BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo što se danas događa mislim da je dobro izrežirano,i oni (svakako veliki igrači) koji su to htjeli vrlo su vješto iskoristili ovo izvješče,i na elegantan način se riješili malih bezglavih trejdera koji niti imaju niti će ikad imati svoj stav u svezi trgovanja,pa će nam bez njih u svakom slučaju biti lakše i ovo će se u budučnosti sve rijeđe ponavljati.


Ne razumijem ove današnje kupce Belja. Pa kupite nešto što ima šanse da poraste idućih dana….ovo je 80 % šanse da će pasti na 80 kn. [shocked] ILi čak puno niže, pa i 50 kn.

samo se nadaj i uživaj

Citam ove komentare tipa" treba prodati, ovo pada na 80, mozda i na 50…"..ok..recimo da su u pravu..ako jesu ja sam priznajem mulac koji je kupio po 93 nesto sitno..tko su ostali ludaci koji su kupili danas ostatak od cca 6,9000 komada????

Kao što rekoh:

Dragi moji,

Svi samo gledate račun dobiti i gubitka, ali da li je netko bacio pogled na bilancu. Rezerviranja iznose 88.785.533 dok ih 2009. godine nije bilo. Da to nije možda skriveni prihod u 2011. godini! Razmislite malo!




Ne razumijem ove današnje kupce Belja. Pa kupite nešto što ima šanse da poraste idućih dana….ovo je 80 % šanse da će pasti na 80 kn. [shocked] ILi čak puno niže, pa i 50 kn.

Osim BELJA ima li jos neka dionica koju indeksni fond mora kupiti za 4 milijuna kuna ? Mislim u iducim danima.
[/quote]

Ima. Ulazi i ADPL.

lp
[/quote]

Tocno ulaze i ADPL sigurno i PBZ vjerojtno. Ali zajedno nemaju promet kao BELJE, a kupuje se prema prometu i kapitalizaciji free floata. Belje ima preko 110 milijuna prometa (Samo INA, HT, DLKV, ADRS i ATGR imaju vise) LKPC ti se bori sa Tehnikom za opstanak, moras to pogurati.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Kao što rekoh:

Dragi moji,

Svi samo gledate račun dobiti i gubitka, ali da li je netko bacio pogled na bilancu. Rezerviranja iznose 88.785.533 dok ih 2009. godine nije bilo. Da to nije možda skriveni prihod u 2011. godini! Razmislite malo!

Ja sam vidio da su im kratkoročne obveze veće za duplo od kratkoročne imovine. Da li vi znate što to znači?
Bolja situacija je i kod građevinara.

Ne kažem da će Belje kihnuti, ipak je to Agrokor, samo čitam bilancu, kad ju već spominjete.

složio bih se da, kao i uvijek, Todorić namješta rezultate svojih kompanija kako mu odgovoara u datom trenutku. Saa mu je očito odgovaralo da Belje bude loše, a ostali dobro, ili je Belje žrtvovano, da bi ostale kompanije u sastavu Agrokora izbacile bolja izvješća ( Konzum poglavito )

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Izvještaj je namješten i to preočito….Onaj koji je to radio ne zna svoj posao…

Ako već imaš 88 mil. ove godine u rezervacijama, to si morao bilježit u Rashode. Tako rezervacije nastaju. Međutim oni ih u rashode nisu zabilježili. Samo su se pojavili…

Ma pisao sam već o tome….

I napravio sam onako kako sam i napisao. Ono što mi je ostalo sam prodao….Da li je to dobar potez ne znam, ali općenita situacija na Crobiju ne izgleda dobro….



Kao što rekoh:

Dragi moji,

Svi samo gledate račun dobiti i gubitka, ali da li je netko bacio pogled na bilancu. Rezerviranja iznose 88.785.533 dok ih 2009. godine nije bilo. Da to nije možda skriveni prihod u 2011. godini! Razmislite malo!

Ja sam vidio da su im kratkoročne obveze veće za duplo od kratkoročne imovine. Da li vi znate što to znači?

[/quote]

Iskompezirat ce. Je si li ti radio ikada sa Agrokorom ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ulaz u indeksni fond ne znači ništa za cijenu dionice.


Ulaz u indeksni fond ne znači ništa za cijenu dionice.

To i ja kazem, tek kada udes u S&P 500 onda si faca

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ne znam čemu uopće služe financijska izviješća ako ih svtko može naštimavat kako u k…. padne na pamet….ovo je kriminal ala Croati…..no po običaju….pojeo vuk magare (ovčice-što bi rekla naša Ivka)…



teško da će Belje ostati duže iznad 90 kn, izvješće je loše, tejderi su počeli izlaziti, a za njima će i oni srednjeročni koji kupuju na rok od 5-10 dana.još ako se nastavi pad ZSE što je izgledno, bit će prilično crvenila i na BELJU [rolleyes]

Na osnovu čega ste zaključili da je izvješće loše ne plašite male investitore bedastoćama, ako neznate čitati izvješća onda je je uljudnije šutjeti i pustiti svakog da misli svojom glavom
[/quote]

NA OSNOVU CEGA ??? ISUSE BOŽE, PA ZAR OVDJE I NEPISMENI TRGUJU ??

Covjece uzmi si to izvjesce, fotokopiraj ga na A1 , zatim lijepo zalijepi na zid, odmakni se metar i po udalj, i dobro se zagledaj u njega pa napisi ovdje sta vidis osim OGROMNOG DUGOVANJA =???

Kressho

New Report

Close