BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dok ti razmisljas kako ce cijena nakon 200 pasti na 15-20, ja sam si fino zaradio 150%
pozdravi tebi, kaj nisi rekao da si over & out za danas? [bye]

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

@vorda

Zanima me što bi rekli seljaci ako neće biti subvencija? Prošle godine su rekli nekoliko puta i za druge stvari, imam osjećaj da će cestovni transport neko vrijeme stati, osim toga ja režije plačam u Konzumu, djelatnici javnih ustanova božoćnice dobivaju u Konzumu itd,a i to nešto govori zar ne? [rolleyes]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Svaka čast ovoj dionici, da je nema treba je izmisliti. Utrapio danas ono što sam jučer kupio 🙂
Špekulant u meni je ipak bio jači…



http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/112324/Todoric-u-tajnosti-priprema-preuzimanje-Mercatora.html

Jel vam tko garantira svojim životom da u ovom članku piše istina…ovaj saznaje od ovoga da je navodno ovo i ono……samo da se fondovi iskrcaju po čim većim cijenama..još jedan krug šišanja…. [lol] [lol] [lol]
[/quote]
I kakva je frizura? [lol] [lol] [lol]

Ovo nije dionica za one s lošim srcem [thumbsup]

p.s. nemam trenutačno ovu dionicu

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]

bit ce i blokada

Dečki, prije svega mislim na vordu, a može i na apoksiomena, nemojte se ljutit al ne da mi se više raspravljat o ovome. Uzmimo nek svatko ima svoje viđenje.

Ja samo opet fino zaradio jer sam pokratio trećinu na 99….I kupit ću opet ako padne, a možda ću i čistit ovo sa 100-e…Zavisi o razvoju situacije.




http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/112324/Todoric-u-tajnosti-priprema-preuzimanje-Mercatora.html

Jel vam tko garantira svojim životom da u ovom članku piše istina…ovaj saznaje od ovoga da je navodno ovo i ono……samo da se fondovi iskrcaju po čim većim cijenama..još jedan krug šišanja…. [lol] [lol] [lol]
[/quote]
I kakva je frizura? [lol] [lol] [lol]
[/quote]
mislim da si ti jedini ostao bez frizure [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Dečki, prije svega mislim na vordu, a može i na apoksiomena, nemojte se ljutit al ne da mi se više raspravljat o ovome. Uzmimo nek svatko ima svoje viđenje.

Ja samo opet fino zaradio jer sam pokratio trećinu na 99….I kupit ću opet ako padne, a možda ću i čistit ovo sa 100-e…Zavisi o razvoju situacije.


Ajde, da mogu u miru rucak pojesti…

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Nije važno što ti misliš o dionici belja i firmi kao takvoj, nego je bitno što drugi misle. A drugi misle da ima velikog potencijala, zato..

ma mislim, ljevo desno, gore dole..ko zna kuda ce i sta papirici kazu..ja ovo prvenstveno drzim zato jer mu je gazda zna se ko je..vjerujem u njegovo carstvo generalno i mislim da radi jako pametno i dobro.
belje mu je najpodcjenjenija firma u toj bisernoj ogrlici i firma u nastajanju i ja sam sretan uopce sta sam dosao u trenutak dok se ta firma stvara..

da budem iskren tih pola brojki iz fi ne razumijem..nije mi to struka i nisam si dao truda ali me niti ne zanimaju. JOS..jer ne mislim da je ta firma jos dosegla svoj vrhunac u investicijama i bilo cemu drugom..ovdje sam mislim kupio buducnost i ko se s tim ne slaze slobodno je zaobice…

al nekakvi spamovi vrijedi to 15 ili 20 kn mi stvarno idu na zivce..prvo ne znaju ni qvotat pa prvo moram pol strane skrolat da uopce vidim sta oce reci i onda se izvali biser tipa ide to na 50 a vrijedi 15…
svaka cast fotiju i slicnima..takve kontraargumente volim procitat ali se generalno ne slazemo o strategiji ulaganja i ne vjerujemo u isto..al bar coek kaze nesto konkrento i ima znanje.




http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/112324/Todoric-u-tajnosti-priprema-preuzimanje-Mercatora.html

Jel vam tko garantira svojim životom da u ovom članku piše istina…ovaj saznaje od ovoga da je navodno ovo i ono……samo da se fondovi iskrcaju po čim većim cijenama..još jedan krug šišanja…. [lol] [lol] [lol]
[/quote]
I kakva je frizura? [lol] [lol] [lol]
[/quote]
Toda će kupit 100% mercator samo je pitanje kada i po kojoj cijeni.. kerum je u rukama već potajno što znači da se obitelj agrokora širi i jača… i pazi da te neošišaju veliki.. pozz [wink]

New Report

Close