradi svoje i opet se naslaze brdo naloga na prodaji izmedju 90 i 100 kao sto je vec bilo x puta..

ono sta ce biti pravi okidac za sljedece neke ozbiljnije razine su neke ljepe buduce brojke u vidu dobrog izvjesca i najave dividende..
a do tada ako se i ne pojavi neki kupac kojem ovo vrijedi puno vise (kao sto za mene vrijedi) mozemo bezbrizno cekati jer vrijeme radi za nas..cjena dionice je na smjesnim razinama i taman da se cjeli todex raspadne ovo nece ici na prodaju po ovim cjenama..kako god okrenes ne vidim ovdje nista osim optimizma…

Hoćeš reći povučeš se s kupnje a ne s prodaje…

da

Mirovinac se počeo krcati na oko 87-88 kn, tako da tek treba dionicu napucati visoko gore, ali još nije vrijeme jer kupuje.
Sve mi je to jasno, samo ne kužim ove koji prodaju BLJE po ovim cijenama pa uskaču u razne dionice sumnjivog morala. [wink]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

jedan dan hladenja, a nitko neda ispod 97 [yawn]

"It's gonna be legen ... wait for it ... dary!!!"

Evoooooooo gaa, evooooooooooo gaa [thumbsup]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Samo polako… polako ali sigurno…
100-tka više nije upitna.

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

cijelo jutro gledam Ingru pa nisam ni skužio da je Belje došlo skoro na 100 kn [thumbsup]

New Report

Close