BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/113603/Mercator-vec-prodan-Todoricu.html

[thumbsup] [thumbsup]

ako je ovo istina onda ne vidim razloga za veselje nego upravo suprotno jer po običaju kupcu dionice padaju kada preuzimaju..

bura,kao i pocetkom 2008…da tebi a i onima kojima nije jasno bude malo jasnije premotaj na te datume…zivio u istini

kak je ovaj sa soma na bidu 100 kn brzo pobegel u pravi čas HM, HMM

eno ga na 97



http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/113603/Mercator-vec-prodan-Todoricu.html

[thumbsup] [thumbsup]

ako je ovo istina onda ne vidim razloga za veselje nego upravo suprotno jer po običaju kupcu dionice padaju kada preuzimaju..

[/quote]
tako je bura…reci ti njima…lijepo vam je specijalna jedinica govorila da blje ide na 50 kn

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

a kamo ti ides lanice…


treba pobjeć iz ove dionice i to ASAP!!!!

zakaj?

lanice bas si mi postala simpa..nego reci ti meni a kamo ce nakon pedeset,gore il dole…


lanice bas si mi postala simpa..nego reci ti meni a kamo ce nakon pedeset,gore il dole…

ne znam zato i zazivam specijalnu jedinicu da baci target…

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

LJUBLJANA – RTV Slovenija sinoć se bavila kronologijom rasta Agrokora i "opasnostima" ako hrvatski koncern preuzme Mercator.
Što se tiče Mercatora (LJSE:MELR) Slovenci su donijeli i kratak presjek njegova dva neuspješna preuzimanja kao i ovaj posljednji treći koji je od dijela medija predstavljen kao – neprijateljski.

"Agrokor se mora širiti ili će se do 2016. godine kada bi trebao početi vraćati velike zajmove, naći u velikim problemima", rekao je u prilogu nekadašnji šef uprave Konzuma Dragan Munjiza dodajući da o padu Agrokora nitko ne razmišlja u Zagrebu.

"Slovenija je danas opljačkana, državni fondovi nemaju novca, banka sanira porezne obveznike, a slovenska gospodarska carstva zbog pohlepe managera nalazi se na dnu. U takvoj situaciji dolazi Todorić kupiti Mercator, a pregovori su pred samim krajem", zaključuju se u prilogu državne televizije u kojem se upozorava i na dobre političke veze Todorića.

ovo je gotova stvar, zato su na belju zadnjih tjedana milijunski prometi i rast
duplo veće tržište to je jasno, plasman, prihodi širenje, zarada
ide to na 150 časkom

government policy is to risk the value of our savings in the future.....

jel to diddy zatvara po bidu?

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

pozlatile ti se riječi

New Report

Close