BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovakav promet drugovi moji nisam vidio na Belju još od davne 2006-7 🙂

Cookie Monster

malo štopaju sad ove tisućice ali vrlo brzo su i one na repertoaru.. :))


Kad ce izaći izvjesće ? [proud]

do 24.02.

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

***jel ima kakvih naznaka kakvo će biti to izvješće? možda kolega Beljac ili netko tko tamo radi već ima informacije… makar iskreno rečeno, meni kao dioničaru najviše bi odgovaralo da ove godine eventualnu dobit investiraju u firmu umjesto da dijele dividende

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


***jel ima kakvih naznaka kakvo će biti to izvješće? možda kolega Beljac ili netko tko tamo radi već ima informacije… makar iskreno rečeno, meni kao dioničaru najviše bi odgovaralo da ove godine eventualnu dobit investiraju u firmu umjesto da dijele dividende

"Baš me jako interesira izvješće 2010g",tu se apsolutno ništa neće vidjeti o budućnosti i perspektivi belja?Svejedno mislim da ćemo svi i sa tim izvješćem biti zadovoljni.Mene interesira izvješće 2012g.


***jel ima kakvih naznaka kakvo će biti to izvješće? možda kolega Beljac ili netko tko tamo radi već ima informacije… makar iskreno rečeno, meni kao dioničaru najviše bi odgovaralo da ove godine eventualnu dobit investiraju u firmu umjesto da dijele dividende

budi bez brige dividendu nes dobit

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

budi bez brige dividendu nes dobit

***mogel si me poštedit takvog replaya, napisao sam gore da me dividenda ni ne zanima, zanima me financijsko izvješće da vidim kako vrte lovu… umoran sam više od ovih drukera koji se čak ni ne potrude da napišu nešto inteligentno, em prvo čekaš da se odmoderira brdo postova onda kad to Admin napravi misliš si "pa zar sam ovakvu glupost od posta čekao pol sata"… jel pišu na ovom forumu normalni ljudi ili su drukeri napravili takeover?

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Vise je drukera definitivno na forumu ,ozbiljni ulagač i ne ulazi u neke glupe rasprave kojih ima gomilu na ovim forumima. Takav ulagač dobro zna u što ulaže,a ne povodi se za kojekakvim jeftinim drukovima. [kiss]


Vise je drukera definitivno na forumu ,ozbiljni ulagač i ne ulazi u neke glupe rasprave kojih ima gomilu na ovim forumima. Takav ulagač dobro zna u što ulaže,a ne povodi se za kojekakvim jeftinim drukovima. [kiss]

Naravno da je drukanje besmisleno ako nije argumentirano,međutim ja ću biti jako jasan,današnja tržišna kapitalizacija belja je 944mil. kn a todorić je do sada u belje uložio 1,5 milijardi kuna.Ako todorić pretpostavlja da će mu se toliko ulaganja vratiti i isplatiti što i jest cilj poduzetništva i investiranja zašto ja da ne vjerujem u tu priču,naročito nakon ovakvog rasta cijena hrane u svijetu i fantastičnih tehnoloških razina koje je belje dostiglo,po meni belje ima "neograničene" mogućnosti rasta a ne zaboravimo da je belje 2007g dosegnulo cijenu od 400kn a tadašnje i današnje belje je razlika nebo i zemlja,naravno razlika je i vrijednost indexa ali cijena u prošlosti jako puno govori o mogućem budućem kretanju cijene.Mislim da ovo nije drukanje nego argumentirana rasprava.

Uh sada slijedi odmor nekoliko dana jer ste se zapuhali!!! Pa BELJE nije ovoliko raslo u tako kratkom vremenu godinama!!! Nemam dionicu i ovo nije drukanje za pad!!! Ali ne brinite se dogurat će do 130 barem!

stoji na asku 500 komada 5 minuta i onda tras po bidu… identificiraj se! [angry]


budi bez brige dividendu nes dobit

***mogel si me poštedit takvog replaya, napisao sam gore da me dividenda ni ne zanima, zanima me financijsko izvješće da vidim kako vrte lovu… umoran sam više od ovih drukera koji se čak ni ne potrude da napišu nešto inteligentno, em prvo čekaš da se odmoderira brdo postova onda kad to Admin napravi misliš si "pa zar sam ovakvu glupost od posta čekao pol sata"… jel pišu na ovom forumu normalni ljudi ili su drukeri napravili takeover?

[/quote]

uff evo još jednog sa dudicom i prosjekom ulaza na 110!!!

Kolega ja sam ti samo reko činjenicu da dividendu neces dobit to kaj se tebi to ne svida to me ne zanima ni najmanje.
Dapace eto ti jos jedna cinjenica ja izlazim iznad 116 non stop i čekam dokup nize i ako Bog da ispod 110 tako samo da znas da bi se moglo reci da prizeljkujem pad dionice!!!!!

Sad ponavljam, nisam ni najmanje zabrinut kaj ti mislis o tome tak da ako ti komentar ide u smjeru da neznam kaj radim ili ne daj Boze da bum se tukel po glavi, ne gubi vrijeme! Isto tako ako imas kakav esej o tome kako si ti rekao za dividendu i ja sam ti jednostavno napisao replay da je nes dobit, suzdrzi se jer ne kuzim kaj nije jasno.

Hvala

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

New Report

Close