BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Gledam graf i vidim dno na 60-65, moje pitanje otkuda toliki broj špekulanata u ovoj dionici? nisu li to organizirane grupe? možda bi bilo posla za poskoka ?

Možda i bi, da se malo provjere tokovi novčića u fondovima … ali ima Poskok posla u TNSA preko glave dok je se sjeti, a samo sto nije sudeci po novinskim tračevima [wink] [cool] [lol]

Kressho

meni nije jasno kako je ovo SZIF kupovao po 120, kad sam ja izračunao da to vrijedi 15-20kn, a Plejboj koji je u tim računicama daleko vičniji i pravi je znalac financijeske matematike nije davao više od 50.
e kako su onda oni magistri iz SZIFa skupljali po 90-120, nikako ne razumijem??? [pray]

osim ako nisu namjerno griješili, u što sumnjam, ipak je ovo časna zemlja bez mita, korpupcije i ostalih marifetluka [lol]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012



Još jedan besplatan savjet…prodajte Belje i kupite Dlkv ili ako kupujete umjesto Belja kupite dlkv koji će rasti a ne Belje koje će padati.

Jel ovo povezano s onim da si kupio 100 dlkv na 275?
[/quote]
DA


meni nije jasno kako je ovo SZIF kupovao po 120, kad sam ja izračunao da to vrijedi 15-20kn, a Plejboj koji je u tim računicama daleko vičniji i pravi je znalac financijeske matematike nije davao više od 50.
e kako su onda oni magistri iz SZIFa skupljali po 90-120, nikako ne razumijem??? [pray]

osim ako nisu namjerno griješili, u što sumnjam, ipak je ovo časna zemlja bez mita, korpupcije i ostalih marifetluka [lol]


da…nekome ne valja računica..pitam se kome? [rolleyes] CFA ili viša mesarska [rolleyes]ali ne dajte se smest u pisanju…i dalje napad na bid ako vam je ostat u gaćama…bez štednje ekipa bez štednje

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Ljudi , govorili ste da ide to ispod 100, pa ide to na 90, sad govorite ide na 80. Budimo iskreni i priznajmo da ide na 60 kn, otkuda je i krenula priča o poskupljenju hrane i velikoj dobiti. Pometeno je i mnogo radnika i došlo se do 120 kn. Međutim dobiti nema, ima velika gubit, sve priče padaju u vodu, ostatak radnika( vjerujem još više od pola ih ima) koji su dobili dionice po 30 kn sutra stavlaju na prodaju dionice.
Plus margini, plus razočarani, plus korekcija cijelog tržišta ( osim nekih koji su realno previše pali kao npr. Dlkv) i realno smo na 50-60 kn opet. Bez zamjere i želim sreću mnogim novacima, kao Lorisu npr. i starijim iskusnijima a zarobljenima u Belju.
LP

Pad na Belju očekivan. Tehnički se morao dogoditi, još kad ga je poguralo izvješće: rezultat je ovo šta imamo. Failure swing se pojavio prije 2 dana na RSI u OB području, isto na većini drugi oscilatora. Plus toga rast od 100% u 2 miseca. Sad triba pratiti di će ići stabilizacija. Problem je ipak šta se i CRobi prilično umorija, i tehnički gledano jedva dočeka malo korekcije.

Početkom 12 mjeseca belje je bilo ispod 60kn. Tako da su i sada svi u debeloj premiji, jedino im može biti žao što se nisu stigli iskrcati iznad 100kn. Ovdje je toliko druka bilo od pojedinih špekulanata tipa leti ovo do ljeta na 200kn itd, da se slobodan pad jednostavno morao desiti.

Prognoza, kakvo će sutra biti otvaranje ?

du du du .. nema nam pomoći

nisam pratio danas baš trgovanje
ali mislim onako odokativno da ispod 80 nebi trebalo ici
meni su rekli da počnem trpati na 80-90 kuna da će to ići gore ne znam iz kojeg razloga
no ja nisam trpao jer nemam čime trpati
tako da mislim da neće biti prevelikog otrpavanja sutra
btw uzeo sam danas nešto sitno da budem in s ekipom
pol zdrav

Postanite Eu-robovi

ja mislim da će cijena lagano gore prema 95-6, a onda pad na 85-6


Prognoza, kakvo će sutra biti otvaranje ?

Prema 80 a na kraju dana i 80. I to bez obzira na kretanje Crobija.

Zanimljivo puno prognozera na 80 Kuna ili niže ????

Pretpostavljam da su to svi oni koji su kupovali na preko 100 pa danas prodavali sa minusom na 90 do 100 Kuna, ali ima jedan činjenica ;

PBZ skrbnički je sada već deveti dioničar i opasno se krca !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close