BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@apoksimen
Kolega,ipak manje širite negativnu energiju i "uvređenost" jer dionica ne ide na 15 ili 20 kuna kao
Vi predviđate nego na 100 i više!!!
Obzirom da Vi ne cijenite iznesene argumente nekoliko uvaženih kolega kojima se pridružujem,
suludo i nepotrebno bi Vam bilo dalje objašnjavati.
Belje je iznimno društvo koje konstantno povećava promet i prihode i pred kojim je iznimna
budućnost.
Mi ovdje ,a i ulagači na burzi Vam jasno daju do znanja što misle o Vašim "argumentima".
Pozdrav

Koje licemjerje! U utorak je bilo daj što daš a sad se lipare prodavači! Ajde, izvjesce se nije nista promijenilo od tada!

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Nisu mi jasni da ima toliko panjeva da prodaju na razinama od 95kn, a zna da već sutra (Ponedjeljak) idemo preko 100kn.. [undecid]

@APOKSIOMEN
Tako je kolega,Belje ništa nevalja,zato je Todorić najbogatiji hrvat jer nezna šta radi,kako ti nije neugodno drobiti tolike gluposti,a obećao si Twixer-u da ćeš smanjit drukanje [undecid],stavio bi ja smajlić finger ali ga nemamo u ponudi [lol]

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham



@APOKSIOMEN

Tako je kolega,Belje ništa nevalja,zato je Todorić najbogatiji hrvat jer nezna šta radi,

ma dajte molim vas, Todorić je super, ali za sebe… boli njega ona stvar za male dioničare! Belje kreditno zadužuje da boli glava…. on je dionice Belja kupio za 1 kn, a vi ih kupujete 90x skuplje i mislite kako je on dobar čovjek! [thumbsup] [lol] [bye]

ne dajem investicijske savjete niti preporuke za kupnju/prodaju dionica!


@apoksimen
Kolega,ipak manje širite negativnu energiju i "uvređenost" jer dionica ne ide na 15 ili 20 kuna kao
Vi predviđate nego na 100 i više!!!
Obzirom da Vi ne cijenite iznesene argumente nekoliko uvaženih kolega kojima se pridružujem,
suludo i nepotrebno bi Vam bilo dalje objašnjavati.
Belje je iznimno društvo koje konstantno povećava promet i prihode i pred kojim je iznimna
budućnost.
Mi ovdje ,a i ulagači na burzi Vam jasno daju do znanja što misle o Vašim "argumentima".
Pozdrav

ovaj post kao da je preslikan iz 2007 ili 2008, samo sto se tad nije radilo o belje nego, npr. Diokiju.
tad su i njemu rasli prihodi, imao je veliku perspektivu, a dionica se trzila na 600kn+

argumenata nema, jer ja ne pricam o zadnjem izvješću, vec o zdanjih 5 godina.
a niko mi još nije odgovorio na banalano pitanje koliko Belje košta kg svinjetine, a koliko je to u danskoj.a svi iskusni poznavatelji. [yawn]

kolega Flyer je makra pokušao, a vi ko Danlp, Data i Hebrang.
papir sve trpi.

over & out

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

kod nas je sve naopako pa i TK … , malo je onih koji znaju kamo može koja dionica, … zato nema smisla ovo prepucavanje

Cookie Monster

http://www.business.hr/hr/Kompanije/Preuzimanja-i-spajanja/Todoric-uz-potporu-EBRD-a-ide-u-neprijateljsko-preuzimanje-Mercatora



@APOKSIOMEN

Tako je kolega,Belje ništa nevalja,zato je Todorić najbogatiji hrvat jer nezna šta radi,kako ti nije neugodno drobiti tolike gluposti,a obećao si Twixer-u da ćeš smanjit drukanje [undecid],stavio bi ja smajlić finger ali ga nemamo u ponudi [lol]

pa jesam, sad pišem samo istinu na belju i dalekovodu.
evo ti finger[thumbsup]

a ako misliš da je todorić bogat, pa ćeš biti i ti jer imaš nejgove dionice, onda si u gadnom zajebu.
a vidjet ćeš zašto kad se ovdje bude opet pisalo "dokapitaliziram te po nominali" i debt to equity swap! [lol] [lol]

živio.

o&o za danas

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

Već dugo nisam pratio todex baš iz ovih razloga što se spominje po temi da su malo previše kreativni u računovodstvu. Ja da sam većinski vlasnik BLJE-a i da sam u investicijskom ciklusu gladao bi dovesti zaradu na minimalno pa čak i na gubitak i to možda čak i par godina dok traje investicijski ciklus.
Svaki minus sačuvao nam je kune od poreza samim tim ima se više novca za investiranje.
Jednom kad završi investicijski ciklus moći će se koristiti porezna olakšica na gubitke iz prethodnih godina samim tim i neto dobiti će biti više.
Šta ja kao mali dioničar imam od naštimanih izvještaja topi se kapital, dividende nema a izlažem se
tržišnom riziku ono boli glava časkom dionica može gori doli 30 ,40 ,50% malo previše za mene.
Iz ovog razloga ja izbjegavam todex u širokom luku. Vrlo vjerojatno Todorić radi dobro za sebe a samim tim i za malog dioničara ali nemam ja živaca u isčekivanju kad će gazda upalit ili ugasit televizor.

ne vidim na našem tržištu nikoga osim špekulanata, BELJE je očit primjer … trpa su unutra nadajući se dobrom FI i onda kapitalizacija, … nakon "dobrog/lošeg FI" svi van …

Cookie Monster


ovaj post kao da je preslikan iz 2007 ili 2008, sa..

mozes procitat sve knjige svijeta al ak nemas nos mos se fuckat..kolega, ako nisi uspjesan u nekim stvarima onda bar sljedi one koji su dokazali da su sposobni..a todoric je to dokazao..bez obzira sta ko o njemu misli i kako se cega dokopao dokazao je da je sve pretvorio u zlato.
a ti ides usporedjivati takvu poslovnu velicinu sa kojekavim politickim uvuciguzovicima koji su osudjeni na propast..
i dobro ti kolega kaze, covjeku koji je sve pozlatio nevjerujes nego igras na neko svoje skrbavo i povrsno znanje financija.

New Report

Close