BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@flick
Ne znam jesi pratio rast belja od 54 kn do 118 u roku od vrlo malo? Čeka se drugi šus nakon hlađenja od par mjeseci. Nista se ne koči, da netko kao Bakić tuče po belju i ovdje bi bilo isto…

ma daj, što je on prema fondovima? da hoće fondovi danas mogu dići Belje na 120 kn, ali neće jer još kupuju,zato i kažem da koče rast

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Znači koče rast po tebi jer ne kupuju, meni je bliža teza kočenja rasta da stave 10 000 dionica do 100 pa da vidis kako bi se obuzdala konjica

No pain no Game

Ne znam sad samo jesu ove tisućice iznad 96 "fakeri" pa će se uskoro maknut

No pain no Game


Znači koče rast po tebi jer ne kupuju, meni je bliža teza kočenja rasta da stave 10 000 dionica do 100 pa da vidis kako bi se obuzdala konjica

ma ne kažem to, kupuju oni i te kako, ali manjim nalozima i bez jačeg udaranja po prodaji. fino svaki dan skupe par tisuća komada, a cijena jedva da se makne prema gore.
p.s. stavili bi oni 10.000 komada na "prodaju" da zaustave rast, samo što to ne smiju raditi jer bi dobili od HANFE po prstima.zato im je ovo jedini način da se potiho krcaju

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

I da sad hoće kupit ovaj sa 2000, kog vraga ne opali do 97,50 i eto mu dionica, malo mi je mutna taktika sad…jedino ako gosin Bakić nije došao malo pazariti i kod nas [shocked]

No pain no Game

@roger
a gle, da te tisućice počnu skidati s prodaje tiktak smo preko 100 kn, a na ovaj način su danas već kupili preko 8000 komada po niti 96 kn i vjerojatno će uspjeti kupiti još par tisuća. dobra taktika, što jest -jest

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!


Znači koče rast po tebi jer ne kupuju, meni je bliža teza kočenja rasta da stave 10 000 dionica do 100 pa da vidis kako bi se obuzdala konjica

do stotke ima oko 7000 kom. ljudi misle da su tisucice na kupnji fejkeri pa kad se maknu da ce roknut a oni kupiti… [bye]

"It's gonna be legen ... wait for it ... dary!!!"

@pacco
Mozda je to dugoročno isplativija opcija, odnosno moze se vise skupit, no nekako nemam dojam da je ovo mirovinac, ovaj je ko pobješnjeli Max, kao da nema sutra…

No pain no Game

Ćudna dionica, malo prodam, pa pogledam koliko imam imovine u toj dionici, a kad ono stalo sve više i više…

[thumbsup]

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

bid misteriozno nestao
čudno
[rolleyes]
ajmo sad na 90


bid misteriozno nestao
čudno
[rolleyes]
ajmo sad na 90

klasična navlakuša b49 [cool]

"It's gonna be legen ... wait for it ... dary!!!"


@pacco
Mozda je to dugoročno isplativija opcija, odnosno moze se vise skupit, no nekako nemam dojam da je ovo mirovinac, ovaj je ko pobješnjeli Max, kao da nema sutra…

ma kakvi, zna taj jako dobro što radi…evo sad se prividno povukao s kupnje kao da mu je dosta,samo da namami nove prodavače van, a onda će ih opet sve oderat. danas je tako skupio već oko 16.000 komada!

moji postovi su moje osobno mišljenje,nisu investicijski savjeti niti poziv na trgovanje dionicama!!!

New Report

Close