BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a htjeli smo korekciju [smiley]

Koliko je ovo izvješće bilo loše sljedeća bit dobra.
Zašto npr. u 9 i 10 mj. Belje je kupilo ogromne količine kukuruza po 0,80 kn/kg a sad je već 150 kn/kg, u proteklom razdoblju su otvoreno 6 novih svinjogojskih farmi koje koje su u objavljenom izvješću trošak i a zasad nisu pridonjele ni kune prihoda naglašavam ZASAD! Tih 6 novih su 50% dosadašnje proizvodnje.
Što mislite da je taj rashod otišao u vjetar, pa nije Belje HŽ i slični, ovo izvješće ima svoje razloge ali najmanje u lošem poslivanju.

Bože daj mi priliku da ti pokažem, da me bogatstvo neće promjeniti! (Dell Trotter)



izvješće je izašlo jučer, rekacija na isto je prošla. kako će se cijena dalje kretat više nije stvar izvješća

Znaći svi su prodali koji su htjeli zbog ovakvog izvješća?
I oni koji su imali 500 kuna i oni koji su imali 10 milijuna, svi?
Svi su danas izašli?

lp
[/quote]

tko je rekao da su svi prodali i kad se desilo da su neku dionicu baš svi prodali baš sve?

luke jest (s tim da je s gapom na 105 kuna stvorio otok) ali onaj nezgodni pogledaj situaciju kod HT (ušao u njega pa ljos) i ERNT (samo ga dotakao i nemre u njega) pa će ti biti jasno.
pogledaj pod
http://www.incrediblecharts.com/technical/gaps.php




izvješće je izašlo jučer, rekacija na isto je prošla. kako će se cijena dalje kretat više nije stvar izvješća

Znaći svi su prodali koji su htjeli zbog ovakvog izvješća?
I oni koji su imali 500 kuna i oni koji su imali 10 milijuna, svi?
Svi su danas izašli?

lp
[/quote]

tko je rekao da su svi prodali i kad se desilo da su neku dionicu baš svi prodali baš sve?
[/quote]

Tako ste vi napisali, da je reakcija prošla.
Ako netko ima 50 milijuna kuna u Belju i želi prodati zbog ovoga šoka, ta reakcija će potrajati.. karikiram samo..

sretno

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Koliko je ovo izvješće bilo loše sljedeća bit dobra.

ma genijalno [lol]
takvim rezoniranjem ostat ćeš i bez gaća [bye]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


tko je rekao da su svi prodali i kad se desilo da su neku dionicu baš svi prodali baš sve?

evo ja nisam niti necu..imam svoj plan i sljedim ga i bas me briga sta navlakaci za gore ili dole pisu…
za mene se u poslovanju belja nije promjenilo nista (odnosno samo na bolje)..

ne bi prodao ni da sad dodje do 118..znam da bi mogao dokupit fest dionica u ovom padu ovaj put..ali sljedeci ko zna dali bi pogodio tako da za mene ta varijanta ulazaka i izlazaka ne igra..pogotovo na ovim cjenama…





izvješće je izašlo jučer, rekacija na isto je prošla. kako će se cijena dalje kretat više nije stvar izvješća

Znaći svi su prodali koji su htjeli zbog ovakvog izvješća?
I oni koji su imali 500 kuna i oni koji su imali 10 milijuna, svi?
Svi su danas izašli?

lp
[/quote]

tko je rekao da su svi prodali i kad se desilo da su neku dionicu baš svi prodali baš sve?
[/quote]

Tako ste vi napisali, da je reakcija prošla.
Ako netko ima 50 milijuna kuna u Belju i želi prodati zbog ovoga šoka, ta reakcija će potrajati.. karikiram samo..

sretno

lp
[/quote]
Aj plavi nemoj sad još i ti pisat gluposti,kojih 50 milja,szif kao 4 dioničar ima vrijednost dionica 3.5milje,danas skoro duplo veći promet od toga

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham


szif kao 4 dioničar ima vrijednost dionica 3.5milje,danas skoro duplo veći promet od toga

ona je očito da izlazi netko drugi, puno veći od SZIF-a?? [undecid]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

szif ima 1,47% dionica, a van top10 ih ima 20,95% pa ne mora bit da netko veliki izlazi


szif ima 1,47% dionica, a van top10 ih ima 20,95% pa ne mora bit da netko veliki izlazi

szif 0,46% ,Gašpar ima 1,47%

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Ne znam kako ce biti,ali naherilo se ovo gadno u lijevo.

No pain no Game

New Report

Close