BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zanimljivo ovo današnje trgovanje na Belju [lol]

Ajde probaj se stavit na 1 mjesto na prodaji ,u roku 2-3 sekunde ovaod malo manje od 400 ispred tebe Jel moguće u 2-3 sekunde poništit nalog i dat drogi niži od tebe
[/quote]
probaj se stavit lipu iznad bida pa ćeš vidjet je li bot ili ne ..

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


Erste izlazi SZIF ulazi.

Ne znam od kud ti ta info, ali Szif se takodjer tovario prije 2 mjeseca takodjer na ovim razinama, neposredno prije onog rasta sa 90-tak kuna na 118…

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Vjerojatno Erste prodaje, ako je tako, nemaju još puno gledajući podatke iz top 10.
Zanimljivo će biti za vidjeti tko ulazi. Taj bi trebao paziti malo na cijenu, u padajučem trendu dionice, kupio je velike pakete..

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Erste izlazi SZIF ulazi.

Ne znam od kud ti ta info, ali Szif se takodjer tovario prije 2 mjeseca takodjer na ovim razinama, neposredno prije onog rasta sa 90-tak kuna na 118…

[/quote]
Zaboravio sam zarez
Erste izlazi, SZIF ulazi.
Jasnije…




Erste izlazi SZIF ulazi.

Ne znam od kud ti ta info, ali Szif se takodjer tovario prije 2 mjeseca takodjer na ovim razinama, neposredno prije onog rasta sa 90-tak kuna na 118…

[/quote]
Zaboravio sam zarez
Erste izlazi, SZIF ulazi.
Jasnije…
[/quote]
od kud ti to? nema promjena u TOP 10..

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Koliko se ja sjećam na 120 kn nije bilo došlo zbog Mercatora pa zašto bi sada trebalo padati ako Merkator propadne? [sad]

Na 120 kn je otišla usljed opće euforije na burzi i pod utjecajem par igrača koji su vjerovatno znali kako će biti godišnje izvješće.
Slažem s vama da kupovina ili ne kupovina Merkatora ne bi trebala bitnije utjecati na ovu dionicu.
Da se trgovina i ostvari Agrokor trenutno ne bi imao utjecaja na poslovene odluke Merkatora, a i da kasnije postane večinski vlasnik sigurno bi se prije toga potpisali ugovori kojima bi Slovenci zaštitili svoju prehrambenu industriju, te sve to ne bi imalo bitnijeg utjecaja na poslovanje samog Belja (bar ne u početku).
Kao što sam rekao da ovo sa Merkatorom ne bi trebalo imati bitnijeg utjecaja na ovu dionicu, ali će imati! Iskreno bilo bi dobro da se to više završi jer i ovo iščekivanje i nagađanje, uz koje kakve tekstove po novinama nisu donjeli puno toga dobrog!

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)



Koliko se ja sjećam na 120 kn nije bilo došlo zbog Mercatora pa zašto bi sada trebalo padati ako Merkator propadne? [sad]

Na 120 kn je otišla usljed opće euforije na burzi i pod utjecajem par igrača koji su vjerovatno znali kako će biti godišnje izvješće.
Slažem s vama da kupovina ili ne kupovina Merkatora ne bi trebala bitnije utjecati na ovu dionicu.
Da se trgovina i ostvari Agrokor trenutno ne bi imao utjecaja na poslovene odluke Merkatora, a i da kasnije postane večinski vlasnik sigurno bi se prije toga potpisali ugovori kojima bi Slovenci zaštitili svoju prehrambenu industriju, te sve to ne bi imalo bitnijeg utjecaja na poslovanje samog Belja (bar ne u početku).
Kao što sam rekao da ovo sa Merkatorom ne bi trebalo imati bitnijeg utjecaja na ovu dionicu, ali će imati! Iskreno bilo bi dobro da se to više završi jer i ovo iščekivanje i nagađanje, uz koje kakve tekstove po novinama nisu donjeli puno toga dobrog!

[/quote]
u pravu ste kolega, na ovim cijenama treba ulazit….

http://www.index.hr/vijesti/clanak/najbogatiji-slovenac-mirko-tus-svih-sest-supermarketa-u-srbiji-prodao-todoricu/547249.aspx

[thumbsup]



Koliko se ja sjećam na 120 kn nije bilo došlo zbog Mercatora pa zašto bi sada trebalo padati ako Merkator propadne? [sad]

Na 120 kn je otišla usljed opće euforije na burzi i pod utjecajem par igrača koji su vjerovatno znali kako će biti godišnje izvješće.
Slažem s vama da kupovina ili ne kupovina Merkatora ne bi trebala bitnije utjecati na ovu dionicu.
Da se trgovina i ostvari Agrokor trenutno ne bi imao utjecaja na poslovene odluke Merkatora, a i da kasnije postane večinski vlasnik sigurno bi se prije toga potpisali ugovori kojima bi Slovenci zaštitili svoju prehrambenu industriju, te sve to ne bi imalo bitnijeg utjecaja na poslovanje samog Belja (bar ne u početku).
Kao što sam rekao da ovo sa Merkatorom ne bi trebalo imati bitnijeg utjecaja na ovu dionicu, ali će imati! Iskreno bilo bi dobro da se to više završi jer i ovo iščekivanje i nagađanje, uz koje kakve tekstove po novinama nisu donjeli puno toga dobrog!

[/quote]
krivo. ako Toda uzme Mercator otvara si dodatnih 5 tržišta izuzev našeg i slovenskog. Nadalje, pošto bez Mercatora Blje ima povećanje prihoda samo nepreuzimanje ili ti nepovezivanje( šta u suštini svi znamo da je priča za janeze jer je Toda svima ponudio 200eura ) ne bi smjelo imati utjecaja na poslovanje dok će preuzimanje, po meni, imati itekakvog utjecaja – e sad kakvih bi klauzula bilo u ugovoru to su samo indicije i sumnjam da će se to znati..ne ulaže toda bezveze tolke pare u blje s ili bez poticaja.. po meni blje može još padati jer izlazi erste a bida nema( osima ako paketi ne prođu) i najveći problem vidim u izvještaju…da li će frizirati ili ne

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Erste izlazi SZIF ulazi.

Koliko toga još imaju ovi iz Erstea,a izgleda da niko više ne ulazi



Erste izlazi SZIF ulazi.

Koliko toga još imaju ovi iz Erstea,a izgleda da niko više ne ulazi
[/quote]

Puno jako puno al niko ne kupuje

gru 13967 kom [shocked]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

New Report

Close