BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ovdje cete dobot i veliku profitabilnost vidjeti 2029.

pa to je cak 14 godina prije moje penzije..ja imam tolko vremena [thumbsup]

krivo su zbrojeni rashodi za tromjesječje [lol] [lol] s razlogom je nerevidirano i nekosolidirano

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...



Ovdje cete dobot i veliku profitabilnost vidjeti 2029.

pa to je cak 14 godina prije moje penzije..ja imam tolko vremena [thumbsup]
[/quote]
kole dunlop
svaka vam cast, ako ste zaista investitior..
a 99 % forumasa je u belju jer zeli odmah araditi, zeli jucer zaraditi…
za 10-15 godina blje mozda bude super, mozda mu vlasnik ne bude todoric, no ovaj nacin rada ( povecanje imovine na temelju zaduzivanja uz istovremeno smanjivanje glavnice), po meni ,nije dobar put

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

jel se to meni čini,ili bi delux kupovao belje? [wink]


jel se to meni čini,ili bi delux kupovao belje? [wink]

ni u ludilu

imate H O R O R od izvjesca [bye]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]


svaka vam cast, ako ste zaista investitior..
a 99 % forumasa je u belju jer zeli odmah araditi, zeli jucer zaraditi…
za 10-15 godina blje mozda bude super, mozda mu vlasnik ne bude todoric, no ovaj nacin rada ( povecanje imovine na temelju zaduzivanja uz istovremeno smanjivanje glavnice), po meni ,nije dobar put

pa ja mislim da imam itekako strpljenja. dosta sam puta bio predmet cudjenja i isao glavom kroz zid ali nisam nikad pozalio..ja zbilja belje drzim kao da ga ne mislim prodati do penzije..nazalost ovdje ne ovisim o sebi ali cvrsto vjerujem u belje cisto iz jednog razloga a taj je sta se tamo desavaju samo zdrave stvari..stvara se, ulaze se, gradi se, moderne tehnologije itd. itd..e sad zasto bi bas na belju izvlacio dobit da je trpa u ledo ili konzum a to nije radio na drugim dionicama nisam siguran…

pa da i padne na 90 ili 80 i tu ostane 5 godina to je meni dobit od 40-50%..a tolko u banci nemogu na kamatama dobiti sljedecih 8-10 godina..a da ih vadim ne vidim druge dionice gdje bi stavio..
a da ne drzim u dionicima ode to na hedonizam..

ovo je najbolji vid stednje a belje je idealna banka..

morale bi se desiti neke druge stvari u belje da bi me obeshrabrile..ovo je ipak samo igra brojki..



jel se to meni čini,ili bi delux kupovao belje? [wink]

ni u ludilu

imate H O R O R od izvjesca [bye]
[/quote]
a da,vi ste dobri anđeo,koji čuva investitore od "loših" dionica,ponizno molim za oprost [pray]


krivo su zbrojeni rashodi za tromjesječje [lol] [lol] s razlogom je nerevidirano i nekosolidirano

vidi stvarno. sto milja sam tak.

ispravak: izgleda da ipak nisu sfušali.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch



jel se to meni čini,ili bi delux kupovao belje? [wink]

ni u ludilu

imate H O R O R od izvjesca [bye]
[/quote]
A meni se ipak čini da bi ga DELUX kupovao pa je upao u pravi tren drukati prema dolje!!! Ja nemam dionice Belja, ali namjeravam imati, ali ne još!!! Kada? Žurim polako!
[sealed]



krivo su zbrojeni rashodi za tromjesječje [lol] [lol] s razlogom je nerevidirano i nekosolidirano

vidi stvarno. sto milja sam tak.
[/quote]
Al slucajno je to [lol] [lol]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

nek kaže tko šta hoće, ali BELJE i ja sutra se rastajemo…sastat ćemo se opet na 50-60 kn za mjesec dana



svaka vam cast, ako ste zaista investitior..
a 99 % forumasa je u belju jer zeli odmah araditi, zeli jucer zaraditi…
za 10-15 godina blje mozda bude super, mozda mu vlasnik ne bude todoric, no ovaj nacin rada ( povecanje imovine na temelju zaduzivanja uz istovremeno smanjivanje glavnice), po meni ,nije dobar put

pa ja mislim da imam itekako strpljenja. dosta sam puta bio predmet cudjenja i isao glavom kroz zid ali nisam nikad pozalio..ja zbilja belje drzim kao da ga ne mislim prodati do penzije..nazalost ovdje ne ovisim o sebi ali cvrsto vjerujem u belje cisto iz jednog razloga a taj je sta se tamo desavaju samo zdrave stvari..stvara se, ulaze se, gradi se, moderne tehnologije itd. itd..e sad zasto bi bas na belju izvlacio dobit da je trpa u ledo ili konzum a to nije radio na drugim dionicama nisam siguran…

pa da i padne na 90 ili 80 i tu ostane 5 godina to je meni dobit od 40-50%..a tolko u banci nemogu na kamatama dobiti sljedecih 8-10 godina..a da ih vadim ne vidim druge dionice gdje bi stavio..
a da ne drzim u dionicima ode to na hedonizam..

ovo je najbolji vid stednje a belje je idealna banka..

morale bi se desiti neke druge stvari u belje da bi me obeshrabrile..ovo je ipak samo igra brojki..

[/quote]
pusti deluksa i njegove priče…
on živi u svom svijetu.Neznam samo kaj se namjerio na ovu temu.

New Report

Close