BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakao se kupnja povukla [undecid]

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."


ovo je gotova stvar, zato su na belju zadnjih tjedana milijunski prometi i rast
duplo veće tržište to je jasno, plasman, prihodi širenje, zarada
ide to na 150 časkom

Svakome tko je imalo svjestan potencijala Belja, razina koju navodis cini se smijesna! [cool]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

A što su ovi Slovenci čudni ljudi.

Cijelu prošlu godinu pojedini vlasnici udjela u Merkatoru pokušavaju prodati svoje udjele zbog gubitaka iz njihove osnovne djelatnosti( Laško pivo, NLB i ostale banke itd), stranih kupaca nigdje osim Todorića ali im on baš ne paše, a državu Sloveniju nije briga za njihove gubitke.
Sad kad su jadnici vidjeli da je jedini zainteresirani zapravo kupac( Agrokor,) evo im opet njihove bolesne vlasti da im da savjeta.
Kad je Slovenija tako u brizi za svoje interese neka se fino zaduži u belom svijetu za 500 miliona eura na račun svojih građana i pokrpa dugove privatnih kompanija koji prodaju udjele u Merkatoru.

Baš zbog tog što su male šanse da se Slovenija zaduži zbog privatne komanije, otvara veliku mogućnost za Agrokor, jer je već spomenutim prodavateljima udjela, voda debelo došla do grla i to po nekoliko stotina miliona eura do kojih nikako ne mogu doći da bi servisirali obveze.

ma mogu političari lamentirati koliko hoće ali se sve na kraju svodi na legendarnu iz "tko to tamo peva": " plati pa`š proć` "

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

:smartass:


jel to diddy zatvara po bidu?

Evo, netko zatvorio po asku, 3 dan za redom.

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”



jel to diddy zatvara po bidu?

Evo, netko zatvorio po asku, 3 dan za redom.

[/quote]
da 15 kom…ludilo

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

My bad, nisam uopce gledao naloge, samo sam vidio zadnju cijenu….no jucer i prekjucer je bilo ciscenje aska..tak da..

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”


A što su ovi Slovenci čudni ljudi.

Cijelu prošlu godinu pojedini vlasnici udjela u Merkatoru pokušavaju prodati svoje udjele zbog gubitaka iz njihove osnovne djelatnosti( Laško pivo, NLB i ostale banke itd), stranih kupaca nigdje osim Todorića ali im on baš ne paše, a državu Sloveniju nije briga za njihove gubitke.
Sad kad su jadnici vidjeli da je jedini zainteresirani zapravo kupac( Agrokor,) evo im opet njihove bolesne vlasti da im da savjeta.
Kad je Slovenija tako u brizi za svoje interese neka se fino zaduži u belom svijetu za 500 miliona eura na račun svojih građana i pokrpa dugove privatnih kompanija koji prodaju udjele u Merkatoru.

Baš zbog tog što su male šanse da se Slovenija zaduži zbog privatne komanije, otvara veliku mogućnost za Agrokor, jer je već spomenutim prodavateljima udjela, voda debelo došla do grla i to po nekoliko stotina miliona eura do kojih nikako ne mogu doći da bi servisirali obveze.

Kad Toda preuzme Mercator ode Belje na 200 kuna

Stagflacija je svemu kriva

juce u plodovima zemlje neko rece da su nakon 12mj izvezli iz hr 300 000 tona psenice po 1.8kn (540mil kn) koja je kupovana po 1.2kn…sumnjam da belje nije okusilo dobar dio tog kolaca

http://www.vecernji.hr/biznis/agrokor-nismo-kupili-mercator-jos-se-nismo-ni-prijavili-natjecaj-clanak-257297
kaj nitko ne čita večernji?????

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


http://www.vecernji.hr/biznis/agrokor-nismo-kupili-mercator-jos-se-nismo-ni-prijavili-natjecaj-clanak-257297
kaj nitko ne čita večernji?????

Samo ti skupljaj informacije iz novina. [yawn]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

New Report

Close