BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja mislim da je moguće da OTP indeksni već kupuje BLJE. Prema njihovom prospektu ne treba dionica prije toga biti u sastavu Crobexa "podrazumijeva da će Društvo imovinu Fonda ulagati pretežito u dionice koje se nalaze u sastavu CROBEX-a".

Mogu kupovati i prekouravnoteženog fonda, pa u pravo vrijeme prekrcati. Zašto bi sami sebi poskupljivali ulaz.

Mislim da stvari treba pojednostaviti da bi ih se shvatilo oni koji shvačaju komplicirane stvari pišnju knjige pa na osnovu njih prodaju sebe da bi se i knjiga bolje prodavala [smiley] više volim baratati sa nečim što razumijem pa makar to bilo i krivo [smiley]




Flyer,
di si, di si, nutra / van? [kiss]

Opet sam s Vama…Šteta što sam danas opće izlazio…
[/quote]
A neš slušat,a i nije bilo vrijeme za šetnju..
[/quote]
…pa da! vidiš valjda da opet puše jugo!! [rolleyes]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Moglo bi sutra na otvaranju bit: "Ulovi ako stigneš" [wink]

Molim cijenjene forumaše za zadnju cijenu?
Unaprijed zahvaljujem.

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

jel ima ko pregled svih dionicara jednog drustva? kolko kosta takva stvarcica i kolko se to ceka ako neko zna…


Moglo bi sutra na otvaranju bit: "Ulovi ako stigneš" [wink]

Sutra bi moglo biti trgovanje u cijenovnom rangu između 88-92 Kn……..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



Moglo bi sutra na otvaranju bit: "Ulovi ako stigneš" [wink]

Sutra bi moglo biti trgovanje u cijenovnom rangu između 88-92 Kn……..
[/quote]
…a to si ti popio kavu i okrenuo šalicu… [rolleyes]




Moglo bi sutra na otvaranju bit: "Ulovi ako stigneš" [wink]

Sutra bi moglo biti trgovanje u cijenovnom rangu između 88-92 Kn……..
[/quote]
…a to si ti popio kavu i okrenuo šalicu… [rolleyes]
[/quote]
izgleda filter kavu 😉


Moglo bi sutra na otvaranju bit: "Ulovi ako stigneš" [wink]

hhahaha ,odličan vic

“A man's got to do what a man's got to do”

Cilj je postignut, cijena je pala jučer..nakon početne panike, stanje se stabilizira..vjerovatno će biti još spinova, ali stvorio se otpor..rado bih da još malo padne pa da dokupim ..kao što već rekoh, dugoročno , dionica je ok..izvješće je odradilo svoje kod onih koji su ga tumačili onako kako im odgovara..a panika je naišla na plodno tlo..

Pratim Vas cijelo vrijeme i mislim da je korekcija stala i da ste dirnuli donji pik,a asada slijedi rast.To je moje mišljenje sa kojim se ne morate složiti,ali hrana je trend danas i letiće visoko.Nemam Belje ali imam Viru,i nadam se istom scenariju kao i kod vas,pad pa ponovno nagli rast,malo sam Vas špijunirao i uspoređivao sa mojim VIROM.Nakon malog – brojčano-naloga krenula tarapana UP, sa jako lijepim nalozima.Daj bože da i mi tako krenemo.SRETNO OD ZADRTOG VIRANA.

peyo

New Report

Close