BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ovo gadno izgleda, sutra kad počnu pucat margini bit će BLJE po 80 kn [embarass]

Već danas na kraju je bila rasprodaja radi pucanja margina
[/quote]
Mislim da ne.
Margin callovi tako ne funkcioniraju.Prethodno se daje rok za namiru .
Tek sutra i preksutra bi margini mogli proraditi.
Pozdrav


Još jedan besplatan savjet…prodajte Belje i kupite Dlkv ili ako kupujete umjesto Belja kupite dlkv koji će rasti a ne Belje koje će padati.

Jel ovo povezano s onim da si kupio 100 dlkv na 275?

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


alo playboj, jel kupujes. Nek malo ljudi bace oko na tvoje postove na optini pa ce shvatit kakv si igrac

NISAM IGRAC VEC OZBILJAN BURZOVNI ŠPEKULANT, da se razumijemo. Na optimi sam pisao prvo ozbiljno, da tu ne treba ulagati, jer je prezaduzena a kada sam shvatio da posten savjet nitko ne cijeni bacio sam zafrkanciju .
No, ipak kada je Vrag odnio šalu a dionica još bila dobrih 38 kn – PISAO SAM IZ PETNIH ŽILA DA SE PRODAJE I TKO JE POSLUŠAO JE LIJEPO IZIŠAO U PADU DO 36 KN, A NI JEDNO HVALA NISAM DOBIO OD OPTIMA LOSERS-a..

Prema tome, to što sam im deknuo par hiljada tamo na prepad u prvom skoku je više nego pošteno s moje strane – platili su piće [wink]

A inače na LKPC sam upozoravao pad još na 1800, na DDJH na 46kn, na JNAF sam pisao da je dobra kupnja, stabilna dionica i jos uvijek stojim iza toga i ne prodajem ju pod pritiskom, na INDG sam pisao da nema stecaja, da su to price za malu djecu, ovdje iznosim svoje misljenje da je 80 do 100 kn neki prosjek book-a za BELJE, ali i da postoji rizik zahlađenja interesa sto od panike, sto zbog boljih prilika kao sto je PIVK recimo koji moze explodirati svaki cas, na KSST pisem realno (kad je bio 750 sam malo plasio sto sam poslije priznao jer ipak je bila "graba" ), ne znam hoces dalje ??

Igrači ste vi koji nasjedate na medijske pompe, i lažnjake koje vam uvaljuju plaćenici novinari – sluge krupnog kapitala u RH , a ne ja koji ulažem u solidne, podcijenjen dionice i upozoravam ljude na moguci pad odredjenih dionica kada isti uocim …

A ti ako zabrijavas da netko moze rusiti 6-milionski promet putem foruma da bi kupio "jeftinijE" dionicu koja je jos uvijek debelo preskupa za svoje rezultate, mora da se ili – ŠALIŠ , ili si – LUD.

Treceg nema

Kressho


Danas prvi put u Belju i to po 91,14.
Ako ide na 80 , smanjiti ću prosjek [thumbsup]

Misliš smanjit ce oni tebi prosjek [wink]

Kressho


Možda Todorić izlazi?

Vec je izassao [lol] [wink]

Kressho




ovo gadno izgleda, sutra kad počnu pucat margini bit će BLJE po 80 kn [embarass]

Već danas na kraju je bila rasprodaja radi pucanja margina
[/quote]
Mislim da ne.
Margin callovi tako ne funkcioniraju.Prethodno se daje rok za namiru .
Tek sutra i preksutra bi margini mogli proraditi.
Pozdrav

[/quote]
Ovo su moderni margini x5 poluga Strahota šta se banke neće dosjetit Prvo obični pa x3 a sad malo i to pa x5 LJudi moji koja je to banda u bankama a mali i dalje nasjedaju Ko može za njih zaradit 15% godišnje Pameti nikad dosta

Pa tko može uzimati Margin u ovakvo vrijeme ?

Samo kockari …

Kressho

Iskrcaj od 8milja, a ne čini mi se da je netko to istovario na 118kn pa sad se vraća nazad, toliko o vašim suludim targetima 150kn, ide ovo ziher na 80-82kn.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


Iskrcaj od 8milja, a ne čini mi se da je netko to istovario na 118kn pa sad se vraća nazad, toliko o vašim suludim targetima 150kn, ide ovo ziher na 80-82kn.

Dobar Script a konji odma okače 1 % .. Znaci DE NIRO ti pucaš na drugi krug .. HEh, moguce je, moguce, BELJE je overall ok unatoc preogromnoj zaduzenosti, mozda ga docekamo i na 65 pa u napad …

A mozda vec sutra ide dalje … tko ce to znati kad fondovci peglaju ko da su na kokainu citavo vrijeme …

I to losem [lol] [lol]

Kressho


Iskrcaj od 8milja, a ne čini mi se da je netko to istovario na 118kn pa sad se vraća nazad, toliko o vašim suludim targetima 150kn, ide ovo ziher na 80-82kn.

Neide, ovo će se stabilizirati između 88-95kn. Tako kaže graf.

Nakon današnjeg trgovanja čini mi se da i sutra nastavljamo tamo gdje smo stali.Uz ovu dionicu mi se tijekom cijelog dana vrzma stalno jedan stih iz jedne pjesme(…ko visoko leti nisko pada)

Prevelika je navala na prodaji.

Gledam graf i vidim dno na 60-65, moje pitanje otkuda toliki broj špekulanata u ovoj dionici? nisu li to organizirane grupe? možda bi bilo posla za poskoka ?

obožavam strvine-posebno ovce

New Report

Close