BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam stigo nesto sitno uloviti..jao djeco moja nije ovo za klince igra..

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

čestitam jutrošnjim prodavačima!
tako se čeliče trejderi [wink]
meni je fascinantno kako drhtavci UVIJEK popuše istu foru a evo,tko baš hoće izači bit će prilike cijeli dan,a neki se možda i predomisle.(ovi što su prodali u 10.00 već jesu [lol] )


Ja sam stigo nesto sitno uloviti..jao djeco moja nije ovo za klince igra..

S cime se ti hvalis .. Sta si ulovio – gubitke ili kratkorocne obaveze ?

Belje vam je u totalnoj banani experti moji, nema tu oporavka vise .. Uostalom, dovoljno je pogledati tko je u zadnji cas odglibio iz prvih 10, tko iz prvih 20 … i sve ce vam jasno biti gdje sada putuje Belje ..

Kressho

Neka se samo ovi ispušu, idemo natrag na 120 za par dana. [wink]


Ja sam stigo nesto sitno uloviti..jao djeco moja nije ovo za klince igra..


ali se jako puno njih ponaša ko klinci…naprave glupost,pa se žale učiteljici(hanfi)

Pritisak na prodaji je prejak.Ja se mičem malo niže.

Ostajem u Hrvatskoj jer volim izazove, a nema većeg izazova nego pokušati preživjeti u Hrvatskoj!


čestitam jutrošnjim prodavačima!
tako se čeliče trejderi [wink]
meni je fascinantno kako drhtavci UVIJEK popuše istu foru a evo,tko baš hoće izači bit će prilike cijeli dan,a neki se možda i predomisle.(ovi što su prodali u 10.00 već jesu [lol] )

he he, pridružujem se čestitkama [proud]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

eno 4.000kom na kupnji pa tko želi može uzet keš


ovo je sprdačina od burze države i ulagača
dobro evo sad sam bar ušao s nekom sićom u belje da mi je zanimljivije pratiti
al ovo je sramotno navlačenje malih

Koje? Ko koga ovde navlači?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


čestitam jutrošnjim prodavačima!
tako se čeliče trejderi [wink]
meni je fascinantno kako drhtavci UVIJEK popuše istu foru a evo,tko baš hoće izači bit će prilike cijeli dan,a neki se možda i predomisle.(ovi što su prodali u 10.00 već jesu [lol] )

Stari, ovdje si u krivu .. Nitko nije popusio foru – vec vi drhtavci koji ste ostali sad od ljutnje pisete svakakve nebuloze ovdje – DVOSTRUKA ZADUZENOST NA "KRATKOME" !! DODAJ NA TO JOS GOMILU GUBITAKA, STA TI GOVORI – DA JE OVO KOREKCIJA = ?

[lol] [lol] [cool]

Kressho



u 10-53 se nastavlja, mislio sam da če čekat do 12 da se malo sve primiri al očito im to nije u interesu…

A jesu popu….ovi najbrži
[/quote]
Da da i jučer smo mislili za onog što je prodao oko podne po 109,23 da je budala a ispao je pametan. Ljudi moji , ide ovo na 80 danas. Ja pola prodao danas na odbijancu s malim minusom.




u 10-53 se nastavlja, mislio sam da če čekat do 12 da se malo sve primiri al očito im to nije u interesu…

A jesu popu….ovi najbrži
[/quote]
Da da i jučer smo mislili za onog što je prodao oko podne po 109,23 da je budala a ispao je pametan. Ljudi moji , ide ovo na 80 danas. Ja pola prodao danas na odbijancu s malim minusom.
[/quote]

Eto napokon i netko inteligentan da se pojavio ovdje, tako se to radi – svaka čast, ako ne ide ne ide, odes dalje i oprasis neki bolji cvijet, a ovaj poslije ako se i ispravi, u što sumnjam – uzmeš 50 % drugdje pa te baš briga [wink]

Kressho

New Report

Close