BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

polako, .. pričekajmo malo:)

Cookie Monster

!!! koja ste vi ekipa [smiley]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Ovdje upišite svoj komentar


stoji na asku 500 komada 5 minuta i onda tras po bidu… identificiraj se! [angry]

bit će toga još danas ne brini



budi bez brige dividendu nes dobit

***mogel si me poštedit takvog replaya, napisao sam gore da me dividenda ni ne zanima, zanima me financijsko izvješće da vidim kako vrte lovu… umoran sam više od ovih drukera koji se čak ni ne potrude da napišu nešto inteligentno, em prvo čekaš da se odmoderira brdo postova onda kad to Admin napravi misliš si "pa zar sam ovakvu glupost od posta čekao pol sata"… jel pišu na ovom forumu normalni ljudi ili su drukeri napravili takeover?

[/quote]

uff evo još jednog sa dudicom i prosjekom ulaza na 110!!!

Kolega ja sam ti samo reko činjenicu da dividendu neces dobit to kaj se tebi to ne svida to me ne zanima ni najmanje.
Dapace eto ti jos jedna cinjenica ja izlazim iznad 116 non stop i čekam dokup nize i ako Bog da ispod 110 tako samo da znas da bi se moglo reci da prizeljkujem pad dionice!!!!!

Sad ponavljam, nisam ni najmanje zabrinut kaj ti mislis o tome tak da ako ti komentar ide u smjeru da neznam kaj radim ili ne daj Boze da bum se tukel po glavi, ne gubi vrijeme! Isto tako ako imas kakav esej o tome kako si ti rekao za dividendu i ja sam ti jednostavno napisao replay da je nes dobit, suzdrzi se jer ne kuzim kaj nije jasno.

Hvala
[/quote]

purgeru moj nema ispod 112.5 za tebe. đaba čekaš…[cool]
zapravo da budem iskren, i ja čekam ali.. frulica

[/quote]

purgeru moj nema ispod 112.5 za tebe. đaba čekaš…[cool]
zapravo da budem iskren, i ja čekam ali.. frulica
[/quote]
već si demantiran 🙂

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.


purgeru moj nema ispod 112.5 za tebe. đaba čekaš…[cool]
zapravo da budem iskren, i ja čekam ali.. frulica
[/quote]

a ne sikiram se ja i ovo meni dosta i po ovoj cjeni samo mislio sam ako ode ispod jos bi podebljo sa nekaj para izvana ovako samo kupim za ono kaj sam prodao.

Uglavnom meni svakak paše 🙂

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Ae,i ovo se trebalo dogoditi!
🙂

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

Super su ovi nalozi na asku od 1400 i 2400 kom. Kad im se približe-oni se odmaku, samo mi nije jasno zašto se nasjeda na njihovu igru. U biti, možda se radi o nekim tehničarima koji tako popunjavaju gapove [lol]

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.

Bome se Belje ispuhalo, meni dosta, ulazio po 90 kn, samo sam već bio zabrinut na 60 kn, ali vjerujem u Todu

ttp://www.youtube.com/watch?v=XTzjTaGxews

Hvala meni dosta za danas hahahahahahaha

[lol] [lol] [lol]

Sutra instrukcije ponovo!!!

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Koja je ovo igra zivaca za mene pocetnika, skoro sam je prodo ujutro za 109,50, ali sekundicu prije nego sto sam kliknuo prodati u transakciji se pojavilo da je netko kupio po 112 pa sam odusto ^_^. Imam li to ja dojam da ce sad malo padati, ne mislim samo danas vec i do kraja tjedna, tako da se mozemo nakrcati po malo nizim cijenama (nakon sto ovo prodam, jel stvarno nemam zivaca vise 🙂 ).

Rusitelj vlade ^_^.

postoji li dobar savijet za trejdere, ja ga neznam …. ali dugoročni investitor može prst u uho i pjevat

Cookie Monster

New Report

Close