BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



szif ima 1,47% dionica, a van top10 ih ima 20,95% pa ne mora bit da netko veliki izlazi

szif 0,46% ,Gašpar ima 1,47%
[/quote]

hvala na ispravku, greška u prepisivanju bez zle namjere [thumbsup]

Nevažno tko izlazi, tko ulazi … Upravo je uspostavljena nova trzisna cijena, "fondovci" su znali za loše izvješće i ranije, zato su pumpali cijenu, tako da mogu nesto i privatno zaraditi …

Neki ce uzeti aute ovih dana ja bi rekao ..

Nova cijena bi mogla biti izmedju 86 i 100 kn … 86 prvo slijedece dno … 100 maximum..

Sveukupno, zbrojeno sa prelosim izvjescem, ne mislim toliko na gubitak koliko na kratkorocno zaduzenje, ne mirisi ovdje vise na nikakvu zaradu, samo na loss..

TKO JE JAMIO JAMIO JE..

A to su bili oni koji su kupovali po 55 do 65

Izmedju ostalih, znam jednog osobno – kao i uvijek ZIMZELEN. Imam SMS od covjeka i dan danas u telefonu, kada mi je poslao "BELJE, DDJH.." , Belje je tada bilo 56kn, a DDJH 29kn.. Drugo sam kupio i prodao na 46, prvo nazalost nisam poslusao

Ja ne znam , valjda je to neka vidovitost, sta drugo moze biti . Jedina osoba na ZSE koja nikada, al bas nikada ne gubi

Pa eto, pitajte njega sta misli o ovom danasnjem BELJE-u [wink]

Meni se cini da se iskrcao jos dok je KSST bio 750
[thumbsup]

ŽIVIO ZIMZELEN – KRALJ ZAGREBACKE BURZE !

Kressho

Koji promet, koji interes. Da su nasli naftu ispod Baranje i da je MOL predao ponudu ne bi bila ovakva trgovina. 67000 komada do sada. Ja sma uzeo jedan mali komadic kao uspomenu na ovaj povijesni dogadaj. Frcaju i razne interesantne teorije. Po meni prodaje Toda nakon sto je napokon shvatio da nece biti dividende do 2029-e godine.

Ko je mogao predvidjeti ovakakv promet.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Koliko je ovo izvješće bilo loše sljedeća bit dobra.

ma genijalno [lol]
takvim rezoniranjem ostat ćeš i bez gaća [bye]
[/quote]
Gospodin Robilad1 neće ostati bez gaća, on vido ono što mnogi ovdje kroz izvješća ne vide, dakle zna ih čitati.Što mislite kako su se odrazila REZERVIRANJA u Bilanci pod B. od 88.785.533,00kn (Pasiva) na Račun dobiti i gubitka.
Čemu služe rezerviranja……….
Kad sve to neki shvate bit će kasno
Bit će ko je jamija jamija!


Nevažno tko izlazi, tko ulazi … Upravo je uspostavljena nova trzisna cijena, "fondovci" su znali za loše izvješće i ranije, zato su pumpali cijenu, tako da mogu nesto i privatno zaraditi …

Neki ce uzeti aute ovih dana ja bi rekao ..

Nova cijena bi mogla biti izmedju 86 i 100 kn … 86 prvo slijedece dno … 100 maximum..

Sveukupno, zbrojeno sa prelosim izvjescem, ne mislim toliko na gubitak koliko na kratkorocno zaduzenje, ne mirisi ovdje vise na nikakvu zaradu, samo na loss..

TKO JE JAMIO JAMIO JE..

A to su bili oni koji su kupovali po 55 do 65

Izmedju ostalih, znam jednog osobno – kao i uvijek ZIMZELEN. Imam SMS od covjeka i dan danas u telefonu, kada mi je poslao "BELJE, DDJH.." , Belje je tada bilo 56kn, a DDJH 29kn.. Drugo sam kupio i prodao na 46, prvo nazalost nisam poslusao

Ja ne znam , valjda je to neka vidovitost, sta drugo moze biti . Jedina osoba na ZSE koja nikada, al bas nikada ne gubi

Pa eto, pitajte njega sta misli o ovom danasnjem BELJE-u [wink]

Meni se cini da se iskrcao jos dok je KSST bio 750
[thumbsup]

ŽIVIO ZIMZELEN – KRALJ ZAGREBACKE BURZE !

Vratite nam Barona, evo vam ovoga

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ne razumijem ove današnje kupce Belja. Pa kupite nešto što ima šanse da poraste idućih dana….ovo je 80 % šanse da će pasti na 80 kn. [shocked] ILi čak puno niže, pa i 50 kn.

teško da će Belje ostati duže iznad 90 kn, izvješće je loše, tejderi su počeli izlaziti, a za njima će i oni srednjeročni koji kupuju na rok od 5-10 dana.još ako se nastavi pad ZSE što je izgledno, bit će prilično crvenila i na BELJU [rolleyes]

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


teško da će Belje ostati duže iznad 90 kn, izvješće je loše, tejderi su počeli izlaziti, a za njima će i oni srednjeročni koji kupuju na rok od 5-10 dana.još ako se nastavi pad ZSE što je izgledno, bit će prilično crvenila i na BELJU [rolleyes]

Na osnovu čega ste zaključili da je izvješće loše ne plašite male investitore bedastoćama, ako neznate čitati izvješća onda je je uljudnije šutjeti i pustiti svakog da misli svojom glavom


Ne razumijem ove današnje kupce Belja. Pa kupite nešto što ima šanse da poraste idućih dana….ovo je 80 % šanse da će pasti na 80 kn. [shocked] ILi čak puno niže, pa i 50 kn.

Osim BELJA ima li jos neka dionica koju indeksni fond mora kupiti za 4 milijuna kuna ? Mislim u iducim danima.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Ne razumijem ove današnje kupce Belja. Pa kupite nešto što ima šanse da poraste idućih dana….ovo je 80 % šanse da će pasti na 80 kn. [shocked] ILi čak puno niže, pa i 50 kn.

Osim BELJA ima li jos neka dionica koju indeksni fond mora kupiti za 4 milijuna kuna ? Mislim u iducim danima.
[/quote]
adpl

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Osim BELJA ima li jos neka dionica koju indeksni fond mora kupiti za 4 milijuna kuna ? Mislim u iducim danima.

po današnjem prometu, izgleda da se indeksni fond već danas napunio



Ne razumijem ove današnje kupce Belja. Pa kupite nešto što ima šanse da poraste idućih dana….ovo je 80 % šanse da će pasti na 80 kn. [shocked] ILi čak puno niže, pa i 50 kn.

Osim BELJA ima li jos neka dionica koju indeksni fond mora kupiti za 4 milijuna kuna ? Mislim u iducim danima.
[/quote]

Ima. Ulazi i ADPL.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close